Reseptit
Vaihtoautot
Sanakirja
Viihde
Tietovisat
Horoskooppi
Blogit
TV-ohjelmat tänään
23
Ke 23.04.
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
LIVE
1
00.10
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
05.55
Puoli seitsemän
06.25
Ylen aamu-tv
09.30
Kesäperho tunturien maassa
10.00
Kyläsairaala
10.50
Ruotsin kuningaskunnan historia
11.00
Yle Uutiset
11.05
Puoli seitsemän
11.35
Prisma Studio
12.05
Luontohetki: Eläintarinoita
12.30
Sydämen asialla
13.20
Pää pystyyn, Helena
IMDb
5.3
14.40
Uutisvuosi
14.50
Metsurit
15.00
Yle Uutiset
15.05
Yle News
15.10
Yle Oddasat
15.15
Ylen aamu-tv: Tänään otsikoissa
16.00
Avara luonto: Eläinpoikasten alkutaival
16.50
Novosti Yle
16.55
Yle Uutiset viittomakielellä
17.00
Yle Uutiset
17.08
Kyläsairaala
18.00
Yle Uutiset
18.22
Yle Uutiset alueeltasi
18.25
Yle Uutiset sää
18.30
Puoli seitsemän
19.00
Historia: Billy the Kid
20.00
Akuutti
20.30
Yle Uutiset
20.55
Urheiluruutu
21.05
A-studio
21.55
Keskiviikon ravisuora
22.00
Newsroom
22.50
Yle Uutiset
22.55
Ulkolinja: Laitteiden ohjelmoitu kuolema
23.50
Uutisikkuna
04.00
-05.55
Uutisikkuna
LIVE
2
08.50
Pat & Stan
23.30
-00.00
Silminnäkijä: Koe-eläinten vallankumous
LIVE
3
01.00
Eurojahti
05.30
Aamusää
06.00
Studio55.fi
06.25
Huomenta Suomi
09.05
Studio55.fi
09.30
Huomenta Suomen Uutiset
09.40
Mitä tänään syötäisiin?
09.45
Kauniit ja rohkeat
10.10
Miehen puolikkaat
10.40
Emmerdale
11.10
Emmerdale
11.40
Lääkärit
12.35
Ostoskanava Tvins.com
14.05
Alueellinen sääennuste
14.10
Pomo piilossa UK
15.15
Mitä tänään syötäisiin?
15.20
Vauvaonnea
15.45
Vauvaonnea
16.15
Saaristoruokaa
16.45
Keidas
17.15
Uutiset
17.20
Päivän sää
17.25
Kauniit ja rohkeat
17.55
Mitä tänään syötäisiin?
18.00
Emmerdale
18.30
Emmerdale
19.00
Seitsemän Uutiset
19.20
Päivän sää
19.30
Salatut elämät
20.05
Kadonneen jäljillä
21.00
C.S.I. New York
22.00
Kymmenen Uutiset
22.20
Päivän sää
22.25
Viking Lotto ja Jokeri
22.30
MTV Sport Uutiset
22.40
Teknavi
23.10
Rikoksista pahin
00.05
Noitapiiri
01.05
UEFA Champions League -huippuhetket 23.4.
01.35
-06.05
Eurojahti
LIVE
4
02.35
Älypää-TV
05.00
Älypää-TV
06.00
Ostosruutu
06.30
Ostosruutu
07.00
Disneyn esikoulu: Mikki Hiiren kerhotalo
07.25
Disney esittää: Kim Possible
07.50
Disney esittää: Aku ja kumppanit
08.00
Transformers Rescue Bots
08.25
Vaaleanpunainen pantteri
08.35
Vaaleanpunainen pantteri
08.40
Vaaleanpunainen pantteri
08.50
Näin teet ranskalaista ruokaa
09.25
Suuri painonpudotus
10.20
Pikakurssi kodinostoon
10.50
Ostosruutu
11.20
Ostosruutu
11.50
Ostosruutu
12.20
LIVE: Tiedä ja Voita
13.20
Suuri painonpudotus
14.20
Kokki reissussa
14.50
Neljät häät Amerikassa
15.55
Supernanny
16.55
Deittikamera
17.25
Tricked
18.25
Frasier
18.55
HS-uutiset
18.58
HS-sää
19.00
Neljän tähden talkoot
19.30
Neljän tähden illallinen
20.00
Suomen kaunein mökki
20.57
Keno
21.00
Greyn anatomia
22.00
Hyvät ja huonot uutiset
23.00
Dexter
00.05
Frasier
00.35
Criminal Minds: Epäilyksen alla
01.30
Deittikamera
02.00
Dr. Phil
03.00
-05.00
Älypää-TV
LIVE
5
07.00
Min Morgon
08.30
SVT: Gomorron Sverige
14.05
SVT: Vem vet mest?
