Vaihtoautot
Viihde
Reseptit
Horoskooppi
Blogit
Tietovisat
Sanakirja
TV-ohjelmat tänään
14
Ma 14.04.
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
LIVE
1
01.20
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
05.55
Puoli seitsemän
06.25
Ylen aamu-tv
09.30
Strada
10.00
Kyläsairaala
10.50
Ruotsin kuningaskunnan historia
11.00
Yle Uutiset
11.05
Puoli seitsemän
11.35
Arto Nyberg
12.20
Palanen: Sotakamera
12.30
Sydämen asialla
13.25
Hopeaa rajan takaa
IMDb
6.7
14.40
Löytöretkiä maailmaan
14.55
Pisara
15.00
Yle Uutiset
15.05
Yle News
15.10
Yle Oddasat
15.15
Ylen aamu-tv: Tänään otsikoissa
15.50
Toisenlaiset frendit
16.20
Kuningaskuluttaja
16.50
Novosti Yle
16.55
Yle Uutiset viittomakielellä
17.00
Yle Uutiset
17.08
Kyläsairaala
18.00
Yle Uutiset
18.22
Yle Uutiset alueeltasi
18.25
Yle Uutiset sää
18.30
Uutisvuoto
19.00
Prisma: Supersienet
20.00
MOT: Verentahrimat muotivaatteet
20.30
Yle Uutiset
20.55
Urheiluruutu
21.00
A-studio
21.30
Dokumenttiprojekti: Vankilavuosi
22.30
Yle Uutiset
22.35
Hiljaisuus
IMDb
6.6
00.25
Uutisikkuna
04.00
-05.45
Uutisikkuna
LIVE
2
08.50
Pat & Stan
LIVE
3
00.30
Eurojahti
05.30
Aamusää
06.00
Studio55.fi
06.25
Huomenta Suomi
09.05
Studio55.fi
09.30
Huomenta Suomen Uutiset
09.40
Mitä tänään syötäisiin?
09.45
Kauniit ja rohkeat
10.10
Miehen puolikkaat
10.40
Emmerdale
11.05
Emmerdale
11.35
Lääkärit
12.35
Ostoskanava Tvins.com
14.02
Alueellinen sääennuste
14.05
Selviytyjät
15.00
Mitä tänään syötäisiin?
15.05
Whitney
15.35
Tähdet, tähdet
17.15
Uutiset
17.20
Päivän sää
17.25
Kauniit ja rohkeat
17.55
Mitä tänään syötäisiin?
18.00
Emmerdale
18.30
Emmerdale
19.00
Seitsemän Uutiset
19.20
Päivän sää
19.30
Salatut elämät
20.05
Kaappaus keittiössä
21.00
Nymfit
22.00
Kymmenen Uutiset
22.20
Päivän sää
22.25
MTV Sport Uutiset
22.35
Rizzoli & Isles
23.35
Vihjeet hukassa
00.35
Louie
01.05
-05.09
Eurojahti
LIVE
4
03.20
Blue Bloods
04.20
Älypää-TV
05.00
Älypää-TV
06.00
Ostosruutu
06.30
Ostosruutu
07.00
Disneyn esikoulu: Mikki Hiiren kerhotalo
07.25
Disney esittää: Vaihdokit
07.50
Disney esittää: Aku ja kumppanit
08.00
Transformers Rescue Bots
08.25
Vaaleanpunainen pantteri
08.30
Vaaleanpunainen pantteri
08.40
Näin teet ranskalaista ruokaa
09.15
Jutta ja puolen vuoden superdieetit
10.15
Tulossa: Neljän tähden talkoot
10.20
Yhteinen taloprojekti
10.50
Ostosruutu
11.20
Ostosruutu
11.50
Ostosruutu
12.20
LIVE: Tiedä ja Voita
13.20
Jutta ja puolen vuoden superdieetit
14.20
Neljät häät Amerikassa
15.20
Supernanny
16.20
Deittikamera
16.50
Farmi
18.20
Tulossa: Neljän tähden talkoot
18.25
Frasier
18.55
HS-uutiset
18.58
HS-sää
19.00
Neljän tähden talkoot
19.30
Neljän tähden illallinen
20.00
Huippumalli haussa
20.57
Keno
21.00
Mustat lesket
22.00
Hyvät ja huonot uutiset
23.00
Red Widow
00.00
Nurse Jackie
00.35
Nurse Jackie
01.10
Frasier
01.40
4D: Maailman lyhyin mies
02.40
Deittikamera
03.10
-05.00
Älypää-TV
LIVE
5
13.50
Simon
16.05
Jälkivääntö
16.45
Lasso
18.30
Euroviisaat
03.00
SVT: Mästarnas mästare
07.00
Min Morgon
08.30
SVT: Gomorron Sverige
13.00
SVT: Här är ditt liv
14.40
SVT: Sverige!
