Reseptit
Blogit
Sanakirja
Vaihtoautot
Tietovisat
Horoskooppi
Viihde
TV-ohjelmat tänään
16
Ke 16.04.
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
LIVE
1
00.15
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
05.55
Puoli seitsemän
06.25
Ylen aamu-tv
09.30
MOT: Verentahrimat muotivaatteet
10.00
Kyläsairaala
10.50
Ruotsin kuningaskunnan historia
11.00
Yle Uutiset
11.05
Puoli seitsemän
11.35
Prisma Studio
12.05
Luontohetki: Eläintarinoita
12.30
Sydämen asialla
13.25
Suurin voitto
IMDb
5.1
14.55
Pisara
15.00
Yle Uutiset
15.05
Yle News
15.10
Yle Oddasat
15.15
Ylen aamu-tv: Tänään otsikoissa
16.00
Avara luonto: Eläinpoikasten alkutaival
16.50
Novosti Yle
16.55
Yle Uutiset viittomakielellä
17.00
Yle Uutiset
17.08
Kyläsairaala
18.00
Yle Uutiset
18.22
Yle Uutiset alueeltasi
18.25
Yle Uutiset sää
18.30
Puoli seitsemän
19.00
Historia: Pavlopetrin uponnut kaupunki
19.50
Nakkikioskien historiaa
20.00
Akuutti
20.30
Yle Uutiset
20.55
Urheiluruutu
21.05
A-studio
21.55
Keskiviikon ravisuora
22.00
Newsroom
23.00
Yle Uutiset
23.05
Ulkolinja: Kampanja, joka vei sotaan
00.05
Uutisikkuna
04.00
-05.55
Uutisikkuna
LIVE
2
08.50
Pat & Stan
23.35
-00.05
Silminnäkijä: Euroopan lapsityöläiset
LIVE
3
01.05
Eurojahti
05.30
Aamusää
06.00
Studio55.fi
06.25
Huomenta Suomi
09.05
Studio55.fi
09.30
Huomenta Suomen Uutiset
09.40
Mitä tänään syötäisiin?
09.45
Kauniit ja rohkeat
10.10
Miehen puolikkaat
10.40
Emmerdale
11.10
Emmerdale
11.40
Lääkärit
12.35
Ostoskanava Tvins.com
14.05
Alueellinen sääennuste
14.10
Pomo piilossa UK
15.15
Mitä tänään syötäisiin?
15.20
Vauvaonnea
15.45
Vauvaonnea
16.15
Saaristoruokaa
16.45
Keidas
17.15
Uutiset
17.20
Päivän sää
17.25
Kauniit ja rohkeat
17.55
Mitä tänään syötäisiin?
18.00
Emmerdale
18.30
Emmerdale
19.00
Seitsemän Uutiset
19.20
Päivän sää
19.30
Salatut elämät
20.05
Kadonneen jäljillä
21.00
C.S.I. New York
22.00
Kymmenen Uutiset
22.20
Päivän sää
22.25
Viking Lotto ja Jokeri
22.30
MTV Sport Uutiset
22.40
Teknavi
23.10
Rikoksista pahin
00.05
Noitapiiri
01.00
-05.30
Eurojahti
LIVE
4
02.05
Älypää-TV
05.00
Älypää-TV
06.00
Ostosruutu
06.30
Ostosruutu
07.00
Disneyn esikoulu: Mikki Hiiren kerhotalo
07.25
Disney esittää: Vaihdokit
07.50
Disney esittää: Aku ja kumppanit
08.00
Transformers Rescue Bots
08.25
Vaaleanpunainen pantteri
08.30
Vaaleanpunainen pantteri
08.40
Vaaleanpunainen pantteri
08.45
Näin teet ranskalaista ruokaa
09.20
Jutta ja puolen vuoden superdieetit
10.20
Yhteinen taloprojekti
10.50
Ostosruutu
11.20
Ostosruutu
11.50
Ostosruutu
12.20
LIVE: Tiedä ja Voita
13.20
Jutta ja puolen vuoden superdieetit
14.20
Yhteinen taloprojekti
14.50
Neljät häät Amerikassa
15.55
Supernanny
16.55
Deittikamera
17.25
Maaginen Criss Angel
18.25
Frasier
18.55
HS-uutiset
18.58
HS-sää
19.00
Neljän tähden talkoot
19.30
Neljän tähden illallinen
20.00
Tervetuloa kotiin
20.57
Keno
21.00
Greyn anatomia
22.00
Hyvät ja huonot uutiset: Plan-spesiaali
23.30
Arman ja Kamerunin kummilapset
00.30
Dexter
01.35
Frasier
02.05
Criminal Minds: Epäilyksen alla
03.00
Deittikamera
03.30
-04.30
Dr. Phil
LIVE
5
07.00
Min Morgon
08.30
SVT: Gomorron Sverige
14.00
SVT: Vem vet mest?