14.35
SVT: En bok, en författare
15.00
SVT: Korrespondenterna
15.55
Jumalanpalvelus: Pääsiäisen riemua
16.55
Maantieteilijän testamentti
17.14
Minun kotieläimeni
17.19
Ruohonjuuritasolla
17.25
Urheilevat norjalaiset
17.55
Yle Nyheter TV-nytt
18.00
BUU-klubben: Palomies Sam
18.30
Supersankari Energina
18.43
Kysy Laralta
18.55
Gazoon
19.00
Aamusta iltaan
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
20.00
Lasso
20.30
Tanskalainen maajussi
21.00
Jerusalem
22.00
Yle Nyheter TV-nytt
22.02
Onnistuuko elämä maalla?
23.00
Oddasat
23.15
SVT: När livet vänder
23.45
SVT: Programmen som förändrade TV
00.15
SVT: Aktuellt
00.55
SVT: Kulturnyheterna
01.00
SVT: Västnytt
01.10
SVT: Nyhetssammanfattning
01.15
SVT: Kulturnyheterna
01.30
SVT: Designtalangerna
02.00
SVT: Buskul
02.15
SVT: Lilla Aktuellt
02.30
-03.00
SVT: Svenska till varje pris
LIVE
6
01.40
Eurojahti
04.00
SubChat
06.00
SubChat
06.30
Astral TV
09.25
Eastenders
10.00
Lemmen viemää
10.55
Ostoskanava Tvins.com
12.55
Ostoskanava Guthy Renker
13.55
Myytinmurtajat
14.55
Kiinteistöjen kuningas
15.50
Jamie Oliverin helpot herkut
16.25
Eastenders
17.00
Lemmen viemää
18.00
Asunto 23
18.30
Duudsonit tuli taloon
19.30
Isän tyttö
20.00
Simpsonit
20.30
Miehen puolikkaat
21.00
Viidakon tähtöset
22.00
Hävyttömät
23.00
Isän tyttö
23.30
Vampyyripäiväkirjat
00.20
Bones
01.15
Lain nimessä
01.55
Eurojahti
04.00
-06.00
SubChat
LIVE
7
03.55
Ihmemies MacGyver
04.55
Ihmemies MacGyver
06.00
Paritellen
06.40
Lasten eläinmaailma: Jeff Corwin - uhanalaiset villieläimet
07.35
Matlock
08.30
TV Shop Tvins
11.30
Saiturin säästövinkit
12.00
Tarjousten metsästäjät
12.30
Lasten eläinmaailma: Jeff Corwin - uhanalaiset villieläimet
13.35
Paritellen
14.15
Musta Kyy
14.55
Matlock
15.55
Kolmas kivi auringosta
16.25
Kolmas kivi auringosta
16.55
Pulmuset
17.30
Kaikki rakastavat Raymondia
18.00
Kellarin kunkku
18.30
Kellarin kunkku
19.00
Tavallista elämää
19.30
Kyllä isi hoitaa
20.00
Breaking Amish
21.00
The Roommate
IMDb
3.5
22.55
5D: Kroppa äärirajoilla
23.55
Num3rot
00.50
Twin Peaks
01.50
-02.48
Ihmemies MacGyver
LIVE
8
03.35
Älypää-TV
05.00
Älypää-TV
06.30
Ostosruutu
07.00
Ostosruutu
07.30
Ostosruutu
08.00
Ostosruutu
08.30
Ostosruutu
09.00
Hulluna häämekkoihin
09.30
Sarahin sisustusvinkit
10.00
Tyyliä vai ei
11.00
Huippukokki lähtee maalle
11.30
Olet mitä syöt
12.00
Tuhluriprinsessat
12.30
Arvostele mun illallinen Australiassa
13.00
Kaisa ja puoli valtakuntaa
14.00
Tyyliä vai ei
15.00
Manhattanin äitiyskonsultti
16.00
Jutta ja puolen vuoden superdieetit
17.00
Hurja remontti
18.00
Kaisa ja puoli valtakuntaa
19.00
Supernanny
20.00
Sinkkulaiva USA
21.00
Rakkauden FAQ
22.00
Nashville
23.00
Huippumalli haussa
00.00
Supernanny
00.55
Seurapiirisäpinää Teksasissa
01.50
Kuumempi kuin tyttäreni
02.30
-05.00
Älypää-TV
LIVE
9
03.35
Älypää-TV
05.00
Älypää-TV
08.40
Ostosruutu
09.10
Ostosruutu
09.40
Ostosruutu
10.10
Ostosruutu
10.40
Ostosruutu
11.10
LIVE: Tiedä ja Voita
11.40
Krokotiilimies
12.10
Kuuluisat kuppilat
12.35
Kokki lomalla
13.00
Laiva
13.25
Laiva
13.55
Henkka & Niki vs. Amerikka
14.25
Jyrki Sukulan makujen maa
14.55
Britannian paras leipomo
15.50
Leijonan luola USA
16.45
The Voice of USA
17.40
Kuppilat kuntoon Ruotsi
18.35
Britannian paras leipomo
19.30
The Voice of USA
20.30
Poliisit
21.00
Suomen huutokauppakeisari
22.00
Panttilainaamo
22.30
Rekkakuskit jäällä
23.25
Poliisit
23.55
Villit nettivideot
00.25
Villit nettivideot
00.55
South Park
01.25
JIM D: Metsien miehet
02.20
Leijonan luola UK
03.15
-04.05
The Voice of USA
LIVE
10
02.45
Voice TV
06.00
Voice TV
07.00
Voice TV
08.00
Voice TV
09.00
TV Shop Tvins
12.00
Voice TV
13.00
Iskelmä TV
14.00
Radio City TV
15.00
Voice TV
16.00
Iskelmä TV
17.00
Radio City TV
18.00
Star Trek: The Next Generation
19.00
G Fella: Hip hop -unelmia
19.30
RaviTV
21.00
Fast n' Loud
22.00
The Warrior's Way
IMDb
6.3
00.00
Nuoret poliisit
00.55
Star Trek: The Next Generation
01.55
Fame
02.50
-06.00
Voice TV
LIVE
11
12
03.55
Sky News
06.00
Sky News
06.43
FOX Kids: Lola & Virginia
06.56
FOX Kids: Sannin taikamatka
07.08
FOX Kids: Sannin taikamatka
07.21
FOX Kids: Sketsiä!