15.10
SVT: Programtablå
15.15
SVT: Mästarnas mästare
16.55
Saamelaisten hiljainen taistelu
17.25
Merta päin!
17.55
Yle Nyheter TV-nytt
18.00
BUU-klubben: Keitä metsässä asustaa?
18.30
Vuosi Pohjoiskalotilla
19.00
Aamusta iltaan
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
20.30
Annan alituiset
21.00
Bettina
21.38
Noutajaa odotellessa
21.57
Yle Nyheter TV-nytt
22.00
Euroopasta olisi puhuttava
22.30
Oddasat
23.00
SVT: Sportnytt
23.15
SVT: 20 minuter
23.45
SVT: På väg till Malung
00.15
SVT: Aktuellt
00.55
SVT: Kulturnyheterna
01.00
SVT: ABC
01.10
SVT: Nyhetssammanfattning
01.15
SVT: Kulturnyheterna
01.30
SVT: Historiska trädgårdar
02.00
SVT: Ett djur tittar in
02.05
SVT: Vara vänner
02.15
SVT: Lilla Aktuellt
02.30
SVT: En bok, en författare
02.50
-03.00
SVT: Låtarna som förändrade musiken
LIVE
6
01.55
Eurojahti
04.00
SubChat
06.00
SubChat
06.30
Astral TV
09.25
Eastenders
10.00
Lemmen viemää
10.55
Ostoskanava Guthy Renker
11.55
Ostoskanava Tvins.com
13.55
Myytinmurtajat
14.55
Beverly Hillsin panttilainaamo
15.25
Beverly Hillsin panttilainaamo
15.55
Jamie Oliverin helpot herkut
16.25
Eastenders
17.00
Lemmen viemää
18.00
Maximal
18.30
Beverly Hillsin panttilainaamo
19.00
Beverly Hillsin panttilainaamo
19.30
Lähiöunelmia
20.00
Simpsonit
20.30
Rillit huurussa
21.00
Harry Potter ja viisasten kivi
IMDb
7.6
23.55
112
00.55
Lähiöunelmia
01.25
Chuck
02.20
Bones
03.10
Lain nimessä
03.35
-05.58
SubChat
LIVE
7
04.50
Kauniit ja rohkeat Båstadissa
03.30
Invincible - voittamattomat
IMDb
6.5
06.15
Tarjousten metsästäjät
06.45
Lasten eläinmaailma: Kaikki koirista
07.35
Matlock
08.30
TV Shop Tvins
11.35
Täältä tulee Honey Boo Boo
12.35
Lasten eläinmaailma: Kaikki koirista
13.30
Paritellen
14.10
Musta Kyy
14.55
Matlock
15.55
Kolmas kivi auringosta
16.25
Kolmas kivi auringosta
16.55
Pulmuset
17.30
Kaikki rakastavat Raymondia
18.00
Kellarin kunkku
18.30
Kellarin kunkku
19.00
Tavallista elämää
19.30
Goldbergit
20.00
Suomen pisimmät treffit
21.00
Tähtiportti
IMDb
7.0
23.20
5D: Aikuiset neitsyet
00.25
Elämä on ihanaa
IMDb
7.7
03.05
Kauniit ja rohkeat Båstadissa
03.55
-04.45
Ihmemies MacGyver
LIVE
8
02.55
Älypää-TV
05.00
Älypää-TV
06.30
Ostosruutu
07.00
Ostosruutu
07.30
Ostosruutu
08.00
Ostosruutu
08.30
Ostosruutu
09.00
Vanessa ja pikkuväki
09.30
Kodikkaasti vuokralla
10.00
Kirsi ja himoshoppaajat
11.00
Junior MasterChef
11.55
Tuhluriprinsessat
12.25
Arvostele mun illallinen Australiassa
12.55
Huikeat kakut
13.55
Sisustus uusiksi miehen tapaan
15.00
Tomin keittiö
15.30
Tomin keittiö
16.00
Suuri painonpudotus
17.00
Hurja remontti
18.00
Eden
18.30
Piha kuntoon
19.00
Supernanny
20.00
Tervetuloa kotiin
21.00
Good Wife
22.00
Sinkkuelämää
22.40
Sinkkuelämää
23.15
Sinkkuelämää
23.55
Valheen vangit
00.55
Täydelliset naiset
01.50
Supernanny
02.45
Good Wife
03.40
-05.00
Älypää-TV
LIVE
9
02.10
Älypää-TV
05.00
Älypää-TV
08.45
Ostosruutu
09.15
Ostosruutu
09.45
Ostosruutu
10.15
Ostosruutu
10.45
Ostosruutu
11.15
LIVE: Tiedä ja Voita
11.45
Krokotiilimies
12.15
Huipputatuoija haussa
13.05
Mahdoton illallinen
14.00
Vuorien sankarit
14.55
Splash! USA
15.45