14.30
SVT: Kultur i farozonen
15.00
SVT: Ryttareliten
16.15
Jumalanpalvelus
16.16
Jumalanpalvelus
16.55
Maantieteilijän testamentti
17.14
Ollaan kavereita
17.25
Sportmagasinet
17.55
Yle Nyheter TV-nytt
18.00
BUU-klubben: Palomies Sam
18.30
Supersankari Energina
18.43
Kysy Laralta
18.55
Gazoon
19.00
Aamusta iltaan
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
20.00
Lasso
20.30
Tanskalainen maajussi
21.00
Jerusalem
21.58
Yle Nyheter TV-nytt
22.01
Apua, meille syntyy vauva
22.30
Oddasat
22.45
Vallan linnake
23.43
Vallan linnake
00.43
Vallan linnake
01.41
Vallan linnake
02.39
-03.38
Vallan linnake
LIVE
6
01.55
Eurojahti
04.00
SubChat
06.00
SubChat
06.30
Astral TV
09.25
Eastenders
10.00
Lemmen viemää
10.55
Ostoskanava Guthy Renker
11.55
Ostoskanava Tvins.com
13.55
Myytinmurtajat
14.55
Kiinteistöjen kuningas
15.55
Jamie Oliverin helpot herkut
16.25
Eastenders
17.00
Lemmen viemää
18.00
Asunto 23
18.30
Duudsonit tuli taloon
19.30
Isän tyttö
20.00
Simpsonit
20.30
Miehen puolikkaat
21.00
Viidakon tähtöset
22.00
Hävyttömät
23.05
Isän tyttö
23.30
Vampyyripäiväkirjat
00.25
Bones
01.20
Lain nimessä
01.50
Eurojahti
04.00
-06.00
SubChat
LIVE
7
04.00
Ihmemies MacGyver
06.05
Paritellen
06.40
Lasten eläinmaailma: Jeff Corwin - uhanalaiset villieläimet
07.35
Matlock
08.30
TV Shop Tvins
11.30
Saiturin säästövinkit
12.00
Tarjousten metsästäjät
12.30
Lasten eläinmaailma: Jeff Corwin - uhanalaiset villieläimet
13.30
Paritellen
14.10
Musta Kyy
14.55
Matlock
15.55
Kolmas kivi auringosta
16.25
Kolmas kivi auringosta
16.55
Pulmuset
17.30
Kaikki rakastavat Raymondia
18.00
Kellarin kunkku
18.30
Kellarin kunkku
19.00
Tavallista elämää
19.30
Kyllä isi hoitaa
20.00
Breaking Amish
21.00
Riddickin aikakirja
IMDb
6.6
23.15
5D: Outo riippuvuus
23.55
5D: Outo riippuvuus
00.25
Num3rot
01.25
Twin Peaks
02.25
Miksi olen sinkku?
03.00
-04.05
Miksi olen sinkku?
LIVE
8
03.25
Kuumempi kuin tyttäreni
04.05
Älypää-TV
05.00
Älypää-TV
06.30
Ostosruutu
07.00
Ostosruutu
07.30
Ostosruutu
08.00
Ostosruutu
08.30
Ostosruutu
09.00
Vanessa ja pikkuväki
09.30
Sarahin sisustusvinkit
10.00
Tyyliä vai ei
11.00
Huippukokki lähtee maalle
11.30
Olet mitä syöt
12.00
Tuhluriprinsessat
12.30
Arvostele mun illallinen Australiassa
13.00
Kaisa ja puoli valtakuntaa
14.00
Tyyliä vai ei
15.00
Manhattanin äitiyskonsultti
16.00
Jutta ja puolen vuoden superdieetit
17.00
Hurja remontti
18.00
Kaisa ja puoli valtakuntaa
19.00
Supernanny
20.00
Sinkkulaiva USA
21.00
Rakkauden FAQ
22.00
Nashville
23.00
Huippumalli haussa
00.00
Supernanny
00.55
Seurapiirisäpinää Teksasissa
01.55
Asiaa seksistä
02.50
Kuumempi kuin tyttäreni
03.30
-05.00
Älypää-TV
LIVE
9
03.10
The Voice of USA
04.00
Jopet-show
04.30
Älypää-TV
05.00
Älypää-TV
08.40
Ostosruutu
09.10
Ostosruutu
09.40
Ostosruutu
10.10
Ostosruutu
10.40
Ostosruutu
11.10
LIVE: Tiedä ja Voita
11.40
Krokotiilimies
12.10
Kuuluisat kuppilat
12.35
Kokki lomalla
13.00
Laiva
13.30
Laiva
13.55
Henkka & Niki vs. Amerikka
14.25
Jyrki Sukulan makujen maa
14.55
Britannian paras leipomo
15.50
Leijonan luola USA
16.45
The Voice of USA
17.40
Kuppilat kuntoon Ruotsi
18.35
Britannian paras leipomo
19.35
The Voice of USA