07.32
FOX Kids: Gormiti
07.58
FOX Kids: My Little Pony
08.19
FOX Kids: Pound Puppies
08.41
FOX Kids: Transformers
09.03
FOX Kids: Prätkähiiret
09.25
Wipeout
10.15
24Kitchen: Mummojen parhaat reseptit
10.40
24Kitchen: Teemu Laurell
11.10
24Kitchen: Kalle - Chef on the Beach
11.40
24Kitchen: Portugalin makuja
12.10
Miehen paikka
12.35
Uskomaton eläinlääkäri Pol
13.25
Hetki ennen tuhoa
14.15
Lentoturmatutkinta
15.07
STT Uutiset
15.10
Aivopelit
15.35
Miehen paikka
16.00
24Kitchen: Makoisat kilometrit
17.00
24Kitchen: Teemu Laurell
17.30
24Kitchen: Kalle - Chef on the Beach
18.00
Family Guy
18.25
Family Guy
18.50
Seiska News
18.55
Lentoturmatutkinta
19.55
Varastojen metsästäjät
20.25
Huutokaupan metsästäjät: Kanada
20.55
Seiska News
21.00
Ilman johtolankaa
21.55
Criminal Minds
22.50
Vicky Cristina Barcelona
IMDb
7.1
00.30
Kiven sisällä
01.20
Alaskan lentopelastajat
02.10
Wipeout
02.55
24Kitchen: Teemu Laurell
03.25
24Kitchen: Kalle - Chef on the Beach
03.55
-05.59
Sky News
LIVE
13
00.30
Yön AVA
06.00
Aamun AVAus
08.05
Namaste jooga
08.35
Ostoskanava Tvins.com
09.35
Lääkärit
10.25
Hullut hamstraajat
11.20
Pilanpäiten
11.30
Makuja & Elämää
11.50
Pieniä potilaita
12.45
Siivoushullut
13.45
Jamie Oliverin keittiössä
14.45
Unelmakoti puoleen hintaan
15.45
Lääkärit
16.35
Makuja & Elämää
16.55
Salatut elämät
17.25
Eastenders
18.00
Frendit
18.30
Frendit
19.00
Brad stailaa
20.00
Suurin pudottaja
20.30
Moderni perhe
21.00
Unelmakoti puoleen hintaan
22.00
Suurin pudottaja
22.30
Saanko esitellä: Joe Black
IMDb
7.2
01.50
-05.50
Yön AVA
LIVE
14
LIVE
15
17
20
03.35
Iso, isompi, isoin!
04.25
Vaarallisen valtatien pelastajat Kanada
05.10
Alaskan poliisit
06.00
null
06.50
Richard Hammond ja suunnittelun vaikutteet
07.45
Pikku ihmiset, iso planeetta
08.30
Yukonin kultamaat
09.20
Dubain lentokenttä
10.10
Maailman perintökohteet
11.00
Moniavioisuuden kannattajat
11.50
Moniavioisuuden kannattajat
12.40
Moniavioisuuden kannattajat
13.30
Moniavioisuuden kannattajat
14.15
null
15.05
Moniavioisuuden kannattajat
15.55
Pikku ihmiset, iso planeetta
16.45
Yukonin kultamaat
17.35
Iso, isompi, isoin!