Anthony Bourdain minilomalla
16.35
Henkka & Niki vs. Amerikka
17.05
Jyrki Sukulan makujen maa
17.35
Amerikan kovimmat keräilijät
18.30
Britannian paras leipomo
19.30
The Voice of USA
20.30
Poliisit
21.00
Amerikan kovimmat keräilijät
22.00
Panttilainaamo
22.30
Panttilainaamon autospesialistit
23.00
Poliisit
23.30
Trigger Happy TV
00.00
Hotellit kuntoon, Gordon Ramsay
00.55
South Park
01.25
JIM D: Massiivinen tuho
02.20
Leijonan luola USA
03.15
-04.10
The Voice of USA
LIVE
10
02.00
Voice TV
06.00
Voice TV
07.00
Voice TV
08.00
Voice TV
09.00
TV Shop Tvins
12.00
Voice TV
13.00
Iskelmä TV
14.00
Radio City TV
15.00
Voice TV
16.00
Iskelmä TV
17.00
Radio City TV
18.00
Star Trek: The Next Generation
19.00
Num3rot
20.00
Nuoret poliisit
21.00
Franklin & Bash
22.00
Trokarit
23.00
Vuokralaiset helvetistä
23.30
Vuokralaiset helvetistä
00.00
Dance USA
01.45
Fame
02.40
-06.00
Voice TV
LIVE
11
12
03.40
Ilman johtolankaa
04.25
Rojua, rojua
05.15
Sky News
06.00
Sky News
06.35
FOX Kids: Lola & Virginia
06.48
FOX Kids: Sketsiä!
07.00
FOX Kids: Sannin taikamatka
07.12
FOX Kids: Sannin taikamatka
07.24
FOX Kids: Prätkähiiret
07.47
FOX Kids: My Little Pony
08.09
FOX Kids: Pound Puppies
08.30
FOX Kids: Transformers
08.51
FOX Kids: Avatar 2
09.15
Wipeout
10.00
24Kitchen: Teemu Laurell
10.30
24Kitchen: Kalle - Chef on the Beach
10.55
24Kitchen: Kalasta ja kokkaa
11.25
Tilt
11.50
Sonjan Puutarha
12.15
Miehen paikka
12.40
Uskomaton eläinlääkäri Pol
13.30
Hetki ennen tuhoa
14.20
Lentoturmatutkinta
15.12
STT Uutiset
15.15
Aivopelit
15.40
Miehen paikka
16.05
24Kitchen: Savannin herkut
16.35
24Kitchen: Turkkilainen herkkukokki
17.00
24Kitchen: Teemu Laurell
17.30
24Kitchen: Kalle - Chef on the Beach
18.00
Lentoturmatutkinta
18.50
Seiska News
18.55
Huutokaupan metsästäjät: Kanada
19.25
Huutokaupan metsästäjät: Kanada
19.55
Huutokaupan metsästäjät: Kanada
20.25
Huutokaupan metsästäjät: Kanada
20.55
Seiska News
21.00
Ilman johtolankaa
21.55
Criminal Minds
22.50
Da Vinci's Demons
23.50
Huumebisnes Oy
00.45
Kiven sisällä
01.35
Alaskan lentopelastajat
02.25
Wipeout
03.10
24Kitchen: Teemu Laurell
03.35
-04.05
24Kitchen: Kalle - Chef on the Beach
LIVE
13
00.00
Yön AVA
06.00
Aamun AVAus
08.10
Namaste jooga
08.40
Ostoskanava Tvins.com
09.40
Lääkärit
10.35
Bukowskin aarteet
11.35
Makuja & Elämää
11.55
Jamie Oliverin herkullinen Iso-Britannia
12.55
American Idol
14.45
American Idol
15.15
Tanskan kaunein koti
15.45
Lääkärit
16.35
Makuja & Elämää
16.55
Salatut elämät
17.25
Eastenders
18.00
Suurin pudottaja
19.00
Unelmien koti
20.00
Suurin pudottaja
20.30
Moderni perhe
21.00
Grand Designs Australia
22.00
Suurin pudottaja
22.30
Vastaparit
23.30
Kosto
00.30
-06.00
Yön AVA
LIVE
14
LIVE
15
17
20
03.35
Alaskan selviytymiskoe
04.25
null
05.10
Maailmanlopun odottajat
06.00
null
06.50
Richard Hammond ja suunnittelun vaikutteet
07.40
Pikku ihmiset, iso planeetta
08.30
null
09.20
Dubain lentokenttä
10.10
Alaskan selviytymiskoe
11.00
Kiven sisällä
11.50
null
12.40
null
13.30
null
14.20
null
15.10
Pikku ihmiset, iso planeetta
16.00
Yukonin kultamaat
16.50
Cosmos: kaikki elämästä
17.40
Iso, isompi, isoin!
