Blogit
Tietovisat
Reseptit
Sanakirja
Vaihtoautot
Viihde
Horoskooppi
TV-ohjelmat tänään
15
Ti 15.04.
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
LIVE
1
00.25
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
05.45
Aamusydämellä
06.25
Ylen aamu-tv
09.30
Kuningaskuluttaja
10.00
Kyläsairaala
10.50
Ruotsin kuningaskunnan historia
11.00
Yle Uutiset
11.05
New York, amerikkalainen unelma
12.05
Rakkaudesta puutarhaan
12.30
Sydämen asialla
13.25
Haaviston Leeni
IMDb
5.2
14.55
Pisara
15.00
Yle Uutiset
15.05
Yle News
15.10
Yle Oddasat
15.15
Ylen aamu-tv: Tänään otsikoissa
15.50
A-studio
16.20
Aarteenetsijät
16.50
Novosti Yle
16.55
Yle Uutiset viittomakielellä
17.00
Yle Uutiset
17.08
Kyläsairaala
18.00
Yle Uutiset
18.22
Yle Uutiset alueeltasi
18.25
Yle Uutiset sää
18.30
Puoli seitsemän
19.00
Kiehtova maailma: Puistojen Britannia
19.50
Unohtuneet rikokset
20.00
Prisma Studio
20.30
Yle Uutiset
20.55
Urheiluruutu
21.00
Mr Selfridge
21.50
Viimeistä päivää
22.20
Kriminalisti
23.20
Yle Uutiset
23.25
Prisma: Supersienet
00.15
Uutisikkuna
04.00
-05.55
Uutisikkuna
LIVE
2
08.50
Pat & Stan
LIVE
3
01.05
Eurojahti
05.30
Aamusää
06.00
Studio55.fi
06.25
Huomenta Suomi
09.05
Studio55.fi
09.30
Huomenta Suomen Uutiset
09.40
Mitä tänään syötäisiin?
09.45
Kauniit ja rohkeat
10.10
Miehen puolikkaat
10.40
Emmerdale
11.10
Emmerdale
11.40
Lääkärit
12.35
Ostoskanava Tvins.com
14.05
Alueellinen sääennuste
14.10
Enbuske 360°
15.10
Mitä tänään syötäisiin?
15.15
Moderni perhe
15.45
Moderni perhe
16.15
Kaappaus keittiössä
17.15
Uutiset
17.20
Päivän sää
17.25
Kauniit ja rohkeat
17.55
Mitä tänään syötäisiin?
18.00
Emmerdale
18.30
Emmerdale
19.00
Seitsemän Uutiset
19.20
Päivän sää
19.30
Salatut elämät
20.05
Saaristoruokaa
20.30
Keidas
21.00
Kohde
22.00
Kymmenen Uutiset
22.20
Päivän sää
22.25
MTV Sport Uutiset
22.35
Pukumiehet
23.35
666 Park Avenue
00.35
Louie
01.05
-05.30
Eurojahti
LIVE
4
03.10
Älypää-TV
05.00
Älypää-TV
06.00
Ostosruutu
06.30
Ostosruutu
07.00
Disneyn esikoulu: Mikki Hiiren kerhotalo
07.25
Disney esittää: Vaihdokit
07.50
Disney esittää: Aku ja kumppanit
08.00
Transformers Rescue Bots
08.25
Vaaleanpunainen pantteri
08.30
Vaaleanpunainen pantteri
08.40
Vaaleanpunainen pantteri
08.45
Näin teet ranskalaista ruokaa
09.20
Jutta ja puolen vuoden superdieetit
10.20
Yhteinen taloprojekti
10.50
Ostosruutu
11.20
Ostosruutu
11.50
Ostosruutu
12.20
LIVE: Tiedä ja Voita
13.20
Jutta ja puolen vuoden superdieetit
14.20
Yhteinen taloprojekti
14.50
Neljät häät Amerikassa
15.50
Mitä tuli tehtyä
16.45
Frasier
17.15
Neljän tähden talkoot
17.45
Neljän tähden illallinen
18.15
HS-uutiset
18.18
HS-sää
18.20
SM-liigan 1. finaali Kärpät - Tappara
20.57
Keno
21.00
Holmes NYC
22.00
Myllyrinne Company
22.30
Criminal Minds: Epäilyksen alla
23.25
Californication
00.05
Frasier
00.35
Holmes NYC
01.35
Start!
02.05
-05.00
Älypää-TV
LIVE
5
20.00
Närbild
07.00
Min Morgon
08.30
SVT: Gomorron Sverige
13.15
SVT: Fråga doktorn
14.00
SVT: Vem vet mest?