18.25
null
19.15
Alaskan poliisit
20.05
Tyhmyrien tiedettä
20.30
Tyhmyrien tiedettä
20.50
Stephen Hawking ja tulevaisuuden tiede
21.40
Cosmos: kaikki elämästä
22.30
Tabu USA
23.20
Taistelukenttien veljekset
00.10
Tyhmyrien tiedettä
00.35
Tyhmyrien tiedettä
01.00
Tabu USA
01.45
Cosmos: kaikki elämästä
02.35
Taistelukenttien veljekset
03.25
-04.15
null
33
OnniTV lähettää ohjelmaa arkipäivisin klo 10-13.
03.50
TV7 Israel News
04.05
Tie on valmis!
04.35
Armon kalliolla
04.55
Kosketus
05.05
Hengen lahjat - John Paul Jackson
06.15
Musiikkia
06.20
Marttyyrien ääni
06.50
Päämäärään innostajat!
07.20
Parantava rukous - Pirkko Jalovaara
07.50
Juuret lähteellä
08.20
Passion for Jesus
08.50
Ikuisia kertomuksia
09.10
Nelli-Nalle
09.20
Kättä pidempää lapsityöhön
09.50
Andrew Wommack evankeliumin äärellä
10.20
Jumalan juoksutytöt Virossa
10.50
Jeesus antoi elämän
11.20
Jerusalemin muureilla
11.50
TV7 Israel News
12.05
Tie on valmis!
12.35
Armon kalliolla
12.55
Kosketus
13.05
Hengen lahjat - John Paul Jackson
14.15
Musiikkia
14.20
Marttyyrien ääni
14.50
Päämäärään innostajat!
15.20
Parantava rukous - Pirkko Jalovaara
15.50
Ohjelmatiedot
16.00
Hyvät, pahat ja pyhät
16.30
Lasten Taivas
17.00
Jänö Mustakorva
17.10
Lasten kotipuu
17.30
Pastori Tommy Liljan seurassa
18.00
Iloa arkeen - Joyce Meyer
18.30
Yön äänet
19.00
Polvijärven pastori
19.30
Jerusalem studio
20.00
TV7 Israel News
20.15
Viron pastorit areenalla
20.45
Evankeliumin tuli
21.15
Herätys!
22.15
Pelastuksen sofar
22.45
Sanan ja runon tuoksua
23.00
Iloa arkeen - Joyce Meyer
23.30
Derek Prince
00.00
Hyvät, pahat ja pyhät
00.30
Lasten Taivas
01.00
Lasten kotipuu
01.20
Pastori Tommy Liljan seurassa
01.50
Iloa arkeen - Joyce Meyer
02.20
Yön äänet
02.50
Polvijärven pastori
03.20
Jerusalem studio
03.50
-04.05
TV7 Israel News
07.00
Satuhäät
08.30
Yle Uutiset Uusimaa
08.40
Yle Uutiset Kaakkois-Suomi
08.50
Yle Uutiset Lounais-Suomi
09.00
Yle Uutiset Häme
09.10
Yle Uutiset Keski-Suomi
09.20
Yle Uutiset Itä-Suomi
09.30
Yle Uutiset Pohjanmaa
09.40
Yle Uutiset Pohjois-Suomi
09.50
Oddasat
10.05
Aamusta iltaan
10.35
Aamusydämellä
12.20
Pää pystyyn, Helena
IMDb
5.3
13.40
Uutisvuosi
14.15
Ylen aamu-tv: Tänään otsikoissa
15.00
Jumalanpalvelus: Pääsiäisen riemua
16.00
Pikku Kakkonen
17.00
Latela
17.30
Puoli seitsemän
18.00
Prisma Studio
18.30
Yle Nyheter TV-nytt
19.00
Uusi päivä
19.30
Yle Uutiset
19.55
Urheiluruutu
20.05
Toisen kanssa
20.55
Ajankohtainen kakkonen
21.30
Konkarikeskiviikko
22.00
-22.28
Suorana: Kortesmäki
16.30
MM Motocross
17.00
ATP Tennis 1000
19.00
ATP Tennis 1000
21.00
ATP Tennis 1000
23.00
-01.00
ATP Tennis 1000
09.30
Tuunaa mun rekka!
10.00
Miehen maailma
10.30
Miehen maailma
11.00
Amerikka myytävänä
11.30
Amerikka myytävänä
12.00
Late Show With David Letterman
12.45
Pihan myllääjät
13.10
Pihan myllääjät
13.35
Pihan myllääjät
14.00
Tuunaa mun rekka!
14.25
Tuunaa mun rekka!
14.50
Tuunaa mun rekka!
15.15
Tuunaa mun rekka!
15.40
Tuunaa mun rekka!
