Horoskooppi
Viihde
Blogit
Tietovisat
Reseptit
Vaihtoautot
Sanakirja
TV-ohjelmat tänään
22
Ti 22.04.
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
LIVE
1
00.25
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
05.45
Aamusydämellä
06.25
Ylen aamu-tv
09.30
Kuningaskuluttaja
10.00
Kyläsairaala
10.50
Ruotsin kuningaskunnan historia
11.00
Yle Uutiset
11.05
Jumalanpalvelus
12.05
Rakkaudesta puutarhaan
12.30
Sydämen asialla
13.25
Näkemiin Helena
14.45
Löytöretkiä maailmaan
15.00
Yle Uutiset
15.05
Yle News
15.10
Yle Oddasat
15.15
Ylen aamu-tv: Tänään otsikoissa
15.50
Niksulasta Galaxiin
16.50
Novosti Yle
16.55
Yle Uutiset viittomakielellä
17.00
Yle Uutiset
17.08
Kyläsairaala
18.00
Yle Uutiset
18.22
Yle Uutiset alueeltasi
18.25
Yle Uutiset sää
18.30
Puoli seitsemän
19.00
Ranskan puutarhahelmet
20.00
Prisma Studio
20.30
Yle Uutiset
20.55
Urheiluruutu
21.00
Mr Selfridge
21.45
Viimeistä päivää
22.15
Kriminalisti
23.15
Yle Uutiset
23.20
Prisma: Hyönteisten ruumiinavaus
00.10
Uutisikkuna
04.00
-05.55
Uutisikkuna
LIVE
2
08.50
Pat & Stan
21.35
-23.50
Jalkapallon mestarien liiga
LIVE
3
00.55
Eurojahti
05.30
Aamusää
06.00
Studio55.fi
06.25
Huomenta Suomi
09.05
Studio55.fi
09.30
Huomenta Suomen Uutiset
09.40
Mitä tänään syötäisiin?
09.45
Kauniit ja rohkeat
10.10
Miehen puolikkaat
10.40
Emmerdale
11.10
Emmerdale
11.40
Lääkärit
12.35
Ostoskanava Tvins.com
14.05
Alueellinen sääennuste
14.10
Grand Designs - unelma-asunnot
15.10
Mitä tänään syötäisiin?
15.15
Moderni perhe
15.45
Moderni perhe
16.15
Kaappaus keittiössä
17.15
Uutiset
17.20
Päivän sää
17.25
Kauniit ja rohkeat
17.55
Mitä tänään syötäisiin?
18.00
Emmerdale
18.30
Emmerdale
19.00
Seitsemän Uutiset
19.20
Päivän sää
19.30
Salatut elämät
20.05
Saaristoruokaa
20.30
Keidas
21.00
Kohde
22.00
Kymmenen Uutiset
22.20
Päivän sää
22.25
MTV Sport Uutiset
22.35
Pukumiehet
23.35
666 Park Avenue
00.30
Louie
01.00
-05.30
Eurojahti
LIVE
4
03.40
Älypää-TV
05.00
Älypää-TV
06.00
Ostosruutu
06.30
Ostosruutu
07.00
Disneyn esikoulu: Mikki Hiiren kerhotalo
07.25
Disney esittää: Kim Possible
07.50
Disney esittää: Aku ja kumppanit
08.00
Transformers Rescue Bots
08.25
Vaaleanpunainen pantteri
08.35
Vaaleanpunainen pantteri
08.40
Vaaleanpunainen pantteri
08.50
Vaaleanpunainen pantteri
08.55
Näin teet ranskalaista ruokaa
09.25
Suuri painonpudotus
10.20
Yhteinen taloprojekti
10.50
Ostosruutu
11.20
Ostosruutu
11.50
Ostosruutu
12.20
LIVE: Tiedä ja Voita
13.20
Suuri painonpudotus
14.20
Pikakurssi kodinostoon
14.50
Neljät häät Amerikassa
15.55
Supernanny
16.55
Deittikamera
17.25
Mitä tuli tehtyä
18.25
Frasier
18.55
HS-uutiset
18.58
HS-sää
19.00
Neljän tähden talkoot
19.30
Neljän tähden illallinen
20.00
Huvila & Huussi
20.57
Keno
21.00
Holmes NYC
22.00
Myllyrinne Company
22.30
Criminal Minds: Epäilyksen alla
23.25
Californication
00.05
Frasier
00.35
Holmes NYC
01.35
Deittikamera
02.05
Start!
02.35
-05.00
Älypää-TV
LIVE
5
03.00
SVT: Haga slott - ett kungligt hem
07.00
Min Morgon
08.30
SVT: Gomorron Sverige
13.15
SVT: Fråga doktorn
14.00
SVT: Vem vet mest?