18.30
Vaarallisen valtatien pelastajat USA
19.20
Alaskan poliisit
20.10
Vaaralliset vajoamat
21.00
null
21.25
Aarteen tonkijat
21.45
Armon käärmeet
22.10
Armon käärmeet
22.35
Tabu
23.25
Natsien alamaailma
00.15
Aarteen tonkijat
00.40
Aarteen tonkijat
01.00
Armon käärmeet
01.25
Armon käärmeet
01.50
Tabu
02.40
Natsien alamaailma
03.30
-04.20
Iso, isompi, isoin!
33
OnniTV lähettää ohjelmaa arkipäivisin klo 10-13.
03.30
Vanha Testamentti avautuu
04.15
Martin ja Mirjan matkassa
04.45
Onko Jumala olemassa?
05.00
Puhetta Pyhästä Hengestä
05.30
Jeesus antoi elämän
06.00
Armon kalliolla
06.20
Jerusalemin muureilla
06.50
Uusi elämä
07.20
2000 vuoden aikamatka
07.50
Hartaushetki - kohti pääsiäistä
07.55
Jeesuksen kärsimysnäytelmä
08.50
Parantava rukous - Pirkko Jalovaara (suora lähetys)
10.50
Ajankohtaista taivaasta
11.20
Vanha Testamentti avautuu
12.05
Martin ja Mirjan matkassa
12.35
Onko Jumala olemassa?
12.50
Puhetta Pyhästä Hengestä
13.20
Kosketus
13.30
Jeesus antoi elämän
14.00
Armon kalliolla
14.20
Jerusalemin muureilla
14.50
Uusi elämä
15.20
2000 vuoden aikamatka
15.50
Ohjelmatiedot
16.00
Israel puhuu
16.30
Jeesus - Kuningaskunta ilman rajoja
16.55
Laula kanssani -karaoke
17.00
Lelulaatikko
17.30
Herran käsi - Jackmin Tala
18.00
Jumala puhuu
18.30
One Way
19.00
Sanan ja runon tuoksua
19.15
Kanssanne Ritu Ylipahkala
19.30
Pelastuksen sofar
20.00
TV7 Israel News
20.15
Hillsong TV
20.45
Herätyksen läpimurto
21.15
Käännekohta
21.45
Yliluonnollista
22.15
Rohkaisua Raamatusta - Matti Vuolanne
22.30
Iloa arkeen - Joyce Meyer
23.00
Juuret lähteellä
23.30
Elävä yhteys
00.00
Suolapala
00.05
Israel puhuu
00.35
Jeesus - Kuningaskunta ilman rajoja
01.00
Laula kanssani -karaoke
01.05
Lelulaatikko
01.35
Herran käsi - Jackmin Tala
02.05
Jumala puhuu
02.35
One Way
03.05
Sanan ja runon tuoksua
03.20
Pelastuksen sofar
03.50
-04.05
TV7 Israel News
00.00
Kollektivet
07.00
Ykkösaamu
07.40
Inhimillinen tekijä
08.30
Matkapassi: Länsirintaman taistelupaikat
09.30
Tartu Mikkiin
10.20
Tartu Mikkiin: Jatkot
11.10
Puoli seitsemän
11.40
Suomensukuiset 30 päivässä
12.25
Hopeaa rajan takaa
IMDb
6.7
13.40
Akuutti
14.10
Pisara
14.15
Ylen aamu-tv: Tänään otsikoissa
14.50
Toisenlaiset frendit
15.20
Palanen: Sotakamera
15.30
Urheilumestarit: Taisto
16.00
Pikku Kakkonen
17.00
Tekijänä: Meeri Koutaniemi
17.30
Uutisvuoto
18.00
Aarteenetsijät
18.30
Yle Nyheter TV-nytt
19.00
Uusi päivä
19.30
Yle Uutiset
19.55
Urheiluruutu
20.00
Bettina
20.40
MOT: Verentahrimat muotivaatteet
21.10
Rikospaikalla
22.40
Arto Nyberg
23.25
-07.00
Yle Live: M1-studiossa Edu Kettunen
18.00
Valioliiga
19.50
Premier League Sunday Highlights
20.50
ATP Tennis 1000
22.50
-23.50
ATP Tennis 1000
09.30
Tuunaa mun rekka!