16.10
Kunnian kentillä
17.00
Metsästäjän Kanada
17.30
Metsästäjän Kanada
18.00
Virittäjät
18.30
Moottorikelkkailun ammattilaiset
19.00
Les Goldin panttilainaamo
19.25
Talvisodan henki
19.30
Les Goldin panttilainaamo
20.00
LA - rikosten kaupunki
20.30
LA - rikosten kaupunki
21.00
UFC Fight Night: Werdum vs. Browne
23.30
Walker, Teksasista
00.15
Late Show With David Letterman
01.00
Rikos ratkaistu
01.45
-04.05
Formula 1: Kiinan osakilpailu
06.00
Benjamin
06.30
Richard Scarryn touhukas maailma
06.55
Ti-Ti Nalle: Karaoke
07.00
Hyvää huomenta!
07.01
Hunajapupuset
07.10
Eveliina
07.15
Chuggington
07.30
Ella Elefantti
07.45
Ella Elefantti
08.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
08.05
Littlest Pet Shop
08.30
Juniorijumppa
08.31
Idan puutarha
08.45
Robottijengi
09.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
09.05
Kassu-kissa
09.10
Manon
09.20
Pikku-Staraoke
09.35
Ollin merenalaiset seikkailut
09.50
Wotwotit
10.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
10.05
Pikku ja Jätti
10.20
Ava, Riko ja Teo
10.30
Richard Scarryn touhukas maailma
11.00
Benjamin
11.30
Maija Mehiläinen
11.55
Ti-Ti Nalle: Karaoke
12.00
Juniorijumppa
12.01
Ystävien kylä
12.15
Pikku ja Jätti
12.30
Keltaisen Kirahvin eläintarinoita
12.40
Kotiviidakon kuningas
12.55
Puntti ja piipertäjät
13.00
Juniorijumppa
13.01
Peppi Pitkätossu
13.30
Olipa kerran avaruus
14.00
Diego ja tölkinhenki
14.15
Diego ja tölkinhenki
14.30
Noitatyttö Bibi
15.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
15.05
Pokémon
15.30
Pokémon
15.55
Angry Birds Toons
16.00
Paavo Pesusieni
16.25
Walter ja Tandoori
16.50
Sherlock - lasten salapoliisiseikkailu
17.00
Ounou!
17.15
Robottijengi
17.30
Kasperin kauhukoulu
17.45
Vampyyrikoulu
18.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
18.05
Winx-klubi
18.30
Täältä tulee Myyrä
19.45
Takkutarha
03.00
90 minuter
IMDb
6.1
04.30
Bucky Larson: Born to Be a Star
IMDb
3.3
06.05
Kaikella rakkaudella
IMDb
6.2
07.45
Cheerful Weather for the Wedding
IMDb
5.4
09.15
Caesarin on kuoltava
IMDb
7.2
10.30
The Guilt Trip
IMDb
5.7
12.05
2 päivää New Yorkissa
IMDb
5.9
13.40
G.I. Joe: Kosto
IMDb
5.8
15.30
Project X
IMDb
6.7
17.00
Clear History
IMDb
6.8
18.40
Matka 2: Salainen saari
IMDb
5.8
20.15
The Lucky One
IMDb
6.5
22.00
Pusher
IMDb
4.5
23.30
Sherlock Holmes: A Game of Shadows
IMDb
7.5
01.35
The Bay
03.00
-04.24
Underworld: Awakening
IMDb
6.4
04.00
Boardwalk Empire
05.00
Kohde
06.00
Treme
07.00
House of Lies
07.30
House of Lies
08.00
Eastbound and Down
08.30
Eastbound and Down
09.00
The Office
09.30
The Office
10.00
Treme
11.00
House of Lies
11.30
House of Lies
12.00
Eastbound and Down
12.30
Eastbound and Down
13.00
The Office
13.30
The Office
14.00
Treme
15.00
House of Lies
15.30
House of Lies
16.00
Eastbound and Down
16.30
Eastbound and Down
17.00
The Office
17.30
The Office
18.00
Treme
19.00
House of Lies
19.30
House of Lies
20.00
Eastbound and Down
20.30
Eastbound and Down
21.00
Looking
21.30
Looking
22.00
Revolution
23.00
Veep
23.30
Silicon Valley
00.00
The Office
00.30
The Office
01.00
True Detective
02.00
Kohde
03.00
Revolution
04.00
-04.57
True Detective
03.35
Tukeva taskuvaras
IMDb
4.3
05.00
Black Jack
IMDb
5.4
06.50
Lasinpuhaltajan lapset
IMDb
6.0
08.40
Kalle mestarietsivä
IMDb
5.6
10.05
Lassen kesäloma
IMDb
6.6
11.40
Tuppen
IMDb
5.7
13.15
Viiru ja Pesonen
IMDb
5.6
14.35
Jönssonliiga ja murovarkaat
16.05
Ogifta par en film som skiljer sig
IMDb
5.6
17.35
Livet i 8 bitar
IMDb
4.6
19.00
Svenska hjältar
IMDb
5.9
21.00
En förälskelse
IMDb
5.5
22.35
Änglagård - Tredje gången gillt
IMDb
4.5
00.35
En på miljonen
IMDb
5.2
02.00
Svart Lucia
IMDb
4.6
03.55
-05.18
Nu är pappa trött igen!