20.30
Poliisit
21.00
Suomen huutokauppakeisari
22.00
Panttilainaamo
22.30
Rekkakuskit jäällä
23.25
Poliisit
23.55
Villit nettivideot
00.30
Villit nettivideot
01.00
South Park
01.30
JIM D: Metsien miehet
02.25
Leijonan luola USA
03.20
-04.10
The Voice of USA
LIVE
10
02.40
Voice TV
06.00
Voice TV
07.00
Voice TV
08.00
Voice TV
09.00
TV Shop Tvins
12.00
Voice TV
13.00
Iskelmä TV
14.00
Radio City TV
15.00
Voice TV
16.00
Iskelmä TV
17.00
Radio City TV
18.00
Star Trek: The Next Generation
19.00
G Fella: Hip hop -unelmia
19.30
RaviTV
21.00
Fast n' Loud
22.00
Vaarallinen välilasku
IMDb
4.8
00.00
Nuoret poliisit
01.00
Star Trek: The Next Generation
02.00
Fame
02.55
-06.00
Voice TV
LIVE
11
12
03.52
Sky News
06.00
Sky News
06.33
FOX Kids: Lola & Virginia
06.46
FOX Kids: Sannin taikamatka
06.58
FOX Kids: Sannin taikamatka
07.10
FOX Kids: Gormiti
07.37
FOX Kids: My Little Pony
07.59
FOX Kids: Pound Puppies
08.21
FOX Kids: Transformers
08.43
FOX Kids: Prätkähiiret
09.05
Wipeout
09.55
24Kitchen: Teemu Laurell
10.25
24Kitchen: Kalle - Chef on the Beach
10.55
24Kitchen: Portugalin makuja
11.25
24Kitchen: Turkkilainen herkkukokki
11.50
24Kitchen: Mummojen parhaat reseptit
12.15
Miehen paikka
12.40
Uskomaton eläinlääkäri Pol
13.30
Hetki ennen tuhoa
14.20
Lentoturmatutkinta
15.10
STT Uutiset
15.13
Aivopelit
15.40
Miehen paikka
16.05
24Kitchen: Makoisat kilometrit
17.00
24Kitchen: Teemu Laurell
17.30
24Kitchen: Kalle - Chef on the Beach
17.55
Family Guy
18.20
Family Guy
18.45
Seiska News
18.50
Lentoturmatutkinta
19.50
Varastojen metsästäjät
20.20
Huutokaupan metsästäjät: Kanada
20.55
Seiska News
21.00
Ilman johtolankaa
21.55
Criminal Minds
22.50
Abyss - Syvyys
IMDb
7.5
01.40
Kiven sisällä
02.30
Alaskan lentopelastajat
03.20
-04.05
Wipeout
LIVE
13
00.30
Yön AVA
06.00
Aamun AVAus
08.05
Namaste jooga
08.35
Ostoskanava Tvins.com
09.35
Lääkärit
10.30
Hullut hamstraajat
11.30
Makuja & Elämää
11.50
Pieniä potilaita
12.45
Siivoushullut
13.45
Jamie Oliverin keittiössä
14.45
Unelmakoti puoleen hintaan
15.45
Lääkärit
16.35
Makuja & Elämää
16.55
Salatut elämät
17.25
Eastenders
18.00
Frendit
18.30
Frendit
19.00
Brad stailaa
20.00
Suurin pudottaja
20.30
Moderni perhe
21.00
Unelmakoti puoleen hintaan
22.00
Suurin pudottaja
22.30
Mexican
IMDb
6.0
00.50
-06.00
Yön AVA
LIVE
14
LIVE
15
17
20
03.55
Iso, isompi, isoin!
04.50
Katutiedettä
05.15
Vaarallisen valtatien pelastajat USA
06.00
null
06.50
Richard Hammond ja suunnittelun vaikutteet
07.40
Pikku ihmiset, iso planeetta
08.30
Yukonin kultamaat
09.20
Dubain lentokenttä
10.10
Alaskan selviytymiskoe
11.00
Suljettu uskonlahko
11.50
null
12.40
null
13.30
null
14.20
null
15.10
null
16.00
Pikku ihmiset, iso planeetta
16.50
Yukonin kultamaat
17.35
Iso, isompi, isoin!
18.25
Vaarallisen valtatien pelastajat USA
19.15
Alaskan poliisit
20.05
Tyhmyrien tiedettä
20.30
Tyhmyrien tiedettä
20.55
null
21.45
Cosmos: kaikki elämästä
22.30
Tabu
23.20
Natsien alamaailma
00.10
Tyhmyrien tiedettä
00.35
Tyhmyrien tiedettä
01.00
Cosmos: kaikki elämästä
01.50
Tabu
02.40
Natsien alamaailma
03.30
-04.20
Iso, isompi, isoin!
33
OnniTV lähettää ohjelmaa arkipäivisin klo 10-13.