14.30
SVT: Historiska trädgårdar
15.00
SVT: Djursjukhuset
15.30
SVT: Trädgårdsmåndag
16.25
Annan alituiset
16.26
Annan alituiset
16.55
Haaste
17.25
Tanskalainen maajussi
17.55
Yle Nyheter TV-nytt
18.00
BUU-klubben: Kevään silmut
18.30
Maantieteilijän testamentti
18.49
Ollaan kavereita
19.00
Aamusta iltaan
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
20.00
Spotlight: Piilosokeri
20.30
Islantilaista tutkimusta
21.00
Sportmagasinet
21.30
Konkarikeskiviikko
21.57
Yle Nyheter TV-nytt
22.00
Lilyhammer
22.45
Oddasat
23.00
SVT: Sportnytt
23.15
SVT: 20 minuter
23.45
SVT: Korrespondenterna
00.15
SVT: Aktuellt
00.55
SVT: Kulturnyheterna
01.00
SVT: Mittnytt
01.10
SVT: Nyhetssammanfattning
01.15
SVT: Vetenskapens värld
02.15
SVT: Lilla Aktuellt
02.20
SVT: Biss och kajs
02.30
-03.00
SVT: Människor för ändring
LIVE
6
03.35
SubChat
06.00
SubChat
06.30
Astral TV
09.25
Eastenders
10.00
Lemmen viemää
10.55
Ostoskanava Guthy Renker
11.55
Ostoskanava Tvins.com
13.55
Myytinmurtajat
14.55
Face
15.55
Jamie Oliverin helpot herkut
16.25
Eastenders
17.00
Lemmen viemää
18.00
Asunto 23
18.30
Jamie Oliver: mestarikokki
19.30
Mutsi
20.00
Simpsonit
20.30
Rillit huurussa
21.00
Duudsonit tuli taloon
22.00
112
23.00
Mutsi
23.30
Nikita
00.25
Bones
01.25
Lain nimessä
01.55
Eurojahti
04.00
-06.00
SubChat
LIVE
7
03.55
Ihmemies MacGyver
04.45
Tarkka-ampujat
06.05
Paritellen
06.40
Lasten eläinmaailma: Krokotiilinmetsästäjä
07.35
Matlock
08.30
TV Shop Tvins
11.30
Lasten eläinmaailma: Krokotiilinmetsästäjä
12.30
Ihmemies MacGyver
13.30
Paritellen
14.10
Musta Kyy
14.55
Matlock
15.55
Kolmas kivi auringosta
16.25
Kolmas kivi auringosta
16.55
Pulmuset
17.30
Kaikki rakastavat Raymondia
18.00
Kellarin kunkku
18.30
Kellarin kunkku
19.00
Tavallista elämää
19.30
Miesten juttuja
20.00
Alastomat selviytyjät
21.00
Blacklist
22.00
Richterin asteikko
23.00
Mieheni on kidnapattu
00.55
Kysy seksistä
01.55
Glamourelämää Essexissä
02.30
Glamourelämää Essexissä
03.00
Ihmemies MacGyver
04.00
-04.56
Ihmemies MacGyver
LIVE
8
03.40
Älypää-TV
05.00
Älypää-TV
06.30
Ostosruutu
07.00
Ostosruutu
07.30
Ostosruutu
08.00
Ostosruutu
08.30
Ostosruutu
09.00
Vanessa ja pikkuväki
09.30
Sarahin sisustusvinkit
10.00
Tyyliä vai ei
11.00
Leila leipoo
11.30
Sikke - Ruokaa rakkaudella
12.00
Tuhluriprinsessat
12.30
Arvostele mun illallinen Australiassa
13.00
Eden
13.30
Kodikkaasti vuokralla
14.00
Tyyliä vai ei
15.00
Sisustusarkkitehti Marko Paananen
16.00
Isännän ja koiran käytöskoulu Amerikassa
17.00
Hurja remontti
18.00
Kaisa ja puoli valtakuntaa
19.00
Supernanny
20.00
Suomen Huippumalli haussa
21.00
Minä ja prinssi - Kuninkaalliset häät
23.00
Gigolot
23.30
Tosielämän L-koodi
00.35
Supernanny
01.30
Seurapiirisäpinää Teksasissa
02.30
Asiaa seksistä
03.25
-04.05
Kuumempi kuin tyttäreni
LIVE
9
03.15
The Voice of USA
04.10
Älypää-TV
05.00
Älypää-TV
08.45
Ostosruutu
09.15
Ostosruutu
09.45
Ostosruutu
10.15
Ostosruutu
10.45
Ostosruutu
11.15
LIVE: Tiedä ja Voita
11.45
Krokotiilimies
12.15
Huima konttihuutokauppa
12.40
Huima konttihuutokauppa
13.10
Tomin keittiö
13.35
Tomin keittiö
14.00
Pomo piilossa
14.55
Britannian paras leipomo
15.50
Leijonan luola USA
16.40
The Voice of USA
17.35
Kuppilat kuntoon Ruotsi
18.30
Britannian paras leipomo
19.30