IMDb
3.8
04.00
Emperor
IMDb
6.5
06.00
In Time
IMDb
6.7
08.00
Viiden vuoden kihlaus
IMDb
6.2
10.00
Sover Dolly på ryggen?
IMDb
5.3
11.50
To The Wonder
IMDb
6.1
14.00
Zambezia ? lintukodon siipiveikot
IMDb
5.5
16.00
The Cup
IMDb
5.0
18.00
ParaNorman
IMDb
7.0
20.00
The Dream Team
IMDb
5.2
22.00
Nordvest
IMDb
7.0
00.00
Emperor
IMDb
6.5
02.00
Twilight - Aamunkoi, osa 2
IMDb
5.7
04.00
-05.43
A Hijacking
IMDb
7.1
23.00
Hummingbird
IMDb
6.2
05.00
The Machine
07.00
Empire State
IMDb
5.2
09.00
The Accidental Spy - vahingossa vakoojaksi
IMDb
5.7
11.00
Halo 4: Forward Unto Dawn
IMDb
6.9
13.00
Stand Up Guys
IMDb
6.5
15.00
The Cold Light of Day
IMDb
4.9
17.00
Rewind
IMDb
6.8
18.50
The Lone Ranger
IMDb
6.4
21.20
Primeval
IMDb
6.7
23.00
-05.00
The Machine
07.00
Mijn avonturen door V. Swchwrm
IMDb
6.3
09.00
Barbie: Fairytopia - Keijukaismaa
IMDb
4.9
11.00
Barbie Fairytopia - Sateenkaaren taikaa
13.00
From Prada to Nada
IMDb
5.1
15.00
Barbie ja timanttilinna
IMDb
5.4
17.00
Brammetje Baas
IMDb
6.9
19.00
Pour toujours, les Canadiens!
IMDb
4.8
21.00
Her Best Move
IMDb
5.7
23.00
The Makeover
IMDb
5.7
01.00
-02.27
Haaksirikkohuijaus
IMDb
4.9
02.05
NHL Playoffs: Montreal Canadiens - Tampa Bay Lightning
07.55
NHL Playoffs: Montreal Canadiens - Tampa Bay Lightning
09.55
NHL Playoffs: Detroit Red Wings - Boston Bruins
11.55
NHL Tonight
12.55
SHL: Färjestad - Skellefteå
14.55
KHL: Lev Praha - Metallurg Magnitogorsk
16.55
NHL Playoffs: Montreal Canadiens - Tampa Bay Lightning
18.55
NHL Tonight
19.55
NHL Playoffs: Philadelphia Flyers - New York Rangers
22.00
NHL Playoffs: Los Angeles Kings - San Jose Sharks
00.00
NHL Tonight
03.05
-07.55
NHL Playoffs: Dallas Stars - Anaheim Ducks
02.35
NHL: Detroit Red Wings - Boston Bruins
05.05
NHL: Los Angeles Kings - San Jose Sharks
08.00
NHL: Detroit Red Wings - Boston Bruins
12.00
Golf: European Tour Highlights
13.00
Golf: RBC Heritage
18.00
NHL: Los Angeles Kings - San Jose Sharks
20.30
Golf: PGA Tour Highlights
21.40
Euroliiga: Olympiacos Piraeus - Real Madrid
23.45
NHL: Detroit Red Wings - Boston Bruins
03.05
-08.00
NHL: Dallas Stars - Anaheim Ducks
02.00
Golf: Golfing World - Daily News
10.00
Golf: Golfing World - Daily News
11.00
Golf: Greater Gwinnett Championship
14.00
Golf: Golfing World - Daily News
15.00
Golf: RBC Heritage
20.00
Golf: Champions Tour Highlights
21.00
Golf: Golfing World - Daily News
22.00
Golf: European Tour Weekly
22.30
Golf: Asian Tour Golf Show
23.00
Golf: A year to go - Ryder Cup 2014
23.30
Golf: Inside the PGA Tour
00.00
Golf: PGA Tour Highlights
01.00
Golf: European Tour Weekly
01.30
Golf: Inside the PGA Tour
02.00
-08.30
Golf: Golfing World - Daily News
03.05
NHL: Philadelphia Flyers - New York Rangers
09.00
NHL Tonight
10.00
NHL: Philadelphia Flyers - New York Rangers
12.00
NHL: Detroit Red Wings - Boston Bruins
14.00
NHL Tonight
15.00
NHL: Los Angeles Kings - San Jose Sharks
17.00
NHL: Chicago Blackhawks - St. Louis Blues
19.00
NHL: Detroit Red Wings - Boston Bruins
21.00
NHL: Philadelphia Flyers - New York Rangers
23.00
NHL Tonight
00.00
NHL: Los Angeles Kings - San Jose Sharks
02.05
-04.35
NHL: Columbus Blue Jackets - Pittsburgh Penguins
03.45
Luonnonvoimien armoilla
04.10
Pit Crews
05.10
Floridan rannikkovartiosto
05.55
How to Build
IMDb
7.4
07.00
Luonnonvoimien armoilla
07.25
Luonnonvoimien armoilla
07.50
Pit Crews
08.45
Heikolla jäällä
09.40
Floridan rannikkovartiosto
10.25
Luonnonvoimien armoilla
10.50
Luonnonvoimien armoilla
11.15
Pit Crews
12.10
Wow, I Never Knew That!