10.00
Max.doc: Lotuksen tarina, osa 1
11.00
Syvissä vesissä
11.30
Syvissä vesissä
12.00
Late Show With David Letterman
12.45
Prätkäsaluuna
13.30
Moottorikelkkailun ammattilaiset
14.00
Maximal
14.30
Buck Medley - Villieläinten kesyttäjä
15.00
Aotearoa - metsästäjän taivas
15.30
Max.doc: Tee-se-itse urheiluauto
16.30
Motocross: Brasilian osakilpailu
17.00
Grip
17.50
Motormania
18.00
Karavaanarit
18.30
Karavaanarit
19.00
Duck Commander
19.25
Talvisodan henki
19.30
Lihansyöjät
20.00
Lain nimessä
20.30
Erikoisia rikoksia
21.00
Top Gear
22.30
Mustan kullan metsästäjät
23.20
Walker, Teksasista
00.05
Late Show With David Letterman
00.50
Rikos ratkaistu
01.35
Tuunaa mun rekka!
02.00
Tuunaa mun rekka!
02.25
Tuunaa mun rekka!
02.50
Tuunaa mun rekka!
03.15
-03.36
Tuunaa mun rekka!
06.00
Benjamin
06.30
Teletapit
06.55
Ti-Ti Nalle: Karaoke
07.00
Hyvää huomenta!
07.01
Hunajapupuset
07.10
Eveliina
07.15
Chuggington
07.30
Linus
07.40
Miffy ja ystävät
07.45
Mimosa ja Petteri
08.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
08.05
Ystävämme Susu
08.20
Professori Balthazar
08.30
Juniorijumppa
08.31
Seikkailija Dora
09.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
09.05
Kassu-kissa
09.10
Manon
09.20
Lelumaan Niksu
09.35
Ollin merenalaiset seikkailut
09.50
Wotwotit
10.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
10.05
Rastahiiri
10.20
Ava, Riko ja Teo
10.30
Richard Scarryn touhukas maailma
10.55
Miffy ja ystävät
11.00
Benjamin
11.30
Maija Mehiläinen
11.55
Ti-Ti Nalle: Karaoke
12.00
Juniorijumppa
12.01
Ella Elefantti
12.15
Pikku ja Jätti
12.30
Keltaisen Kirahvin eläintarinoita
12.40
Tellus Tähtinen
12.55
Puntti ja piipertäjät
13.00
Juniorijumppa
13.01
Pörri Orava
13.30
Olipa kerran avaruus
14.00
Diego ja tölkinhenki
14.15
Diego ja tölkinhenki
14.30
Noitatyttö Bibi
15.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
15.05
Pokémon
15.30
Pokémon
15.55
Angry Birds Toons
16.00
Paavo Pesusieni
16.25
Walter ja Tandoori
16.50
Sherlock - lasten salapoliisiseikkailu
17.00
Ounou!
17.15
Ryhmymaan taikakirja
17.30
Kasperin kauhukoulu
17.45
Ounou!
18.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
18.05
Winx-klubi
18.30
Supersintit
19.00
Kultakalani on ilkimys
19.30
Redakai
19.55
Leo
03.00
Särkynyt
04.30
Pusher
IMDb
4.5
06.00
Bucky Larson: Born to Be a Star
IMDb
3.3
07.35
Karsten och Petra blir bästa vänner
IMDb
7.2
09.00
Safety Not Guaranteed
10.25
Syödä, nukkua, kuolla
IMDb
6.6
12.10
Lay the favorite
IMDb
4.8
13.45
Call Me Crazy: A Five Film
IMDb
7.2
15.20
Neropatin päiväkirja: Rodrick Rules
IMDb
6.3
17.00
30 Minutes or Less
IMDb
6.1
18.25
360
IMDb
6.2
20.20
Wanderlust
IMDb
5.6
22.00
Den som söker
IMDb
5.0
23.35
The Company You Keep
IMDb
6.4
01.35
The Dinosaur Project
IMDb
4.7
03.00
-04.42
Keinottelua
IMDb
6.6
03.25
True Detective
03.30
True Detective
04.25
Hello Ladies
04.30
Hello Ladies
05.00
Hello Ladies
05.30
Hello Ladies
06.00
Girls
06.30
Girls
07.00
Parks and Recreation
07.30
Parks and Recreation
08.00
Treme
09.00
The Office
09.30
The Office
10.00
Girls
10.30
Girls
11.00
Parks and Recreation
11.30
Parks and Recreation
12.00
Treme
13.00
The Office
13.30
The Office
14.00
Girls
14.30
Girls
15.00
Parks and Recreation
15.30
Parks and Recreation
16.00
Treme
17.00
The Office
17.30
The Office
18.00
Girls
18.30
Girls
19.00
Parks and Recreation
19.30
Parks and Recreation
20.00
Treme
21.00
Veep
21.30
Silicon Valley
22.00
Game of Thrones
23.00
Shameless
00.00
The Office
00.30
The Office
01.00
Boardwalk Empire
02.00
Banshee
03.00
Revolution
04.00
-04.56
Boardwalk Empire
02.00
Uusi maa
IMDb
7.4
04.15
Under solen
IMDb
6.9
06.20
Störst av allt
IMDb
5.0
08.00
Jönssonliiga ja murovarkaat
09.30
Picasson seikkailut
IMDb
7.5
11.25
Long flat balls
IMDb
5.6
13.15
Oma siskoni
13.45
Unelma Riitasta
15.35
Päästäkää vangit irti - on kevät!