The Voice of USA
20.30
Poliisit
21.00
MasterChef USA
22.00
Arman ja Kamerunin kummilapset
23.00
Panttilainaamo
23.25
Australian rajalla
23.55
Poliisit
00.25
Arman ja viimeinen ristiretki
00.55
South Park
01.25
JIM D: Metsien miehet
02.20
Leijonan luola USA
03.10
The Voice of USA
04.00
-04.30
Jopet-show
LIVE
10
02.40
Voice TV
06.00
Voice TV
07.00
Voice TV
08.00
Voice TV
09.00
TV Shop Tvins
12.00
Voice TV
13.00
Iskelmä TV
14.00
Radio City TV
15.00
Voice TV
16.00
Iskelmä TV
17.00
Radio City TV
18.00
Star Trek: The Next Generation
19.00
Wheeler Dealers
20.00
LA Ink
21.00
Fast n' Loud
22.00
The Reef
IMDb
5.7
23.40
Num3rot
00.40
Star Trek: The Next Generation
01.40
Fame
02.40
-06.00
Voice TV
LIVE
11
12
03.35
24Kitchen: Kalle - Chef on the Beach
04.05
Sky News
06.00
Sky News
06.36
FOX Kids: Lola & Virginia
06.49
FOX Kids: Sannin taikamatka
07.01
FOX Kids: Sannin taikamatka
07.13
FOX Kids: Gormiti
07.38
FOX Kids: My Little Pony
08.00
FOX Kids: Pound Puppies
08.21
FOX Kids: Transformers
08.43
FOX Kids: Prätkähiiret
09.05
Wipeout
09.55
24Kitchen: Teemu Laurell
10.25
24Kitchen: Kalle - Chef on the Beach
10.55
24Kitchen: Nopeaa ja herkullista
11.20
24Kitchen: Turkkilainen herkkukokki
11.50
Sonjan Puutarha
12.15
Miehen paikka
12.40
Uskomaton eläinlääkäri Pol
13.30
Hetki ennen tuhoa
14.20
Lentoturmatutkinta
15.07
STT Uutiset
15.10
Aivopelit
15.35
Miehen paikka
16.00
24Kitchen: Portugalin makuja
16.30
24Kitchen: Mummojen parhaat reseptit
17.00
24Kitchen: Teemu Laurell
17.30
24Kitchen: Kalle - Chef on the Beach
17.55
Family Guy
18.20
Family Guy
18.45
Seiska News
18.50
Rojua, rojua
19.50
Varastojen metsästäjät
20.20
Huutokaupan metsästäjät: Kanada
20.55
Seiska News
21.00
Ilman johtolankaa
21.55
Criminal Minds
22.50
Älyvapaa veto
IMDb
5.7
00.30
Kiven sisällä
01.20
Alaskan lentopelastajat
02.10
Wipeout
02.55
24Kitchen: Teemu Laurell
03.25
24Kitchen: Kalle - Chef on the Beach
03.52
-05.59
Sky News
LIVE
13
00.30
Yön AVA
06.00
Aamun AVAus
08.05
Namaste jooga
08.35
Ostoskanava Tvins.com
09.35
Lääkärit
10.30
Pomo piilossa
11.30
Makuja & Elämää
11.50
Viimeinen sauma
12.45
Täydelliset juhlat
13.15
Upeat skandikodit
13.45
Grand Designs Australia
14.45
Miljonäärit kodittomina
15.50
Lääkärit
16.35
Makuja & Elämää
16.55
Salatut elämät
17.25
Eastenders
18.00
Frendit
18.30
Frendit
19.00
Jamie Oliverin keittiössä
20.00
Suurin pudottaja
20.30
Moderni perhe
21.00
Unelmakoti puoleen hintaan
22.00
Suurin pudottaja
22.30
Klikkaa mua
23.30
Rizzoli & Isles
00.30
-06.00
Yön AVA
LIVE
14
LIVE
15
17
20
03.30
Iso, isompi, isoin!
04.20
Vaarallisen valtatien pelastajat USA
05.10
Alaskan poliisit
06.00
null
06.50
Richard Hammond ja suunnittelun vaikutteet
07.40
Pikku ihmiset, iso planeetta
08.30
Yukonin kultamaat
09.20
Dubain lentokenttä
10.10
Alaskan selviytymiskoe
11.00
Vankilassa ulkomailla
11.50
null
12.40
null
13.30
null
14.20
null
15.10
null
16.00
null
16.50
Yukonin kultamaat
17.35
Iso, isompi, isoin!
18.25
Vaarallisen valtatien pelastajat USA
19.15
Alaskan poliisit
20.10
Natsien jättimäiset rakennusurakat
21.00
null
22.30
Katutiedettä
22.50
null
23.40
Natsien alamaailma
00.30
null
01.55
Katutiedettä
02.15
Tabu
03.05
Natsien alamaailma
03.55
-04.50
Iso, isompi, isoin!
33
OnniTV lähettää ohjelmaa arkipäivisin klo 10-13.