14.30
SVT: Historiska trädgårdar
15.00
SVT: Haga slott - ett kungligt hem
16.25
Taivaallista menoa
16.55
Haaste
17.25
Tanskalainen maajussi
17.55
Yle Nyheter TV-nytt
18.00
BUU-klubben: Kevään silmut
18.30
Maantieteilijän testamentti
18.49
Minun kotieläimeni
18.54
Ruohonjuuritasolla
19.00
Aamusta iltaan
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
20.00
Spotlight: Lobbareiden paratiisi
20.30
Islantilaista tutkimusta
21.00
Urheilevat norjalaiset
21.30
Konkarikeskiviikko
21.57
Yle Nyheter TV-nytt
22.00
Lilyhammer
22.46
Oddasat
23.15
SVT: Expedition Tara Oceans
00.15
SVT: Aktuellt
00.55
SVT: Kulturnyheterna
01.00
SVT: ABC
01.10
SVT: Nyhetssammanfattning
01.15
SVT: Kulturnyheterna
01.30
SVT: En bok, en författare
01.50
SVT: Låtarna som förändrade musiken
02.00
SVT: Buskul
02.15
SVT: Lilla Aktuellt
02.20
SVT: Erky Perky
02.30
-03.00
SVT: Människor för ändring
LIVE
6
03.30
SubChat
06.00
SubChat
06.30
Astral TV
09.25
Eastenders
10.00
Lemmen viemää
10.55
Ostoskanava Tvins.com
12.55
Ostoskanava Guthy Renker
13.55
Myytinmurtajat
14.55
Face
15.50
Jamie Oliverin helpot herkut
16.25
Eastenders
17.00
Lemmen viemää
18.00
Asunto 23
18.30
Pitch - kuningasidea
19.30
Mutsi
20.00
Simpsonit
20.30
Rillit huurussa
21.00
Duudsonit tuli taloon
22.00
112
23.00
Mutsi
23.30
Nikita
00.20
Bones
01.15
Lain nimessä
01.40
Eurojahti
04.00
-06.00
SubChat
LIVE
7
03.05
Ihmemies MacGyver
04.00
Tarkka-ampujat
06.00
Paritellen
06.35
Lasten eläinmaailma: Krokotiilinmetsästäjä
07.30
Matlock
08.25
TV Shop Tvins
11.25
Lasten eläinmaailma: Krokotiilinmetsästäjä
12.30
Ihmemies MacGyver
13.30
Paritellen
14.10
Musta Kyy
14.55
Matlock
15.55
Kolmas kivi auringosta
16.25
Kolmas kivi auringosta
16.55
Pulmuset
17.30
Kaikki rakastavat Raymondia
18.00
Kellarin kunkku
18.30
Kellarin kunkku
19.00
Tavallista elämää
19.30
Miesten juttuja
20.00
Alastomat selviytyjät
21.00
Blacklist
22.00
Richterin asteikko
23.00
Spartacus: Kirottujen sota
00.00
Hancock
IMDb
6.4
01.55
Kysy seksistä
02.50
Glamourelämää Essexissä
03.25
Glamourelämää Essexissä
03.55
-04.47
Ihmemies MacGyver
LIVE
8
03.35
Älypää-TV
05.00
Älypää-TV
06.30
Ostosruutu
07.00
Ostosruutu
07.30
Ostosruutu
08.00
Ostosruutu
08.30
Ostosruutu
09.00
Hulluna häämekkoihin
09.30
Sarahin sisustusvinkit
10.00
Tyyliä vai ei
11.00
Leila leipoo
11.30
Sikke - Ruokaa rakkaudella
12.00
Tuhluriprinsessat
12.30
Arvostele mun illallinen Australiassa
13.00
Eden
13.30
Kodikkaasti vuokralla
14.00
Tyyliä vai ei
15.00
Sisustusarkkitehti Marko Paananen
16.00
Isännän ja koiran käytöskoulu Amerikassa
17.00
Hurja remontti
18.00
Kaisa ja puoli valtakuntaa
19.00
Supernanny
20.00
Suomen Huippumalli haussa
21.00
Blind Date - Sokkotreffit
IMDb
5.9
22.40
Jenni Vartiainen - Suru on kunniavieras
22.45
Gigolot
23.15
Tosielämän L-koodi
00.20
Supernanny
01.10
Seurapiirisäpinää Teksasissa
02.05
Asiaa seksistä
03.00
Kuumempi kuin tyttäreni
03.35
-05.00
Älypää-TV
LIVE
9
03.55
Älypää-TV
05.00
Älypää-TV
08.45
Ostosruutu
09.15