IMDb
6.1
17.15
SOS - purjehdusreissu
IMDb
5.9
19.00
Angel
IMDb
6.8
21.00
Vitun neljätoista
22.20
Vägen ut
IMDb
6.1
00.05
Valkoisia valheita
02.00
Kapinalliset
IMDb
5.5
04.00
-06.08
Gossip
IMDb
5.9
02.20
Django Unchained
IMDb
8.4
05.00
The Man with the Iron Fists
IMDb
5.4
06.40
Dernière séance
IMDb
5.2
08.00
Mahtava Oz
IMDb
6.3
10.10
Bitchkram
IMDb
5.6
12.00
Here Comes the Boom
IMDb
6.4
14.00
Lycka till och ta hand om varandra
IMDb
6.4
15.50
The Odd Life of Timothy Green
IMDb
6.4
18.00
Marie Krøyer
IMDb
6.3
20.00
Toinen maailma
IMDb
6.9
22.00
Killer Joe
IMDb
6.7
00.00
Goon
IMDb
6.8
02.00
-03.35
The Spectacular Now
IMDb
7.4
05.00
Dead Man Down
07.00
White Chicks
IMDb
5.6
09.00
Red Lights
IMDb
6.2
11.00
Stand Up Guys
IMDb
6.5
13.00
The Amazing Spider-Man
IMDb
7.0
15.20
Rewind
IMDb
6.8
17.00
The Riverbank
IMDb
4.9
19.00
Looper
IMDb
7.4
21.00
Never Back Down 2: The Beatdown
IMDb
5.5
23.00
-05.00
Dead Man Down
07.00
Zambezia ? lintukodon siipiveikot
IMDb
5.5
09.00
Tom und Hacke
IMDb
6.0
11.00
Barbie Fairytopia - Mermaidia
13.00
Country Remedy
IMDb
5.7
15.00
Svein og Rotta
IMDb
5.3
17.00
Mafiakoira Sonny
IMDb
2.9
19.00
Pelastakaa kummitukset
IMDb
4.5
21.00
August Rush
IMDb
7.5
23.00
The Deported
IMDb
6.5
01.00
-02.45
Pelin säännöt
IMDb
6.5
03.05
NHL: Anaheim Ducks - Colorado Avalanche
07.55
NHL: Anaheim Ducks - Colorado Avalanche
09.55
NHL: Washington Capitals - Tampa Bay Lightning
11.55
NHL Tonight
12.55
KHL Playoffs: Metallurg Magnitogorsk - Salavat Julajev
14.55
NHL: Los Angeles Kings - Anaheim Ducks
16.55
NHL: St. Louis Blues - Detroit Red Wings
18.55
Kari Jalonen - halu voittaa
19.55
NHL: Anaheim Ducks - Colorado Avalanche
21.55
NHL Tonight
22.55
-07.55
KHL Playoffs: Lev Praha - Lokomotiv
00.05
NHL: Buffalo Sabres - New York Islanders
04.05
NHL: Phoenix Coyotes - Dallas Stars
08.00
NHL: Pittsburgh Penguins - Ottawa Senators
13.30
Trans World Sport
14.30
Euroliiga: Lokomotiv Kuban Krasnodar - FC Bayern München
21.00
NHL: Phoenix Coyotes - Dallas Stars
23.00
-01.00
NHL: St. Louis Blues - Detroit Red Wings
10.00
Golf: Golfing World - Daily News
11.00
Shell Houston Open
16.00
Golf: Golfing World - Daily News
17.00
Kraft Nabisco Championship
20.00
Golf: Golfing World - Daily News
21.00
Golf: PGA Tour Highlights
22.00
Golf: EurAsia Cup Highlights
23.00
Golf: Golfing World - Daily News
00.00
Golf: PGA Tour Highlights
01.00
Golf: This is PGA Tour Latinoamérica
01.30
Golf: This is PGA Tour Latinoamérica
02.00
-10.00
Golf: Golfing World - Daily News
09.00
NHL Tonight
10.00
NHL: Pittsburgh Penguins - Ottawa Senators
12.00
NHL: St. Louis Blues - Detroit Red Wings
14.00
NHL Tonight
15.00
NHL: Washington Capitals - Tampa Bay Lightning
17.00
NHL: Phoenix Coyotes - Dallas Stars
19.00
NHL: St. Louis Blues - Detroit Red Wings
21.00
NHL: Pittsburgh Penguins - Ottawa Senators
23.00
NHL Tonight
00.00
-09.00
NHL: Washington Capitals - Tampa Bay Lightning
03.40
Miten se toimii
04.10
Alaskan merivartiosto
05.05
Näin rakennetaan...