03.50
TV7 Israel News
04.05
Hillsong TV
04.35
Herätyksen läpimurto
05.05
Käännekohta
05.35
Yliluonnollista
06.05
Rohkaisua Raamatusta - Matti Vuolanne
06.20
Iloa arkeen - Joyce Meyer
06.50
Juuret lähteellä
07.20
Elävä yhteys
07.50
Israel puhuu
08.20
Jeesus - Kuningaskunta ilman rajoja
08.45
Laula kanssani -karaoke
08.50
Lelulaatikko
09.20
Herran käsi - Jackmin Tala
09.50
Jumala puhuu
10.20
One Way
10.50
Sanan ja runon tuoksua
11.05
Kanssanne Ritu Ylipahkala
11.20
Pelastuksen sofar
11.50
TV7 Israel News
12.05
Hillsong TV
12.35
Herätyksen läpimurto
13.05
Käännekohta
13.35
Yliluonnollista
14.05
Rohkaisua Raamatusta - Matti Vuolanne
14.20
Iloa arkeen - Joyce Meyer
14.50
Juuret lähteellä
15.20
Elävä yhteys
15.50
Ohjelmatiedot
16.00
Kuningaskunnan tuuli
16.30
Passion for Jesus
17.00
Ikuisia kertomuksia
17.20
Nelli-Nalle
17.30
Kättä pidempää lapsityöhön
18.00
Andrew Wommack evankeliumin äärellä
18.30
Koputus
19.00
Herra, opeta minua
19.30
Jerusalemin muureilla
20.00
TV7 Israel News
20.15
Varustamo
20.45
Armon kalliolla
21.05
Kosketus
21.15
Uskosta totta
21.45
Herra käyttää lääkäriä
22.15
Lähetyspysäkki
22.30
Pastori Tommy Liljan seurassa
23.00
Viron pastorit areenalla
23.30
Pelastusarkki - Räddningsarken
00.00
Kuningaskunnan tuuli
00.30
Passion for Jesus
01.00
Ikuisia kertomuksia
01.20
Kättä pidempää lapsityöhön
01.50
Andrew Wommack evankeliumin äärellä
02.20
Koputus
02.50
Herra, opeta minua
03.20
Jerusalemin muureilla
03.50
-04.05
TV7 Israel News
23.25
Yle Live: M1-studiossa Edu Kettunen
07.00
Strada
07.30
Hetkiä Kalliossa: Aino Venna
08.00
Närbild
08.30
Yle Uutiset Uusimaa
08.40
Yle Uutiset Kaakkois-Suomi
08.50
Yle Uutiset Lounais-Suomi
09.00
Yle Uutiset Häme
09.10
Yle Uutiset Keski-Suomi
09.20
Yle Uutiset Itä-Suomi
09.30
Yle Uutiset Pohjanmaa
09.40
Yle Uutiset Pohjois-Suomi
09.50
Oddasat
10.05
Aamusta iltaan
10.40
Sydämeen kätketty
11.10
Arto Nyberg
11.55
Kuningaskuluttaja
12.25
Haaviston Leeni
IMDb
5.2
13.55
Pisara
14.00
Tarinateltta
14.15
Ylen aamu-tv: Tänään otsikoissa
15.10
Rosvo-Rudolf
15.15
Lastenohjelmat 50 vuotta: Koko kaupungin Vinski
16.00
Pikku Kakkonen
17.00
Latela
17.30
Yle Live: M1-studiossa Edu Kettunen
18.30
Yle Nyheter TV-nytt
19.00
Uusi päivä
19.30
Yle Uutiset
19.55
Urheiluruutu
20.00
Satuhäät
20.50
A-studio
21.20
Dokumenttiprojekti: Vankilavuosi
22.15
Tekijänä: Jussi Leinonen
22.45
Suorana: Kortesmäki
23.15
-23.37
Kimmo
09.30
ATP Tennis 1000
11.30
ATP Tennis 1000
13.30
ATP Tennis 1000
15.30
ATP Tennis 1000
17.30
ATP Tennis 1000
19.30
UEFA Champions League viikkomakasiini
20.00
ATP Tennis 1000
22.00
-23.00
ATP Tennis 1000
04.15
Tuunaa mun rekka!
09.30
Tuunaa mun rekka!
10.00
Max.doc: Jaguarin paluu - Le Mans 1985-88
11.00
Max.doc: Tee-se-itse urheiluauto
12.00
Late Show With David Letterman
12.45
Sheriffi Butterbean
13.10
Sheriffi Butterbean
13.35
Karavaanarit
14.00
Karavaanarit
14.30
Amerikka myytävänä
15.00
Amerikka myytävänä
15.30
Duck Commander
16.00
Lain nimessä
16.30
Mustan kullan metsästäjät
17.20
Motormania
17.30
Gordon kokkaa tykimmin
18.00
Top Gear
19.00
Metsästäjän Kanada
19.25
Talvisodan henki
19.30
Metsästäjän Kanada
20.00
Rikos ratkaistu
20.45
Nopeudet testissä
21.00
Virittäjät
21.30
Moottorikelkkailun ammattilaiset
22.00
Sons of Anarchy
23.00
Walker, Teksasista
23.45
Late Show With David Letterman
00.30
Erikoisia rikoksia
01.00
Repomiehet
01.55
-03.23
Friday Night Fights
06.00
Benjamin
06.30
Richard Scarryn touhukas maailma
06.55
Ti-Ti Nalle: Karaoke
07.00
Hyvää huomenta!