Ostosruutu
09.45
Ostosruutu
10.15
Ostosruutu
10.45
Ostosruutu
11.15
LIVE: Tiedä ja Voita
11.45
Krokotiilimies
12.15
Huima konttihuutokauppa
12.40
Huima konttihuutokauppa
13.05
Tomin keittiö
13.30
Tomin keittiö
14.00
Pomo piilossa
14.55
Britannian paras leipomo
15.50
Leijonan luola USA
16.45
The Voice of USA
17.40
Kuppilat kuntoon Ruotsi
18.35
Britannian paras leipomo
19.30
The Voice of USA
20.30
Poliisit
21.00
MasterChef USA
22.00
Panttilainaamo
22.25
Australian rajalla
22.55
Poliisit
23.25
Arman ja viimeinen ristiretki
23.55
South Park
00.20
JIM D: Metsien miehet
01.15
Leijonan luola USA
02.10
The Voice of USA
03.05
Jopet-show
03.35
-05.00
Älypää-TV
LIVE
10
02.40
Voice TV
06.00
Voice TV
07.00
Voice TV
08.00
Voice TV
09.00
TV Shop Tvins
12.00
Voice TV
13.00
Iskelmä TV
14.00
Radio City TV
15.00
Voice TV
16.00
Iskelmä TV
17.00
Radio City TV
18.00
Star Trek: The Next Generation
19.00
Wheeler Dealers
20.00
LA Ink
21.00
Fast n' Loud
22.00
You Got Served
IMDb
3.1
23.55
Num3rot
00.50
Star Trek: The Next Generation
01.50
Fame
02.45
-06.00
Voice TV
LIVE
11
12
03.35
Sky News
06.00
Sky News
06.23
FOX Kids: Sketsiä!
06.34
FOX Kids: Sketsiä!
06.46
FOX Kids: Lola & Virginia
06.59
FOX Kids: Sannin taikamatka
07.11
FOX Kids: Sannin taikamatka
07.23
FOX Kids: Gormiti
07.47
FOX Kids: My Little Pony
08.08
FOX Kids: Pound Puppies
08.31
FOX Kids: Transformers
08.52
FOX Kids: Prätkähiiret
09.15
Wipeout
10.00
24Kitchen: Teemu Laurell
10.30
24Kitchen: Turkkilainen herkkukokki
10.55
24Kitchen: Kalle - Chef on the Beach
11.25
24Kitchen: Nopeaa ja herkullista
11.55
Tilt
12.20
Miehen paikka
12.45
Uskomaton eläinlääkäri Pol
13.35
Hetki ennen tuhoa
14.25
Lentoturmatutkinta
15.15
STT Uutiset
15.18
Miehen paikka
15.40
Miehen paikka
16.05
24Kitchen: Portugalin makuja
16.35
24Kitchen: Mummojen parhaat reseptit
17.00
24Kitchen: Teemu Laurell
17.30
24Kitchen: Kalle - Chef on the Beach
18.00
Family Guy
18.25
Family Guy
18.50
Seiska News
18.55
Rojua, rojua
19.55
Varastojen metsästäjät
20.25
Huutokaupan metsästäjät: Kanada
20.55
Seiska News
21.00
Ilman johtolankaa
21.55
Criminal Minds
22.50
Amerikan transut
23.40
Kiven sisällä
00.30
Alaskan lentopelastajat
01.20
Alaskan lentopelastajat
02.10
Wipeout
02.55
24Kitchen: Teemu Laurell
03.25
24Kitchen: Kalle - Chef on the Beach
03.55
-05.59
Sky News
LIVE
13
00.25
Yön AVA
06.00
Aamun AVAus
08.05
Namaste jooga
08.35
Ostoskanava Tvins.com
09.35
Lääkärit
10.25
Pomo piilossa
11.20
Pilanpäiten
11.30
Makuja & Elämää
11.50
Viimeinen sauma
12.45
Täydelliset juhlat
13.15
Upeat skandikodit
13.45
Grand Designs Australia
14.40
Miljonäärit työttöminä
15.45
Lääkärit
16.35
Makuja & Elämää
16.55
Pohjoiset herkut
17.25
Eastenders
18.00
Frendit
18.30
Frendit
19.00
Jamie Oliverin keittiössä
20.00
Suurin pudottaja
20.30
Moderni perhe
21.00
Unelmakoti puoleen hintaan
22.00
Suurin pudottaja
22.30
Klikkaa mua
23.30
Rizzoli & Isles
00.30
-06.00
Yön AVA
LIVE
14
LIVE
15
17
20
03.25
Iso, isompi, isoin!