03.50
TV7 Israel News
04.05
Varustamo
04.35
Armon kalliolla
04.55
Kosketus
05.05
Uskosta totta
05.35
Herra käyttää lääkäriä
06.05
Lähetyspysäkki
06.20
Pastori Tommy Liljan seurassa
06.50
Viron pastorit areenalla
07.20
Pelastusarkki - Räddningsarken
07.50
Kuningaskunnan tuuli
08.20
Passion for Jesus
08.50
Ikuisia kertomuksia
09.10
Nelli-Nalle
09.20
Kättä pidempää lapsityöhön
09.50
Andrew Wommack evankeliumin äärellä
10.20
Koputus
10.50
Herra, opeta minua
11.20
Jerusalemin muureilla
11.50
TV7 Israel News
12.05
Varustamo
12.35
Armon kalliolla
12.55
Kosketus
13.05
Uskosta totta
13.35
Herra käyttää lääkäriä
14.05
Lähetyspysäkki
14.20
Pastori Tommy Liljan seurassa
14.50
Viron pastorit areenalla
15.20
Pelastusarkki - Räddningsarken
15.50
Ohjelmatiedot
16.00
Isännän pöydässä
16.30
Lasten Taivas
17.00
Jänö Mustakorva
17.10
Lasten kotipuu
17.30
Tervetuloa kotiin
18.00
Iloa arkeen - Joyce Meyer
18.30
Jumalan juoksutytöt
19.00
Polvijärven pastori
19.30
Jerusalem studio
20.00
TV7 Israel News
20.15
Esy Flow
21.15
Ristin toinen puoli
22.10
Musiikkia
22.15
Pelastuksen sofar
22.45
Sanan ja runon tuoksua
23.00
Café Raamattu
23.30
Café Raamattu
00.00
Isännän pöydässä
00.30
Lasten Taivas
01.00
Lasten kotipuu
01.20
Tervetuloa kotiin
01.50
Iloa arkeen - Joyce Meyer
02.20
Jumalan juoksutytöt
02.50
Polvijärven pastori
03.20
Jerusalem studio
03.50
-04.05
TV7 Israel News
07.00
Satuhäät
08.00
A-studio
08.30
Yle Uutiset Uusimaa
08.40
Yle Uutiset Kaakkois-Suomi
08.50
Yle Uutiset Lounais-Suomi
09.00
Yle Uutiset Häme
09.10
Yle Uutiset Keski-Suomi
09.20
Yle Uutiset Itä-Suomi
09.30
Yle Uutiset Pohjanmaa
09.40
Yle Uutiset Pohjois-Suomi
09.50
Oddasat
10.05
Aamusta iltaan
10.35
Aamusydämellä
11.15
Tuhkimotarinoita
12.25
Suurin voitto
IMDb
5.1
13.50
Uutisvuosi
13.55
Pisara
14.15
Ylen aamu-tv: Tänään otsikoissa
15.00
Käytöskukka: Murjotus
15.05
Tenavatuokio
15.35
Heikkopeikko
15.45
Kyllin vuodenajat: Kevät
16.00
Pikku Kakkonen
17.00
Latela
17.30
Puoli seitsemän
18.00
Prisma Studio
18.30
Yle Nyheter TV-nytt
19.00
Uusi päivä
19.30
Yle Uutiset
19.55
Urheiluruutu
20.05
Toisen kanssa
20.55
A2: Venäjä-ilta
21.45
A2: Venäjä-ilta
22.55
Konkarikeskiviikko
23.25
-23.53
Suorana: Kortesmäki
07.40
ATP Tennis 1000
11.30
ATP Tennis 1000
13.30
ATP Tennis 1000
15.30
ATP Tennis 1000
17.30
ATP Tennis 1000
19.35
ATP Tennis 1000
21.40
Valioliiga
23.45
-01.45
ATP Tennis 1000
09.30
Tuunaa mun rekka!
10.00
Max.doc: Ferrari 60 vuotta
11.00
Amerikka myytävänä
11.30
Amerikka myytävänä
12.00
Late Show With David Letterman
12.45
Motormania
13.00
Syvissä vesissä
13.30
Syvissä vesissä
14.00
Tuunaa mun rekka!
14.25
Tuunaa mun rekka!
14.50
Tuunaa mun rekka!
15.15
Tuunaa mun rekka!
15.40
Tuunaa mun rekka!
16.10
Kunnian kentillä
17.00
Metsästäjän Kanada
17.30
Metsästäjän Kanada
18.00
Virittäjät
18.30
Moottorikelkkailun ammattilaiset
19.00
Les Goldin panttilainaamo
19.25
Talvisodan henki
19.30
Les Goldin panttilainaamo
20.00
LA - rikosten kaupunki
20.30
LA - rikosten kaupunki
21.00
Nhra
21.30
Autohullun käsikirja
22.00
Elämää Philadelphiassa
22.30
Ihmismetsästäjä
23.20
Walker, Teksasista
00.10
Late Show With David Letterman
00.55
Rikos ratkaistu
01.40
Motormania
02.00
-05.10
UFC Fight Night: Bisping vs. Kennedy
06.00
Benjamin
06.30
Richard Scarryn touhukas maailma
06.55
Ti-Ti Nalle: Karaoke
07.00
Hyvää huomenta!