12.35
Floridan rannikkovartiosto
13.25
How to Build
14.25
Miten se toimii
14.50
Miten se toimii
15.20
Miljoonan dollarin saalis
15.45
Miljoonan dollarin saalis
16.10
Wow, I Never Knew That!
16.35
Wow, I Never Knew That!
17.05
Heikolla jäällä
17.55
How to Build
18.55
Floridan rannikkovartiosto
19.45
Wow, I Never Knew That!
20.10
Wow, I Never Knew That!
20.35
Näin rakennetaan...
21.30
Floridan rannikkovartiosto
22.15
Alaskan merivartiosto
23.15
Alaskan merivartiosto
00.05
Inside
00.50
Alaskan merivartiosto
01.45
Alaskan merivartiosto
02.30
Inside
03.20
Luonnonvoimien armoilla
03.45
-04.10
Luonnonvoimien armoilla
03.00
Elisabet I:n sota terrorismia vastaan
04.00
Time Team
05.00
Haydnia etsimässä
06.00
Mongolian jäinen hauta
07.00
Kohtaaminen roomalaisten kanssa
IMDb
7.6
08.10
Time Team
09.05
Salainen sota
10.00
Sota-ajan maatilalla
IMDb
8.4
11.10
Myyttien metsästäjät
12.10
Tieteen tarina
IMDb
7.6
13.20
Vaiettu historia
14.15
Elämä Jeesuksen aikakaudella
15.15
Temppelivuori
16.15
Maailmaa muuttanut sää
16.40
Sota-ajan maatilalla
IMDb
8.4
17.50
Kohtaaminen roomalaisten kanssa
IMDb
7.6
19.00
Myyttien metsästäjät
20.00
Myyttien metsästäjät
21.00
Vaiettu historia
22.00
Kätketyt salaisuudet
23.00
Intiaanien historia: Mayflowerin jälkeen
00.25
Kuoleman työkalut
01.25
Salainen sota
02.25
Myyttien metsästäjät
03.25
-04.30
Putin - Muotokuva
00.30
Rabbit Fall
IMDb
7.1
07.00
Unusual World
08.00
Zoo Juniors
08.30
Anna's Wild Life
09.00
Hope for Wildlife
09.50
Wild Faces of the Andes
10.45
Djurakuten
11.15
Djurakuten
11.40
Zoo Juniors
12.10
Zoo Juniors
12.40
Animal Park
13.40
Wild Faces of the Andes
14.30
Zoo Juniors
15.00
Zoo Juniors
15.30
Djurakuten
16.00
Djurakuten
16.25
Animal Park
17.25
Wild Animal E.R.
17.50
Wild Animal E.R.
18.15
J'ai Marché Sur La Terre
19.05
The Conquerors
20.00
Life In The Undergrowth
21.00
Leverage
22.00
DCI Banks
23.00
Ripper Street
23.45
Republic of Doyle
IMDb
7.4
00.30
-07.00
Rabbit Fall
IMDb
7.1
03.47
Autourheilu: Tropheo Abarth Europe Le Castellet, Ranska
09.30
Pyöräily: Amstel Gold Race, Alankomaat
09.31
Pyöräily: Amstel Gold Race, Alankomaat
10.30
Snooker: MM-kisat Sheffield, Iso-Britannia
11.57
Snooker: MM-kisat Sheffield, Iso-Britannia
15.09
Pyöräily: Fleche Wallonne, Belgia
16.43
Snooker: MM-kisat Sheffield, Iso-Britannia
19.39
Snooker: MM-kisat Sheffield, Iso-Britannia
20.41
Snooker: MM-kisat ,
20.59
Snooker: MM-kisat Sheffield, Iso-Britannia
23.41
-01.13
Snooker: MM-kisat ,
02.31
Jalkapallo: Bundesliiga
04.00
Superbike: British Championship Brands Hatch 2
04.28
Superbike: British Championship Brands Hatch 2
04.50
Maahockey: European Hockey League
06.00
Snooker: MM-kisat Sheffield, Iso-Britannia
07.51
Pyöräily: Amstel Gold Race, Alankomaat
09.23
FIA GT: Blancpain, Ranska
09.51
Autourheilu: World Endurance Championships Silverstone, Iso-Britannia
10.21
Autourheilu: Tropheo Abarth Europe Le Castellet, Ranska
10.48
Pyöräily: Amstel Gold Race, Alankomaat
11.59
Snooker: MM-kisat Sheffield, Iso-Britannia
14.58
Jalkapallo: Bundesliigan kohokohdat
15.50
Snooker: MM-kisat ,
16.33
Snooker: MM-kisat Sheffield, Iso-Britannia
19.40
Pyöräily: Fleche Wallonne, Belgia
20.57
Snooker: MM-kisat Sheffield, Iso-Britannia
23.47
Nyrkkeily: Titteliottelu
00.49
Pyöräily: Fleche Wallonne, Belgia
02.13
Snooker: MM-kisat Sheffield, Iso-Britannia
04.00
-05.23
Pyöräily: Fleche Wallonne, Belgia
03.55
Sons Of Guns
04.45
Myytinmurtajat
05.35
Miten se syntyi? Isäntänä Kenneth Tonef
06.00
Miten se syntyi? Isäntänä Kenneth Tonef
06.25
Hengenvaarallinen saalis
07.20
Sinua on varoitettu
08.15
Miten se toimii?