04.15
Vaarallisen valtatien pelastajat USA
05.10
Alaskan poliisit
06.00
null
06.50
Richard Hammond ja suunnittelun vaikutteet
07.40
Pikku ihmiset, iso planeetta
08.30
Yukonin kultamaat
09.15
null
10.10
Alaskan selviytymiskoe
11.00
Vankilassa ulkomailla
11.50
Vankilassa ulkomailla
12.40
Vankilassa ulkomailla
13.30
Vankilassa ulkomailla
14.20
Vankilassa ulkomailla
15.10
Vankilassa ulkomailla
16.00
Pikku ihmiset, iso planeetta
16.50
Yukonin kultamaat
17.35
Iso, isompi, isoin!
18.30
Vaarallisen valtatien pelastajat Kanada
19.15
Alaskan poliisit
20.05
Tabu USA
20.55
null
21.50
Natsien jättimäiset rakennusurakat
22.35
Tabu
23.25
Taistelukenttien veljekset
00.15
Toinen maailmansota
01.10
Natsien jättimäiset rakennusurakat
02.00
Tabu
02.50
Taistelukenttien veljekset
03.35
-04.25
Iso, isompi, isoin!
33
OnniTV lähettää ohjelmaa arkipäivisin klo 10-13.
03.55
Hartaushetki - kohti pääsiäistä
04.05
Hillsong TV
04.35
Come Home
05.05
Käännekohta
05.35
Yliluonnollista
06.05
Rohkaisua Raamatusta - Matti Vuolanne
06.20
Iloa arkeen - Joyce Meyer
06.50
Jumalan juoksutytöt
07.20
Jerusalem studio
07.50
Israel puhuu
08.20
Jeesus - Kuningaskunta ilman rajoja
08.45
Musiikkia
08.50
Lelulaatikko
09.20
Tulimummot
09.50
Jumala puhuu
10.20
One Way
10.50
Sanan ja runon tuoksua
11.05
Pääsiäiskertomus
11.20
Pelastuksen sofar
11.50
Hartaushetki - kohti pääsiäistä
11.55
Hartaushetki - kohti pääsiäistä
12.05
Hillsong TV
12.35
Come Home
13.05
Käännekohta
13.35
Yliluonnollista
14.05
Rohkaisua Raamatusta - Matti Vuolanne
14.20
Iloa arkeen - Joyce Meyer
14.50
Jumalan juoksutytöt
15.20
Jerusalem studio
15.50
Ohjelmatiedot
16.00
Juuret lähteellä
16.30
Passion for Jesus
17.00
Ikuisia kertomuksia
17.20
Nelli-Nalle
17.30
Kättä pidempää lapsityöhön
18.00
Andrew Wommack evankeliumin äärellä
18.30
Jumalan juoksutytöt Virossa
19.00
Jeesus antoi elämän
19.30
Jerusalemin muureilla
20.00
TV7 Israel News
20.15
Tie on valmis!
20.45
Armon kalliolla
21.05
Kosketus
21.15
Hengen lahjat - John Paul Jackson
22.25
Musiikkia
22.30
Marttyyrien ääni
23.00
Päämäärään innostajat!
23.30
Parantava rukous - Pirkko Jalovaara
00.00
Juuret lähteellä
00.30
Passion for Jesus
01.00
Ikuisia kertomuksia
01.20
Kättä pidempää lapsityöhön
01.50
Andrew Wommack evankeliumin äärellä
02.20
Jumalan juoksutytöt Virossa
02.50
Jeesus antoi elämän
03.20
Jerusalemin muureilla
03.50
-04.05
TV7 Israel News
08.55
Nukke Nieminen: Ajomatka
09.01
Rosvo Rudolf
07.00
Uusi Kino: Odotus
07.30
Arto Nyberg
08.30
Matkapassi: Koillis-Englanti
10.50
Taivaallista menoa
11.20
Pisara
11.25
Jumalanpalvelus
12.25
Näkemiin Helena
14.15
Ylen aamu-tv: Tänään otsikoissa
14.50
Kuningaskuluttaja
15.30
Kuningaskuluttaja
16.00
Pikku Kakkonen
17.00
Latela
17.30
Uusi Kino: Hiljaisen talven lapsi
17.55
Tekijänä: Aki Roukala
18.30
Yle Nyheter TV-nytt
19.00
Uusi päivä
19.30
Yle Uutiset
19.55
Urheiluruutu
20.00
Satuhäät
20.50
Suorana: Kortesmäki
21.20
Kimmo
22.20
-22.42
Kimmo
16.30
MM Motocross
17.00
Formula 1: aika-ajot
18.35
Formula 1: osakilpailu
20.55
MM Motocross
21.25
Jääkiekon U18 MM-kisat
23.25
-00.25
Premier League Monday Highlights
04.15
Tuunaa mun rekka!