07.01
Hunajapupuset
07.10
Eveliina
07.15
Chuggington
07.30
Ella Elefantti
07.45
Ella Elefantti
08.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
08.05
Littlest Pet Shop
08.30
Juniorijumppa
08.31
Idan puutarha
08.45
Robottijengi
09.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
09.05
Kassu-kissa
09.10
Manon
09.20
Pikku-Staraoke
09.35
Ollin merenalaiset seikkailut
09.50
Wotwotit
10.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
10.05
Pikku ja Jätti
10.20
Ava, Riko ja Teo
10.30
Richard Scarryn touhukas maailma
11.00
Benjamin
11.30
Maija Mehiläinen
11.55
Ti-Ti Nalle: Karaoke
12.00
Juniorijumppa
12.01
Ystävien kylä
12.15
Pikku ja Jätti
12.30
Keltaisen Kirahvin eläintarinoita
12.40
Ystävämme Susu
12.55
Puntti ja piipertäjät
13.00
Juniorijumppa
13.01
Pörri Orava
13.30
Olipa kerran avaruus
14.00
Diego ja tölkinhenki
14.15
Diego ja tölkinhenki
14.30
Noitatyttö Bibi
15.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
15.05
Pokémon
15.30
Pokémon
15.55
Angry Birds Toons
16.00
Paavo Pesusieni
16.25
Walter ja Tandoori
16.50
Sherlock - lasten salapoliisiseikkailu
17.00
Ounou!
17.15
Robottijengi
17.30
Kasperin kauhukoulu
17.45
Fish n' Chips
18.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
18.05
Winx-klubi
18.30
Barbie: Kaunis keiju Mariposa
19.45
Takkutarha
03.00
Wrong Turn 5: Bloodlines
IMDb
3.9
04.30
Who is Dayani Cristal?
IMDb
7.2
06.10
The Cheshire Murders
08.05
Tiny Furniture
IMDb
6.2
09.45
Sarah Silverman: We Are Miracles
10.40
Marley
IMDb
7.9
13.05
Mammas pojkar
IMDb
4.6
14.45
J. Edgar
IMDb
6.5
17.00
Delfiinitarina
IMDb
6.8
18.55
Jack and Jill
IMDb
3.4
20.30
Cirque du Soleil: Worlds Away
IMDb
6.8
22.00
Underworld: Awakening
IMDb
6.4
23.30
Pusher
IMDb
4.5
01.00
Six bullets
IMDb
6.0
03.00
-04.36
Den som söker
IMDb
5.0
04.00
Boardwalk Empire
05.00
Banshee
06.00
Girls
06.30
Girls
07.00
Parks and Recreation
07.30
Parks and Recreation
08.00
Getting On
08.30
Getting On
09.00
The Office
09.30
The Office
10.00
Girls
10.30
Girls
11.00
Parks and Recreation
11.30
Parks and Recreation
12.00
Getting On
12.30
Getting On
13.00
The Office
13.30
The Office
14.00
Girls
14.30
Girls
15.00
Parks and Recreation
15.30
Parks and Recreation
16.00
Getting On
16.30
Getting On
17.00
The Office
17.30
The Office
18.00
Girls
18.30
Girls
19.00
Parks and Recreation
19.30
Parks and Recreation
20.00
Getting On
20.30
Getting On
21.00
Eastbound and Down
21.30
Eastbound and Down
22.00
Veep
22.30
Silicon Valley
23.00
Heavy Metal Chronicles
23.30
Veep
00.00
The Office
00.30
The Office
01.00
Boardwalk Empire
02.00
Banshee
03.00
Revolution
04.00
-04.55
Boardwalk Empire
02.00
Kun pimeys koittaa - när mörkret faller
IMDb
7.4
04.15
G
IMDb
5.0
06.05
Ihanat naiset rannalla
07.50
Smådeckarna
IMDb
3.0
09.10
Yhdeksäs komppania
IMDb
7.0
11.00
Omenasota
IMDb
6.7
12.40
Viiru ja Pesonen: Viirun syntymäpäivä
IMDb
6.1
13.55
Emma ja Daniel - kohtaaminen
15.20
Heartbreak Hotel
IMDb
5.3
17.05
Pillertrillaren
IMDb
3.1
19.00
Minä olen soturisi
IMDb
5.4
21.00
Golffari
IMDb
5.4
22.45
Metsästäjät
IMDb
6.7
00.40
Talven valoa
IMDb
8.1
02.00
-04.59
1939
IMDb
5.2
02.00
Matkalla
IMDb
6.0
04.20
Medusan perintö
IMDb
6.6
06.40
Flukt
IMDb
5.7
08.00
Footnote
IMDb
7.0
10.00
Sparkle
IMDb
5.1
11.50
10 Years
IMDb
6.0
14.00
ParaNorman
IMDb
7.0
16.00
Koskemattomat
IMDb
8.5
18.00
Star Wars Episodi I: Pimeä uhka
IMDb
6.5
20.20