07.01
Hunajapupuset
07.10
Eveliina
07.15
Chuggington
07.30
Kioka
07.40
Hauskat eläinperheet
07.45
Mimosa ja Petteri
08.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
08.05
Ystävämme Susu
08.20
Professori Balthazar
08.30
Juniorijumppa
08.31
Seikkailija Dora
09.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
09.05
Kassu-kissa
09.10
Manon
09.20
Lelumaan Niksu
09.35
Ollin merenalaiset seikkailut
09.50
Wotwotit
10.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
10.05
Rastahiiri
10.20
Ava, Riko ja Teo
10.30
Richard Scarryn touhukas maailma
10.55
Miffy ja ystävät
11.00
Benjamin
11.30
Maija Mehiläinen
11.55
Ti-Ti Nalle: Karaoke
12.00
Juniorijumppa
12.01
Ella Elefantti
12.15
Pikku ja Jätti
12.30
Keltaisen Kirahvin eläintarinoita
12.40
Ystävämme Susu
12.55
Puntti ja piipertäjät
13.00
Juniorijumppa
13.01
Pörri Orava
13.30
Olipa kerran avaruus
14.00
Diego ja tölkinhenki
14.15
Diego ja tölkinhenki
14.30
Noitatyttö Bibi
15.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
15.05
Pokémon
15.30
Pokémon
15.55
Angry Birds Toons
16.00
Paavo Pesusieni
16.25
Walter ja Tandoori
16.50
Sherlock - lasten salapoliisiseikkailu
17.00
Ounou!
17.15
Robottijengi
17.30
iCarly
18.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
18.05
Winx-klubi
18.30
Supersintit
19.00
Kultakalani on ilkimys
19.30
Redakai
19.55
Leo
03.00
Keinottelua
IMDb
6.6
04.45
The Stone Roses: Made of Stone
06.25
Mitä nimi tuo tullessaan?
IMDb
7.1
08.15
Paholaisen asianajaja
IMDb
7.4
10.30
The We and The I
IMDb
5.7
12.10
Bloodworth
13.45
Tango Libre
IMDb
5.3
15.20
Vuoden se kestää
IMDb
5.8
17.00
Persona Non Grata
IMDb
7.0
18.15
Real Steel
IMDb
7.1
20.20
Keltaisten sitruunoiden ravintola
22.00
Dark Shadows
23.55
A Good Day to Die Hard
IMDb
5.3
01.30
Sightseers
IMDb
6.5
03.00
-04.27
Wrong Turn 5: Bloodlines
IMDb
3.9
04.00
Boardwalk Empire
05.00
Banshee
06.00
Girls
06.30
Girls
07.00
Parks and Recreation
07.20
Parks and Recreation
07.45
Treme
09.00
The Office
09.30
The Office
10.00
Girls
10.30
Girls
11.00
Parks and Recreation
11.20
Parks and Recreation
11.45
Treme
13.00
The Office
13.30
The Office
14.00
Girls
14.30
Girls
15.00
Parks and Recreation
15.20
Parks and Recreation
15.45
Treme
17.00
The Office
17.30
The Office
18.00
Girls
18.30
Girls
19.00
Parks and Recreation
19.20
Parks and Recreation
19.45
Treme
21.00
Parks and Recreation
21.30
Family Tree
22.00
Turn
23.00
Game of Thrones
00.00
The Office
00.30
The Office
01.00
Boardwalk Empire
02.00
Banshee
03.00
Revolution
04.00
-04.54
Boardwalk Empire
04.00
Gossip
IMDb
5.9
06.05
Mamma, pappa, barn
IMDb
5.9
07.55
Jönssonliiga näyttää taitonsa
IMDb
3.7
09.35
Unelma Riitasta
11.25
Populäärimusiikkia Vittulajänkältä
IMDb
6.5
13.15
Kullannuppu
13.45
Unelmien prinssi
IMDb
5.4
15.35
Ägget är löst!