09.30
Tuunaa mun rekka!
10.00
Max.doc: James Bondin tallista
11.00
Max.doc: Tee-se-itse urheiluauto
12.00
Late Show With David Letterman
12.45
Sheriffi Butterbean
13.10
Sheriffi Butterbean
13.35
Karavaanarit
14.00
Karavaanarit
14.30
Amerikka myytävänä
15.00
Amerikka myytävänä
15.30
Duck Commander
16.00
Lain nimessä
16.30
Mustan kullan metsästäjät
17.20
Motormania
17.30
Gordon kokkaa tykimmin
18.00
Top Gear
19.00
Metsästäjän Kanada
19.25
Talvisodan henki
19.30
Metsästäjän Kanada
20.00
Rikos ratkaistu
20.45
Nopeudet testissä
21.00
Virittäjät
21.30
Moottorikelkkailun ammattilaiset
22.00
Sons of Anarchy
23.05
Walker, Teksasista
23.50
Late Show With David Letterman
00.35
Erikoisia rikoksia
01.05
Repomiehet
02.05
Kaikilla vaihteilla
02.30
-02.53
Amerikka myytävänä
06.00
Benjamin
06.30
Richard Scarryn touhukas maailma
06.55
Ti-Ti Nalle: Karaoke
07.00
Hyvää huomenta!
07.01
Hunajapupuset
07.10
Eveliina
07.15
Chuggington
07.30
Kioka
07.40
Hauskat eläinperheet
07.45
Mimosa ja Petteri
08.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
08.05
Kotiviidakon kuningas
08.20
Professori Balthazar
08.30
Juniorijumppa
08.31
Seikkailija Dora
09.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
09.05
Kassu-kissa
09.10
Manon
09.20
Lelumaan Niksu
09.35
Ollin merenalaiset seikkailut
09.50
Wotwotit
10.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
10.05
Rastahiiri
10.20
Ava, Riko ja Teo
10.30
Richard Scarryn touhukas maailma
11.00
Benjamin
11.30
Maija Mehiläinen
11.55
Ti-Ti Nalle: Karaoke
12.00
Juniorijumppa
12.01
Ella Elefantti
12.15
Pikku ja Jätti
12.30
Keltaisen Kirahvin eläintarinoita
12.40
Kotiviidakon kuningas
12.55
Puntti ja piipertäjät
13.00
Juniorijumppa
13.01
Peppi Pitkätossu
13.30
Olipa kerran avaruus
14.00
Diego ja tölkinhenki
14.15
Diego ja tölkinhenki
14.30
Noitatyttö Bibi
15.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
15.05
Pokémon
15.30
Pokémon
15.55
Angry Birds Toons
16.00
Paavo Pesusieni
16.25
Walter ja Tandoori
16.50
Sherlock - lasten salapoliisiseikkailu
17.00
Ounou!
17.15
Robottijengi
17.30
Fish n' Chips
17.45
Vampyyrikoulu
18.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
18.05
Winx-klubi
18.30
Supersintit
19.00
Kultakalani on ilkimys
19.30
Redakai
19.55
Leo
03.00
Six bullets
IMDb
6.0
04.55
The Bay
06.20
Foodfight!