Matkalla
IMDb
6.0
22.40
The Place Beyond the Pines
IMDb
7.3
01.00
Act of Valor
IMDb
6.5
02.50
Monsterit-yliopisto
IMDb
7.5
04.00
-06.30
Olympos on valloitettu
23.00
Oblawa
IMDb
6.8
05.00
Assassination Games
IMDb
6.0
07.00
Premium Rush
IMDb
6.5
09.00
Rocksteady
IMDb
6.9
11.00
End of the World
IMDb
4.7
13.00
Man on the Train
IMDb
5.3
15.00
Halo 4: Forward Unto Dawn
IMDb
6.9
17.00
Wendellin stoori
IMDb
5.5
19.00
The Cold Light of Day
IMDb
4.9
21.20
The Strangers
IMDb
6.1
23.00
-05.00
Assassination Games
IMDb
6.0
07.00
Adventures of a Teenage Dragonslayer
IMDb
2.7
09.00
Barbie - Joutsenlampi
IMDb
5.4
11.00
Barbie eläinsaaren prinsessana
13.00
Un Cargo pour l'Afrique
IMDb
5.7
15.00
Ego
IMDb
6.1
17.00
From Prada to Nada
IMDb
5.1
19.00
Clara und das Geheimnis der Bären
IMDb
7.7
21.00
Dreamer - laukkaratsun tarina
IMDb
6.9
23.00
Charlie & Boots
IMDb
6.4
01.00
-02.25
Min søsters børn i Afrika
IMDb
5.5
00.30
NHL Tonight
08.00
NHL: St. Louis Blues - Detroit Red Wings
10.00
SHL: Skellefteå - Färjestad
12.00
NHL Tonight
13.00
NHL: Los Angeles Kings - Anaheim Ducks
15.00
NHL: Dallas Stars - St. Louis Blues
17.00
KHL Playoffs: Lev Praha - Lokomotiv
19.00
SHL: Skellefteå - Färjestad
21.00
Kari Jalonen - halu voittaa
22.00
NHL: Pittsburgh Penguins - Philadelphia Flyers
00.00
-05.05
NHL: Anaheim Ducks - Colorado Avalanche
01.30
NHL: Phoenix Coyotes - Dallas Stars
14.00
Saksan cup: Dortmund - Wolfsburg
20.30
Trans World Sport
02.35
-08.00
NHL: Pittsburgh Penguins - Columbus Blue Jackets
02.00
Golf: Golfing World - Daily News
10.00
Golf: Golfing World - Daily News
11.00
Golf: EurAsia Cup Highlights
12.00
Golf: PGA Tour Highlights
13.00
Golf: Golfing World - Daily News
14.00
Kraft Nabisco Championship
16.30
Golf: ECCO Tour Winther Series - La Manga Club Championship
17.00
Golf: Golfing World - Daily News
18.00
Golf: This is PGA Tour Latinoamérica
18.30
Golf: This is PGA Tour Latinoamérica
19.00
Golf: EurAsia Cup Highlights
20.00
Golf: Dubai Desert Classic Champion's Challenge
21.00
Golf: Golfing World - Daily News
22.00
Golf: European Tour Weekly
22.30
Golf: PGA Tour Highlights
23.30
Golf: Inside the PGA Tour
00.00
Golf: PGA Tour Highlights
01.00
Golf: European Tour Weekly
01.30
-09.00
Golf: LPGA Lotte Championship
00.00
NHL: Edmonton Oilers - Vancouver Canucks
09.00
NHL Tonight
10.00
NHL: Los Angeles Kings - Anaheim Ducks
12.00
NHL: Washington Capitals - Tampa Bay Lightning
14.00
NHL Tonight
15.00
Ruotsin karsintasarja: AIK - Rögle
17.00
Ruotsin karsintasarja: Malmö Redhawks - Örebro
19.00
NHL: Pittsburgh Penguins - Ottawa Senators
21.00
NHL: St. Louis Blues - Detroit Red Wings
23.00
NHL Tonight
00.00
NHL: Phoenix Coyotes - Dallas Stars
02.05
-05.05
NHL: Tampa Bay Lightning - Montreal Canadiens
03.50
Luonnonvoimien armoilla
04.15
Pit Crews
05.05
Alaskan merivartiosto
05.55
Näin rakennetaan...
IMDb
7.0
07.00
Luonnonvoimien armoilla
07.25
Luonnonvoimien armoilla
07.50
Pit Crews
08.40
Pohjoisen kansat
09.35
Alaskan merivartiosto
10.20
Luonnonvoimien armoilla
10.45
Luonnonvoimien armoilla
11.10
Pit Crews
12.10
Miten se toimii
12.35
Alaskan merivartiosto
13.20
Insinööritaidon jättiläiset
IMDb
7.7
14.25
Miten se toimii
14.50
Miten se toimii
15.15
Miljoonan dollarin saalis
15.45
Miljoonan dollarin saalis
16.10
Miten se toimii
16.35
Miten se toimii
17.05
Pohjoisen kansat
18.00
Näin rakennetaan...