IMDb
6.0
17.15
Joker
IMDb
8.4
19.00
Ritsakauppias
IMDb
6.4
21.00
Tukeva taskuvaras
IMDb
4.3
22.25
6 pistettä
IMDb
3.9
23.50
Kocken
02.00
-04.08
Kun pimeys koittaa - när mörkret faller
IMDb
7.4
04.00
The Darkest Hour
IMDb
4.9
06.00
Killer Joe
IMDb
6.7
08.00
The Odd Life of Timothy Green
IMDb
6.4
10.00
Lycka till och ta hand om varandra
IMDb
6.4
12.00
Marie Krøyer
IMDb
6.3
14.00
Sparkle
IMDb
5.1
16.00
Footnote
IMDb
7.0
18.00
10 Years
IMDb
6.0
20.00
The Spectacular Now
IMDb
7.4
22.00
Hours
IMDb
6.4
00.00
The Darkest Hour
IMDb
4.9
02.00
-04.04
Matkalla
IMDb
6.0
23.00
Dead Man Down
05.00
Oblawa
IMDb
6.8
07.00
Never Back Down 2: The Beatdown
IMDb
5.5
09.00
The Riverbank
IMDb
4.9
11.00
Rewind
IMDb
6.8
13.00
Looper
IMDb
7.4
15.00
End of the World
IMDb
4.7
17.00
Rocksteady
IMDb
6.9
19.00
Man on the Train
IMDb
5.3
21.00
Premium Rush
IMDb
6.5
23.00
-05.00
Oblawa
IMDb
6.8
07.00
Country Remedy
IMDb
5.7
09.00
Barbie Fairytopia - Mermaidia
11.00
Barbie - Joutsenlampi
IMDb
5.4
13.00
Adventures of a Teenage Dragonslayer
IMDb
2.7
15.00
Pelastakaa kummitukset
IMDb
4.5
17.00
The Deported
IMDb
6.5
19.00
Ego
IMDb
6.1
21.00
Pelin säännöt
IMDb
6.5
23.00
From Prada to Nada
IMDb
5.1
01.00
-02.40
Dreamer - laukkaratsun tarina
IMDb
6.9
22.55
KHL Playoffs: Lev Praha - Lokomotiv
07.55
NHL: Los Angeles Kings - Anaheim Ducks
09.55
KHL Playoffs: Salavat Julajev - Metallurg Magnitogorsk
11.55
NHL Tonight
12.55
NHL: Washington Capitals - Tampa Bay Lightning
14.55
Kari Jalonen - halu voittaa
15.55
NHL: Boston Bruins - Buffalo Sabres
17.55
NHL: Phoenix Coyotes - Dallas Stars
19.55
SHL: Skellefteå - Färjestad
22.30
NHL: Pittsburgh Penguins - Philadelphia Flyers
00.30
-08.00
NHL Tonight
16.00
FA Cup: Wigan Athletic - Arsenal
18.20
FA Cup: Hull - Sheffield United
20.20
NASCAR: Bojangles' Southern 500 Highlights
21.25
Saksan cup: Dortmund - Wolfsburg
23.30
-01.30
NHL: Pittsburgh Penguins - Ottawa Senators
02.00
Golf: Golfing World - Daily News
10.00
Golf: Golfing World - Daily News
11.00
Golf: PGA Tour Highlights
12.00
Kraft Nabisco Championship
15.00
Golf: Golfing World - Daily News
16.00
Shell Houston Open
21.00
Golf: Golfing World - Daily News
22.00
Kraft Nabisco Championship
01.00
Golf: PGA Tour Highlights
02.00
-10.00
Golf: Golfing World - Daily News
00.00
NHL: Washington Capitals - Tampa Bay Lightning
09.00
NHL Tonight
10.00
NHL: Boston Bruins - Buffalo Sabres
12.00
NHL: Pittsburgh Penguins - Philadelphia Flyers
14.00
NHL Tonight
15.00
Ruotsin karsintasarja: Västerås - Rögle
17.00
Ruotsin karsintasarja: Djurgården - Malmö Redhawks
19.00
NHL: Montreal Canadiens - New York Rangers
21.00
NHL: Ottawa Senators - Toronto Maple Leafs
23.00
NHL Tonight
00.00
-09.00
NHL: Edmonton Oilers - Vancouver Canucks
03.50
Luonnonvoimien armoilla
04.15
Pit Crews
05.15
Alaskan merivartiosto
06.00
Insinööritaidon jättiläiset
07.00
Luonnonvoimien armoilla
07.25
Luonnonvoimien armoilla
07.50
Pit Crews
08.50
Pohjoisen kansat
09.45
Alaskan merivartiosto
10.30
Luonnonvoimien armoilla
10.55
Luonnonvoimien armoilla
11.20
Pit Crews
12.10
Miten se toimii
12.35
Alaskan merivartiosto
13.20
Insinööritaidon jättiläiset
14.20
Save Our Business
15.15
Tribe (Bruce Parry)
16.10
Miten se toimii
16.35
Miten se toimii
17.00
Pohjoisen kansat
17.55
Insinööritaidon jättiläiset
IMDb
7.7
19.00
Alaskan merivartiosto
19.45
Miten se toimii
20.10
Miten se toimii
20.35
Näin rakennetaan...