07.50
Keltaisten sitruunoiden ravintola
09.25
Darling Companion
IMDb
4.9
11.05
Sarah Silverman: We Are Miracles
12.00
Standing Up
13.30
Tiny Furniture
IMDb
6.2
15.10
The Change-Up
IMDb
6.3
17.00
Salainen valtakunta
IMDb
6.7
18.45
Knife Fight
IMDb
4.9
20.25
Jack and Jill
IMDb
3.4
22.00
New Year's Eve
IMDb
5.4
23.55
Promised Land
IMDb
6.6
01.45
Caesarin on kuoltava
IMDb
7.2
03.00
-04.28
90 minuter
IMDb
6.1
04.00
Boardwalk Empire
05.00
Kohde
06.00
Treme
07.00
House of Lies
07.30
House of Lies
08.00
Eastbound and Down
08.30
Eastbound and Down
09.00
The Office
09.30
The Office
10.00
Treme
11.00
House of Lies
11.30
House of Lies
12.00
Eastbound and Down
12.30
Eastbound and Down
13.00
The Office
13.30
The Office
14.00
Treme
15.00
House of Lies
15.30
House of Lies
16.00
Eastbound and Down
16.30
Eastbound and Down
17.00
The Office
17.30
The Office
18.00
Treme
19.00
House of Lies
19.30
House of Lies
20.00
Eastbound and Down
20.30
Eastbound and Down
21.00
Silicon Valley
21.30
Ja'mie: Private School Girl
22.00
Turn
23.00
Game of Thrones
00.00
The Office
00.30
The Office
01.00
Boardwalk Empire
02.00
Kohde
03.00
Revolution
04.00
-04.53
Boardwalk Empire
03.40
Miffo
IMDb
5.7
05.15
Tuppen
IMDb
5.7
06.50
Neljä viikkoa kesäkuussa
08.45
Marikki
IMDb
6.1
10.10
Svensson Svensson
IMDb
5.0
11.35
Hur som helst är han jävligt död
IMDb
3.1
13.05
Lotta osaa kaiken
IMDb
5.7
14.30
Eva & Adam - neljät synttärit ja fiasko
IMDb
5.0
16.05
Pistvakt
IMDb
5.0
17.35
Hata Göteborg
IMDb
5.3
19.00
Klara
IMDb
5.5
20.25
Hyvää yötä, herra Kulkuri
21.00
Pillertrillaren
IMDb
3.1
22.55
Gossip
IMDb
5.9
02.00
Van Veeteren: Tapaus G
IMDb
5.8
03.35
-04.55
Tukeva taskuvaras
IMDb
4.3
04.00
Dead Man Down
06.00
Seitsemän psykopaattia
IMDb
7.2
08.00
Laulu Marionille
IMDb
7.0
10.00
Zambezia ? lintukodon siipiveikot
IMDb
5.5
11.50
Jedin paluu
IMDb
8.4
14.10
Sover Dolly på ryggen?
IMDb
5.3
16.00
Viiden vuoden kihlaus
IMDb
6.2
18.00
To The Wonder
IMDb
6.1
18.10
To The Wonder
IMDb
6.1
20.00
Beware the Gonzo
IMDb
6.3
22.00
In Time
IMDb
6.7
00.00
Dead Man Down
02.00
The Dream Team
IMDb
5.2
04.00
-05.45
Emperor
IMDb
6.5
23.00
The Lords of Salem
IMDb
5.2
05.00
Hummingbird
IMDb
6.2
07.00
Carriers
09.00
In-Laws
IMDb
5.6
11.00
Premium Rush
IMDb
6.5
13.00
Scary Movie 2
IMDb
5.3
15.00
Halo 4: Forward Unto Dawn
IMDb
6.9
17.00
The Accidental Spy - vahingossa vakoojaksi
IMDb
5.7
19.00
Stand Up Guys
IMDb
6.5
21.00
Empire State
IMDb
5.2
23.00
-05.00
Hummingbird
IMDb
6.2
07.00
ParaNorman
IMDb
7.0
09.00
Barbie - Prinsessa ja kerjäläistyttö
IMDb
7.6
11.00
Barbie: Fairytopia - Keijukaismaa
IMDb
4.9
13.00
Mijn avonturen door V. Swchwrm
IMDb
6.3
15.00
Temppeliritarien aarre
IMDb
5.7
17.00
Temppeliritarien aarre II
IMDb
5.2
19.00
Temppeliritarien aarre III
IMDb
5.2
21.00
Poutapilviä ja lihapullakuuroja
IMDb
7.0
23.00
Brammetje Baas
IMDb
6.9
01.00
-02.41
Her Best Move
IMDb
5.7
02.05
NHL Playoffs: Columbus Blue Jackets - Pittsburgh Penguins
07.55
NHL Playoffs: Columbus Blue Jackets - Pittsburgh Penguins
09.55
NHL Playoffs: Minnesota Wild - Colorado Avalanche
11.55
NHL Tonight
12.55
KHL: Metallurg Magnitogorsk - Lev Praha
14.55
SHL: Färjestad - Skellefteå
16.55
NHL Playoffs: Columbus Blue Jackets - Pittsburgh Penguins
18.55
NHL Tonight
19.55
KHL: Lev Praha - Metallurg Magnitogorsk
22.30
NHL Playoffs: Chicago Blackhawks - St. Louis Blues
00.30
NHL Tonight
01.30
Ohjelma ilmoitetaan myöhemmin
02.05
-07.55
NHL Playoffs: Montreal Canadiens - Tampa Bay Lightning
02.05
NHL: Minnesota Wild - Colorado Avalanche