18.55
Alaskan merivartiosto
19.40
Miten se toimii
20.10
Miten se toimii
20.35
Näin rakennetaan...
21.30
Alaskan merivartiosto
22.15
Alaskan merivartiosto
23.10
Alaskan merivartiosto
00.05
Kaksintaistelu
00.50
Alaskan merivartiosto
01.45
Alaskan merivartiosto
02.40
Kaksintaistelu
03.25
Luonnonvoimien armoilla
03.50
-04.15
Luonnonvoimien armoilla
03.55
Time Team
04.50
Barokkia!
06.00
Keskiaikainen syntymä, avioliitto ja kuolema
07.00
Maailmaa muuttanut sää
07.30
Maailmaa muuttanut sää
08.00
Time Team
09.00
Uponneiden hylkyjen mysteeri
10.00
Tudorien aikainen maatila
11.10
Myyttien metsästäjät
12.10
James Mayn 1900-luku
12.40
James Mayn 1900-luku
13.10
Vaiettu historia
14.10
Keskiaikainen syntymä, avioliitto ja kuolema
15.20
Maailmaa muuttanut sää
15.50
Tudorien aikainen maatila
17.00
Time Team
18.00
Maailmaa muuttanut sää
18.30
Maailmaa muuttanut sää
19.00
Myyttien metsästäjät
20.00
Myyttien metsästäjät
IMDb
6.1
21.10
Vaiettu historia
22.00
Kätketyt salaisuudet
23.00
Muinaiset maailmat
IMDb
6.9
00.00
Taistelijoiden klubi: väkivallan historia
01.00
Uponneiden hylkyjen mysteeri
02.00
Myyttien metsästäjät
03.00
Gandhi - Mahatman synty
04.00
-05.00
Time Team
00.30
Rabbit Fall
07.00
Water Life
07.30
Water Life
08.00
Zoo Juniors
08.30
Anna's Wild Life
09.00
Hope for Wildlife
09.50
Nigel Marven?s Rhino Adventure
10.45
The Great Penguin Rescue
11.15
The Great Penguin Rescue
11.40
Zoo Juniors
12.10
Zoo Juniors
12.40
Animal Park
13.40
Nigel Marven?s Rhino Adventure
14.35
Zoo Juniors
15.00
Zoo Juniors
15.30
The Great Penguin Rescue
16.00
The Great Penguin Rescue
16.25
Animal Park
17.25
Wild Animal E.R.
17.50
Wild Animal E.R.
18.10
Wild Things
18.40
Wild Things
19.05
The Conquerors
20.00
Life In The Undergrowth
21.00
Leverage
22.00
Mrs Biggs
23.00
Ripper Street
23.45
Republic of Doyle
IMDb
7.4
00.30
-07.00
Rabbit Fall
02.15
Jalkapallo: Brazilmania
09.30
FIA WTCC: Vakioautojen MM-sarja
09.31
FIA WTCC: Vakioautojen MM-sarja
10.03
Jalkapallo: U20 Ystävyysottelu Saksa
10.55
Snooker: Welsh Open Newport, Iso-Britannia
12.54
Speedway: EM-sarja Gdansk, Puola
14.56
Jalkapallo: U20 Ystävyysottelu Saksa
15.54
Snooker: International Masters Lontoo, Iso-Britannia
17.35
Jalkapallo: U20 Ystävyysottelu Saksa
18.48
Jalkapallo: U19 Ystävyysottelu
21.00
Snooker: Welsh Open Newport, Iso-Britannia
21.56
Snooker: Ronnie O'Sullivan -show
22.26
Muut lajit: Campus
23.03
Muut lajit: Sports Excellence
23.17
Muut lajit: Wednesday Selection
23.21
Ratsastus: Riders Club
23.27
Muut lajit: Month Selection
23.40
Golf: International Masters, Augusta, Yhdysvallat
00.42
Muut lajit: Month Selection
00.51
Golf: Golf Club
00.55
Purjehdus: Extreme Sailing Series Oman
01.28
-01.46
Purjehdus: Yacht Club
03.57
Superbike: MM-sarja Aragon, Espanja
04.45
Supersport: MM-sarja Aragon, Espanja
05.21
Superbike: MM-sarja Aragon, Espanja
05.58
Snooker: Welsh Open Newport, Iso-Britannia
07.59
Pyöräily: Paris-Roubaix, Ranska
09.39
Autourheilu: Blancpain Endurance Series Monza, Italia
10.33
Autourheilu: World Series by Renault Monza, Italia
10.59
FIA WTCC: Vakioautojen MM-sarja Marrakech, Marokko
12.01
Jalkapallo: Ystävyysottelu ,
13.03
Snooker: Haikou World Open, Hainan, Kiina
15.02
Speedway: EM-sarja Moskova, Venäjä
16.46
Jalkapallo: Ystävyysottelu ,
17.58
Tennis: WTA Tourin kilpailu, Katowice, Puola
19.42
Pyöräily: Paris-Roubaix, Ranska
21.32
Pro Wrestling: This Week on World Wrestling Entertainment
22.05
Pro Wrestling: Vintage Collection
22.56
Nyrkkeily: Titteliottelu
00.27
Jalkapallo: Ystävyysottelu ,
01.25
Jalkapallo: Ystävyysottelu ,
02.26
Snooker: Haikou World Open, Hainan, Kiina
03.58
-05.58
Pyöräily: Paris-Roubaix, Ranska
03.55
Sons Of Guns
04.45
Myytinmurtajat
05.35
Miten se syntyi? Isäntänä Kenneth Tonef
06.00
Miten se syntyi? Isäntänä Kenneth Tonef
06.25
Hengenvaarallinen saalis
07.20
Sinua on varoitettu
08.15
Miten se toimii?