21.30
Alaskan merivartiosto
22.15
Miten se toimii
22.40
Miten se toimii
23.10
Miljoonan dollarin saalis
23.35
Miljoonan dollarin saalis
00.05
Kaksintaistelu
00.50
Miten se toimii
01.25
Miten se toimii
01.50
Miljoonan dollarin saalis
02.15
Miljoonan dollarin saalis
02.40
Kaksintaistelu
03.25
Luonnonvoimien armoilla
03.50
-04.15
Luonnonvoimien armoilla
03.00
Projek Mandela
04.00
Time Team XV
05.00
Barokkia!
06.05
Museon mysteerit
07.00
Maailmaa muuttanut sää
07.30
Maailmaa muuttanut sää
08.00
Time Team
09.00
Uponneiden hylkyjen mysteeri
10.00
Tudorien aikainen maatila
11.10
Myyttien metsästäjät
12.10
James Mayn 1900-luku
12.40
James Mayn 1900-luku
13.10
Keskiaika
14.10
Sota-ajan maatilalla
IMDb
8.4
15.20
Muinainen Egypti: Elämä ja kuolema Kuninkaiden laaksossa
16.30
Tudorien aikainen maatila
17.40
Time Team
18.30
Maailmaa muuttanut sää
19.00
Myyttien metsästäjät
20.00
Myyttien metsästäjät
21.00
Keskiaikainen syntymä, avioliitto ja kuolema
22.10
Samurai-metsästäjät
23.10
Vaiettu historia
IMDb
6.6
00.00
Taistelijoiden klubi: väkivallan historia
01.00
Uponneiden hylkyjen mysteeri
02.00
Myyttien metsästäjät
03.00
Gandhi - Mahatman synty
03.55
-04.50
Time Team
00.35
Rabbit Fall
07.00
Water Life
07.30
Water Life
08.00
Zoo Juniors
08.30
Anna's Wild Life
09.00
Hope for Wildlife
09.50
Nigel Marven's Ugly Animals
10.45
The Great Penguin Rescue
11.15
The Great Penguin Rescue
11.40
Zoo Juniors
12.10
Zoo Juniors
12.40
Animal Park
13.40
Nigel Marven's Ugly Animals
14.35
Zoo Juniors
15.00
Zoo Juniors
15.30
The Great Penguin Rescue
16.00
The Great Penguin Rescue
16.25
Animal Park
17.25
Wild Animal E.R.
17.50
Wild Animal E.R.
18.10
Wild Things
18.40
Wild Things
19.05
Kingdom of Plants
20.00
The Nature of Britain
21.00
Leverage
22.00
Mrs Biggs
23.00
Jack Taylor
23.45
Republic of Doyle
IMDb
7.4
00.30
-07.00
Rabbit Fall
02.15
Muut lajit: WATTS
09.30
Jalkapallo: Eurogoals
09.31
Jalkapallo: Eurogoals
10.19
Jalkapallo: Brazilmania
10.37
Painonnosto: EM-kisat Tel Aviv-Yafo, Israel
11.18
Snooker: International Masters Lontoo, Iso-Britannia
12.57
Muut lajit: WATTS
13.09
Jalkapallo: Eurogoals
13.59
Jalkapallo: Brazilmania
14.18
Jalkapallo: UEFA Youth League
15.42
Painonnosto: EM-kisat Tel Aviv-Yafo, Israel
16.49
Painonnosto: EM-kisat Tel Aviv-Yafo, Israel
17.23
Painonnosto: EM-kisat Tel Aviv-Yafo, Israel
18.07
Jalkapallo: Eurogoals
18.59
Jalkapallo: Brazilmania
19.17
Jalkapallo: U20 Ystävyysottelu Saksa
21.22
Muut lajit: Urheilun sisäpiiriläiset
21.52
Snooker: Haikou World Open, Hainan, Kiina
23.27
FIA WTCC: Vakioautojen MM-sarja
00.02
Autourheilu: World Series by Renault Monza, Italia
00.36
Autourheilu: Blancpain Endurance Series Monza, Italia
01.36
Motocross: MM-sarja Trentino, Italia
02.06
Muut lajit: WATTS
02.15
-09.30
Jalkapallo: Brazilmania
04.00
Jalkapallo: UEFA Youth League
04.06
Jalkapallo: UEFA Youth League
05.41
Snooker: Euroopan kiertue Gdynia, Puola
07.20
Jalkapallo: Bundesliiga
08.59
Jalkapallo: Bundesliiga
10.37
Jalkapallo: Eurogoals
11.26
Pyöräily: Paris-Roubaix, Ranska
12.58
Snooker: Welsh Open Newport, Iso-Britannia
14.57
Tennis: WTA Tourin kilpailu, Katowice, Puola
15.58
Jalkapallo: UEFA Youth League
17.26
Koripallo: The Euroleague Basketball Show
17.55
FIA WTCC: Vakioautojen MM-sarja Marrakech, Marokko
18.42
FIA WTCC: Vakioautojen MM-sarja Marrakech, Marokko
19.31
Superbike: MM-sarja Aragon, Espanja
20.10
Jalkapallo: Brazilmania
20.29
Tennis: WTA Tourin kilpailu, Katowice, Puola
21.27
Painonnosto: EM-kisat Tel Aviv-Yafo, Israel
22.27
Amerikkalainen jalkapallo: German Japan Bowl, Kawasaki, Japani
23.56
Australialainen jalkapallo: Australian Football League
00.55
Jalkapallo: Ystävyysottelu ,
01.57
Snooker: Welsh Open Newport, Iso-Britannia
02.57
Jalkapallo: Bundesliiga
03.57
-04.45
Superbike: MM-sarja Aragon, Espanja
03.55
Sons Of Guns
04.45
Myytinmurtajat
05.35
Miten se syntyi? Isäntänä Kenneth Tonef
06.00
Miten se syntyi? Isäntänä Kenneth Tonef
06.25
Hengenvaarallinen saalis
07.20
Sinua on varoitettu
08.15
Miten se toimii?