04.35
NHL: Dallas Stars - Anaheim Ducks
08.00
NHL: Minnesota Wild - Colorado Avalanche
14.00
Golf: Maybank Malaysian Open
17.00
Golf: RBC Heritage
21.00
NHL: Dallas Stars - Anaheim Ducks
23.15
NHL: Chicago Blackhawks - St. Louis Blues
02.35
-05.05
NHL: Detroit Red Wings - Boston Bruins
02.00
Golf: Golfing World - Daily News
10.00
Golf: Golfing World - Daily News
11.00
Golf: Maybank Malaysian Open
15.00
Golf: Golfing World - Daily News
16.00
Golf: PGA Tour Highlights
17.00
Golf: European Tour Highlights
18.00
Golf: Greater Gwinnett Championship
21.00
Golf: Nordea Tour 2014 - Black Mountain Invitational
21.30
Golf: The story of Black Mountain
22.00
Golf: LPGA Lotte Championship
00.30
Golf: Champions Tour Highlights
01.30
Golf: This is PGA Tour Latinoamérica
02.00
-10.00
Golf: Golfing World - Daily News
03.35
NHL: Chicago Blackhawks - St. Louis Blues
09.00
NHL Tonight
10.00
NHL: Chicago Blackhawks - St. Louis Blues
12.00
NHL: Minnesota Wild - Colorado Avalanche
14.00
NHL Tonight
15.00
NHL: Dallas Stars - Anaheim Ducks
17.00
NHL: San Jose Sharks - Los Angeles Kings
19.00
NHL: Minnesota Wild - Colorado Avalanche
21.00
NHL: Chicago Blackhawks - St. Louis Blues
23.00
NHL Tonight
00.00
NHL: Dallas Stars - Anaheim Ducks
02.00
NHL Tonight
03.05
-09.00
NHL: Philadelphia Flyers - New York Rangers
03.45
Luonnonvoimien armoilla
04.15
Pit Crews
05.05
Floridan rannikkovartiosto
05.55
How to Build
IMDb
7.4
07.00
Luonnonvoimien armoilla
07.25
Luonnonvoimien armoilla
07.50
Pit Crews
08.40
Heikolla jäällä
09.35
Floridan rannikkovartiosto
10.20
Luonnonvoimien armoilla
10.45
Luonnonvoimien armoilla
11.10
Pit Crews
12.00
Miten se toimii
12.25
Floridan rannikkovartiosto
13.10
How to Build
14.10
James Mayn suuret suunnitelmat
IMDb
7.6
15.15
Tribe (Bruce Parry)
16.10
Wow, I Never Knew That!
16.35
Wow, I Never Knew That!
17.00
Heikolla jäällä
17.55
How to Build
18.55
Floridan rannikkovartiosto
19.40
Wow, I Never Knew That!
20.05
Wow, I Never Knew That!
20.30
How to Build
21.30
Floridan rannikkovartiosto
22.15
Miten se toimii
22.40
Miten se toimii
23.05
Miljoonan dollarin saalis
23.30
Miljoonan dollarin saalis
00.05
Inside
00.50
Miten se toimii
01.15
Miten se toimii
01.45
Miljoonan dollarin saalis
02.10
Miljoonan dollarin saalis
02.35
Inside
03.20
Luonnonvoimien armoilla
03.45
-04.10
Luonnonvoimien armoilla
03.00
Romanovit: Tsaarien nousu ja tuho
04.00
Time Team XV
05.00
Haydnia etsimässä
06.00
Pääsiäisteoksen seikkailu: Juudaksen suudelma
07.00
Mongolian jäinen hauta
08.00
Time Team
IMDb
7.6
09.05
Salainen sota
10.00
Sota-ajan maatilalla
IMDb
8.4
11.10
Myyttien metsästäjät
12.10
Tieteen tarina
IMDb
7.6
13.20
Keskiaika
14.20
Sota-ajan maatilalla
IMDb
8.4
15.25
Vaiettu historia
16.15
Maailmaa muuttanut sää
16.40
Sota-ajan maatilalla
IMDb
8.4
17.50
Kohtaaminen roomalaisten kanssa
IMDb
7.6
19.00
Myyttien metsästäjät
20.00
Myyttien metsästäjät
21.00
Siperian soturikuninkaat
22.00
Ken Follettin matka pimeään keskiaikaan
23.00
Vaiettu historia
IMDb
6.6
00.00
Kuoleman työkalut
01.00
Salainen sota
02.00
Myyttien metsästäjät
03.00
Elisabet I:n sota terrorismia vastaan
04.00
-05.00
Time Team
00.30
Rabbit Fall
IMDb
7.1
07.00
Unusual World
08.00
Zoo Juniors
08.30
Anna's Wild Life
09.00
Hope for Wildlife
09.50
Magic of the Mountains
10.45
Djurakuten
11.15
Djurakuten
11.40
Zoo Juniors
12.10
Zoo Juniors
12.40
Animal Park
13.40
Magic of the Mountains
14.30
Zoo Juniors
15.00
Zoo Juniors
15.30
Djurakuten
16.00
Djurakuten
16.25
Animal Park
17.25
Wild Animal E.R.