06.00
Näin rakennetaan...
07.00
Luonnonvoimien armoilla
07.25
Luonnonvoimien armoilla
07.50
Pit Crews
08.45
Pohjoisen kansat
09.40
Alaskan merivartiosto
10.25
Luonnonvoimien armoilla
10.50
Luonnonvoimien armoilla
11.10
Pit Crews
12.10
Miten se toimii
12.35
Alaskan merivartiosto
13.20
Insinööritaidon jättiläiset
IMDb
7.7
14.25
Tribe (Bruce Parry)
15.20
Extreme Frontiers [1]
16.10
Miten se toimii
16.35
Miten se toimii
17.00
Pohjoisen kansat
17.55
Insinööritaidon jättiläiset
IMDb
7.7
19.00
Alaskan merivartiosto
19.45
Miten se toimii
20.15
Insinööritaidon jättiläiset
IMDb
7.7
21.30
Alaskan merivartiosto
22.15
Save Our Business
23.10
Tribe (Bruce Parry)
00.05
Kaksintaistelu
00.50
Save Our Business
01.45
Tribe (Bruce Parry)
02.40
Kaksintaistelu
03.25
Luonnonvoimien armoilla
03.50
-04.15
Luonnonvoimien armoilla
03.00
Versailles?n nousu ja tuho: Ludvig XV
04.05
Time Team XV
05.00
Afrikan, Australian ja Intian kätketyt taideaarteet
IMDb
6.2
06.05
Vaiettu historia
07.00
Germaaniset heimot
08.00
Time Team XV
09.00
Uponneiden hylkyjen mysteeri
10.00
Tudorien aikainen maatila
11.10
Myyttien metsästäjät
12.10
James Mayn 1900-luku
12.40
James Mayn 1900-luku
13.10
Aleksandria: kaupungeista mahtavin
14.00
Maailmaa muuttanut sää
14.30
Maailmaa muuttanut sää
15.05
Vaiettu historia
16.00
Tudorien aikainen maatila
17.10
Time Team XV
18.00
Maailmaa muuttanut sää
18.25
Maailmaa muuttanut sää
18.50
Myyttien metsästäjät
19.50
Myyttien metsästäjät
20.50
Sota-ajan maatilalla
IMDb
8.4
22.00
Muinainen Egypti: Elämä ja kuolema Kuninkaiden laaksossa
23.10
Keskiaika
00.10
Aseet, jotka muuttivat maailman
01.00
Uponneiden hylkyjen mysteeri
02.00
Myyttien metsästäjät
03.00
Projek Mandela
04.00
-05.00
Time Team XV
07.00
Water Life
07.30
Water Life
08.00
Zoo Juniors
08.30
Anna's Wild Life
09.00
Hope for Wildlife
09.50
Killer Whale Islands with Nigel Marven
10.45
The Great Penguin Rescue
11.15
The Great Penguin Rescue
11.40
Zoo Juniors
12.10
Zoo Juniors
12.40
Animal Park
13.40
Killer Whale Islands with Nigel Marven
14.35
Zoo Juniors
15.00
Zoo Juniors
15.30
The Great Penguin Rescue
16.00
The Great Penguin Rescue
16.25
Animal Park
17.25
Wild Animal E.R.
17.50
Wild Animal E.R.