08.40
Matkatavarakaaos
09.05
Klassikkoautojen jäljillä
09.30
Klassikkoautojen jäljillä
10.00
Fast N' Loud
11.00
Taistelukauppiaat
12.00
Jäätikön pilotit
13.00
Arvokaman etsijät
14.00
Miten se toimii?
14.30
Matkatavarakaaos
15.00
Sinua on varoitettu
16.00
Ruokatehdas
16.30
Miten se syntyi? Isäntänä Kenneth Tonef
17.00
Fast N' Loud
18.00
Klassikkoautojen jäljillä
18.30
Klassikkoautojen jäljillä
19.00
Myytinmurtajat
20.00
Kadonnut ja myyty
20.30
Miten se syntyi?
21.00
Kultakuume
22.00
Flight 370: The Missing Links
23.00
Fast N' Loud
00.00
Sinua on varoitettu
01.00
Kultakuume
02.00
Flight 370: The Missing Links
03.00
Rekkakuskeista kovimmat
03.55
-04.45
Sons Of Guns
03.45
Dog With A Blog
04.05
Danny Cunningham Koulun Ninja
04.25
Dude, That's My Ghost
04.50
Packages From Planet X
05.10
Lääkäri McStuffins
05.20
Art Attack
05.45
Liv ja Maddie
06.00
Liv ja Maddie
06.10
Finias ja Ferb
06.35
Onnea matkaan, Charlie!
07.00
Jake ja Mikä-Mikä-Maan merirosvot
07.15
Sofia Ensimmäinen
07.40
Jessie
08.05
Mikke Hiiri
08.10
Jessie
08.35
Onnea matkaan, Charlie!
09.00
Dippers guide to the unexplained
09.05
Gravity Falls
09.30
Aikaistetut nuoret taiturit
09.55
Austin & Ally
10.20
Austin& Ally
10.45
Gravity Falls
11.10
Gravity Falls
11.35
Kaksi Kunkkua
12.00
Kaksi Kunkkua
12.25
Violetta
13.15
Dog With A Blog
13.40
A.N.T. - Aikaistetut nuoret taiturit
14.05
A.N.T. - Aikaistetut nuoret taiturit
14.30
Finias ja Ferb
14.55
Finias ja Ferb
15.10
Mikke Hiiri
15.15
Dippers guide to the unexplained
15.20
Gravity Falls
15.45
Gravity Falls
16.10
Liv ja Maddie
16.35
Liv ja Maddie
17.00
Hannah Montana: Jättääkö Hannah hyvästit?
17.50
Austin & Ally
18.15
Aikaistetut nuoret taiturit
18.40
Liv ja Maddie
19.05
Onnea matkaan, Charlie!
19.30
Violetta
20.20
Operaatio Prinsessa
21.50
Austin & Ally
22.20
Finias ja Ferb
22.35
Onnea matkaan, Charlie!
23.00
Jessie
23.20
Jessie
23.45
Onnea matkaan, Charlie!
00.05
Gravity Falls
00.25
Aikaistetut nuoret taiturit
00.50
Austin & Ally
01.10
Austin& Ally
01.30
Gravity Falls
01.50
Gravity Falls
02.15
Kaksi Kunkkua
02.35
Kaksi Kunkkua
02.55
Violetta
03.45
-04.05
Dog With A Blog
Suomen suosituin TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
Rillit huurussa
,
Chelsean etsivä
,
Simpsonit
,
Elävä arkisto: Eilispäivän iskelmä
,
Unelma-asunto auringon alta
,
Suuri seikkailu
,
Valta
,
Miehen puolikkaat
,
The Voice of Finland
,
Emmerdale
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Tietosuojaseloste
Käyttöehdot
Evästeet
Mainosmyynti