17.50
Wild Animal E.R.
18.15
J'ai Marché Sur La Terre
19.05
Kingdom of Plants
20.00
The Nature of Britain
21.00
Leverage
22.00
DCI Banks
23.00
Jack Taylor
23.45
Republic of Doyle
IMDb
7.4
00.30
-07.00
Rabbit Fall
IMDb
7.1
03.33
Jalkapallo: Eurogoals
09.30
Jalkapallo: Eurogoals
09.31
Jalkapallo: Eurogoals
10.18
Snooker: MM-kisat Sheffield, Iso-Britannia
11.56
Snooker: MM-kisat Sheffield, Iso-Britannia
15.47
Jalkapallo: Eurogoals
16.27
Snooker: MM-kisat Sheffield, Iso-Britannia
20.34
Snooker: MM-kisat Sheffield, Iso-Britannia
20.51
Snooker: MM-kisat Sheffield, Iso-Britannia
01.38
Autourheilu: World Endurance Championships Silverstone, Iso-Britannia
02.11
FIA GT: Blancpain, Ranska
02.41
Ralli: Inside ERC
03.14
FIA WTCC: Vakioautojen MM-sarja
03.47
-04.14
Autourheilu: Tropheo Abarth Europe Le Castellet, Ranska
04.00
Pyöräily: Amstel Gold Race, Alankomaat
04.17
Pyöräily: Amstel Gold Race, Alankomaat
05.58
Snooker: MM-kisat Sheffield, Iso-Britannia
08.03
Jalkapallo: Bundesliiga
09.32
Jalkapallo: Bundesliiga
11.01
Jalkapallo: Eurogoals
11.44
Muut lajit: Watts top 10
11.59
Snooker: MM-kisat Sheffield, Iso-Britannia
15.22
Pyöräily: Amstel Gold Race, Alankomaat
16.30
Snooker: MM-kisat Sheffield, Iso-Britannia
20.21
Muut lajit: Watts top 10
20.26
Autourheilu: ETC Cup Le Castellet, Ranska
21.00
Snooker: MM-kisat Sheffield, Iso-Britannia
00.00
Australialainen jalkapallo: Australian Football League
00.57
Pyöräily: Amstel Gold Race, Alankomaat
02.31
Jalkapallo: Bundesliiga
04.00
-04.28
Superbike: British Championship Brands Hatch 2
03.55
Sons Of Guns
04.45
Myytinmurtajat
05.35
Miten se syntyi? Isäntänä Kenneth Tonef
06.00
Miten se syntyi? Isäntänä Kenneth Tonef
06.25
Hengenvaarallinen saalis
07.20
Sinua on varoitettu
08.15
Miten se toimii?
08.40
Matkatavarakaaos
09.05
Klassikkoautojen jäljillä
09.30
Klassikkoautojen jäljillä
10.00
Fast N' Loud
11.00
Taistelukauppiaat
12.00
Jäätikön pilotit
13.00
Arvokaman etsijät
14.00
Miten se toimii?
14.30
Matkatavarakaaos
15.00
Sinua on varoitettu
16.00
United States of Bacon
16.30
Miten se syntyi? Isäntänä Kenneth Tonef
17.00
Fast N' Loud
18.00
Klassikkoautojen jäljillä
18.30
Klassikkoautojen jäljillä
19.00
Myytinmurtajat
20.00
Kadonnut ja myyty
20.30
Miten se syntyi?
21.00
Kultakuume
22.00
Klondike
23.00
Fast N' Loud
00.00
Sinua on varoitettu
01.00
Kultakuume
02.00
Klondike
03.00
Jenkkimetsurit
03.55
-04.45
Sons Of Guns
Suomen suosituin TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
La Promesa - Salaisuuksien kartano
,
Miehen puolikkaat
,
Tabu
,
Syyttäjä Imma Tataranni
,
Taivaan tulet
,
Unelma-asunto auringon alta
,
Latelan Laurin hurja remontti
,
Kuppilat kuntoon, Ville Haapasalo ja Pipsa Hurmerinta!
,
Suomen huutokauppakeisari
,
Syke
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Käyttöehdot
Tietosuoja
Evästeasetukset