08.40
Matkatavarakaaos
09.05
Klassikkoautojen jäljillä
09.30
Klassikkoautojen jäljillä
10.00
Fast N' Loud
11.00
Kadonnut ja myyty
11.30
Miten se syntyi?
12.00
Jäätikön pilotit
13.00
Arvokaman etsijät
14.00
Miten se toimii?
14.30
Matkatavarakaaos
15.00
Sinua on varoitettu
16.00
United States of Bacon
16.30
Miten se syntyi?
17.00
Fast N' Loud
18.00
Klassikkoautojen jäljillä
18.30
Klassikkoautojen jäljillä
19.00
Myytinmurtajat
20.00
Kadonnut ja myyty
20.30
Miten se syntyi?
21.00
Trokarit: Tickle
21.30
Trokarit: Tickle
22.00
Survive That!
23.00
Fast N' Loud
00.00
Sinua on varoitettu
01.00
Trokarit: Tickle
01.30
Trokarit: Tickle
02.00
Survive That!
03.00
Jenkkimetsurit
03.55
-04.45
Sons Of Guns
03.25
Violetta
04.10
Danny Cunningham Koulun Ninja
04.35
Packages From Planet X
04.55
Dude, That's My Ghost
05.15
Art Attack
05.40
Lääkäri McStuffins
05.45
Lääkäri McStuffins
06.00
Liv ja Maddie
06.25
Finias ja Ferb
06.35
Onnea matkaan, Charlie!
07.00
Jake ja Mikä-Mikä-Maan merirosvot
07.10
Sofia Ensimmäinen
07.35
Jessie
08.00
Jessie
08.25
Onnea matkaan, Charlie!
08.50
Onnea matkaan, Charlie!
09.15
A.N.T. - Aikaistetut nuoret taiturit
09.40
A.N.T. - Aikaistetut nuoret taiturit
10.05
Austin & Ally
10.30
Austin& Ally
10.55
Gravity Falls
11.15
Gravity Falls
11.40
Kaksi Kunkkua
12.05
Kaksi Kunkkua
12.30
Kaksi kunkkua
13.20
Dog With a Blog
13.45
A.N.T. - Aikaistetut nuoret taiturit
14.10
A.N.T. - Aikaistetut nuoret taiturit
14.35
Shake It Up
14.55
Shake it up
15.20
Liv ja Maddie
15.45
Liv ja Maddie
16.10
Dog With A Blog
16.35
Dog With a Blog
17.00
Violetta
17.50
Jessie
18.15
Austin & Ally
18.40
Aikaistetut nuoret taiturit
19.05
Onnea matkaan, Charlie!
19.30
Tiikerin oma elokuva
20.50
Violetta
21.40
Dippers guide to the unexplained
21.45
Shake It Up
22.10
Liv ja Maddie
22.35
Onnea matkaan, Charlie!
23.00
Jessie
23.20
Jessie
23.45
Onnea matkaan, Charlie!
00.05
Onnea matkaan, Charlie!
00.25
A.N.T. - Aikaistetut nuoret taiturit
00.50
A.N.T. - Aikaistetut nuoret taiturit
01.10
Austin & Ally
01.30
Austin& Ally
01.55
Gravity Falls
02.20
Gravity Falls
02.40
Kaksi Kunkkua
03.05
Kaksi Kunkkua
03.25
-04.10
Violetta
Suomen näppärin TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
Chelsean etsivä
,
Beledweynen etsivä
,
Frendit
,
Suuri seikkailu
,
Salatut elämät
,
Estradilla: Samuli Edelmann kirkossa
,
Kauniit ja rohkeat
,
Hakekaa kätilö!
,
Miehen puolikkaat
,
Jarkko Tammisen maailma
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Tietosuojaseloste
Käyttöehdot
Evästeet
Mainosmyynti