08.40
Matkatavarakaaos
09.05
Klassikkoautojen jäljillä
09.30
Klassikkoautojen jäljillä
10.00
Fast N' Loud
11.00
Kadonnut ja myyty
11.30
Miten se syntyi?
12.00
Jäätikön pilotit
13.00
Arvokaman etsijät
14.00
Miten se toimii?
14.30
Matkatavarakaaos
15.00
Sinua on varoitettu
16.00
Ruokatehdas
16.30
Miten se syntyi?
17.00
Fast N' Loud
18.00
Klassikkoautojen jäljillä
18.30
Klassikkoautojen jäljillä
19.00
Myytinmurtajat
20.00
Kadonnut ja myyty
20.30
Miten se syntyi?
21.00
Trokarit: Tickle
21.30
Trokarit: Tickle
22.00
Survive That!
23.00
Fast N' Loud
00.00
Sinua on varoitettu
01.00
Trokarit: Tickle
01.30
Trokarit: Tickle
02.00
Survive That!
03.00
Rekkakuskeista kovimmat
03.55
-04.45
Sons Of Guns
03.45
Dog With A Blog
04.05
Danny Cunningham Koulun Ninja
04.25
Dude, That's My Ghost
04.50
Packages From Planet X
05.10
Lääkäri McStuffins
05.20
Art Attack
05.45
Liv ja Maddie
06.00
Liv ja Maddie
06.10
Finias ja Ferb
06.35
Onnea matkaan, Charlie!
07.00
Jake ja Mikä-Mikä-Maan merirosvot
07.15
Sofia Ensimmäinen
07.40
Jessie
08.05
Mikke Hiiri
08.10
Jessie
08.35
Onnea matkaan, Charlie!
09.00
Dippers guide to the unexplained
09.05
Gravity Falls
09.30
Aikaistetut nuoret taiturit
09.55
Austin & Ally
10.20
Austin& Ally
10.45
Gravity Falls
11.10
Gravity Falls
11.35
Kaksi Kunkkua
12.00
Kaksi Kunkkua
12.25
Shake It Up Made In Japan
13.40
A.N.T. - Aikaistetut nuoret taiturit
14.05
A.N.T. - Aikaistetut nuoret taiturit
14.30
Finias ja Ferb
14.55
Finias ja Ferb
15.10
Mikke Hiiri
15.15
Dippers guide to the unexplained
15.20
Gravity Falls
15.45
Gravity Falls
16.10
Liv ja Maddie
16.35
Liv ja Maddie
17.00
Violetta
17.50
Austin & Ally
18.15
Aikaistetut nuoret taiturit
18.40
Liv ja Maddie
19.05
Onnea matkaan, Charlie!
19.30
Pelastuspartio Bernard ja Bianca
20.50
Wander maailmankaikkeudessa
21.05
Dog With a Blog
21.30
Violetta
22.20
Finias ja Ferb
22.35
Onnea matkaan, Charlie!
23.00
Jessie
23.20
Jessie
23.45
Onnea matkaan, Charlie!
00.05
Gravity Falls
00.25
Aikaistetut nuoret taiturit
00.50
Austin & Ally
01.10
Austin& Ally
01.30
Gravity Falls
01.50
Gravity Falls
02.15
Kaksi Kunkkua
02.35
Kaksi Kunkkua
02.55
-04.05
Shake It Up Made In Japan
Suomen näppärin TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
Syyttäjä Imma Tataranni
,
Salatut elämät
,
Suuri seikkailu
,
The Voice of Finland
,
Hockey Night: Ilves - KalPa
,
Jarkko Tammisen maailma
,
Farmi Suomi
,
Taivaan tulet
,
Vera Stanhope tutkii
,
Mahdoton tapaus
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Tietosuojaseloste
Käyttöehdot
Evästeet
Mainosmyynti