18.10
Wild Things
18.40
Wild Things
19.05
Croc Man
20.00
Naturopolis
21.00
Mr & Mrs Murder
21.55
Mrs Biggs
23.00
Rogue
23.50
Republic of Doyle
IMDb
7.4
00.35
-07.00
Rabbit Fall
09.30
Moottoriurheilu: Motorsports Weekend
09.31
Moottoriurheilu: Motorsports Weekend
09.46
FIA WTCC: Vakioautojen MM-sarja Marrakech, Marokko
10.16
FIA WTCC: Vakioautojen MM-sarja Marrakech, Marokko
10.56
Pyöräily: Paris-Roubaix, Ranska
11.43
Pyöräily: LeMond of Cycling
11.57
Maastohiihto: Worldloppet Jarpen, Ruotsi
12.55
Painonnosto: EM-kisat Tel Aviv-Yafo, Israel
13.38
Painonnosto: EM-kisat Tel Aviv-Yafo, Israel
14.27
Pyöräily: Paris-Roubaix, Ranska
15.13
Jalkapallo: UEFA Youth League
16.18
Jalkapallo: UEFA Youth League
17.11
Jalkapallo: UEFA Youth League
19.13
Jalkapallo: Eurogoals
20.38
Jalkapallo: Brazilmania
20.56
Painonnosto: EM-kisat Tel Aviv-Yafo, Israel
21.47
Muut lajit: WATTS
22.01
Pro Wrestling: This Week on World Wrestling Entertainment
22.34
Pro Wrestling: Vintage Collection
23.31
Jalkapallo: UEFA Youth League
00.57
Jalkapallo: Brazilmania
01.15
Jalkapallo: Eurogoals
02.15
-09.30
Muut lajit: WATTS
03.00
Painonnosto: EM-kisat Tel Aviv-Yafo, Israel
03.56
Jalkapallo: UEFA Youth League
05.38
Jalkapallo: UEFA Youth League
06.31
Snooker: International Masters Lontoo, Iso-Britannia
07.59
Jalkapallo: Bundesliiga
09.29
Jalkapallo: Bundesliiga
10.59
Tennis: WTA Tourin kilpailu, Katowice, Puola
12.19
Jalkapallo: UEFA Youth League
13.13
Snooker: Euroopan kiertue Gdynia, Puola
14.58
Painonnosto: EM-kisat Tel Aviv-Yafo, Israel
15.55
Painonnosto: EM-kisat Tel Aviv-Yafo, Israel
16.57
Pyöräily: Paris-Roubaix, Ranska
17.56
Superbike: MM-sarja Aragon, Espanja
18.48
Superbike: MM-sarja Aragon, Espanja
19.26
FIA WTCC: Vakioautojen MM-sarja Marrakech, Marokko
20.08
FIA WTCC: Vakioautojen MM-sarja Marrakech, Marokko
20.57
Jalkapallo: Bundesliiga
21.08
Jalkapallo: 2. Bundesliiga
23.14
Jalkapallo: Eurogoals
00.03
Pyöräily: Paris-Roubaix, Ranska
01.30
Maastohiihto: Worldloppet Jarpen, Ruotsi
02.23
Tennis: WTA Tourin kilpailu, Katowice, Puola
04.00
-06.00
Jalkapallo: UEFA Youth League
03.55
Magic of Science
04.20
Magic of Science
04.45
Trokarit: Kulissien takaa
05.35
Miten se syntyi? Isäntänä Kenneth Tonef
06.00
Miten se syntyi? Isäntänä Kenneth Tonef
06.25
Hengenvaarallinen saalis
07.20
Sinua on varoitettu
08.15
Magic of Science
08.40
Matkatavarakaaos
09.05
Viitosvaihde
10.00
Wheeler Dealers: Top 5
11.00
Porter Ridge - elämää syrjäkylässä
11.30
Porter Ridge - elämää syrjäkylässä
12.00
Jäätikön pilotit
13.00
Arvokaman etsijät
14.00
Miten se toimii?
14.30
Matkatavarakaaos
15.00
Sinua on varoitettu
16.00
Ruokatehdas
16.30
Miten se syntyi? Isäntänä Kenneth Tonef
17.00
Fast N' Loud
18.00
Klassikkoautojen jäljillä
18.30
Klassikkoautojen jäljillä
19.00
Myytinmurtajat
20.00
Taistelukauppiaat
21.00
Wheeler Dealers: Top 5
22.00
Viitosvaihde
23.00
Fast N' Loud
00.00
Sinua on varoitettu
01.00
Wheeler Dealers: Top 5
02.00
Viitosvaihde
03.00
Rekkakuskeista kovimmat
03.55
-04.45
Sons Of Guns
03.55
Liv ja Maddie
04.15
Jessie
04.35
Violetta
05.25
Danny Cunningham Koulun Ninja
05.45
Packages From Planet X
05.55
Packages From Planet X
06.10
Dude, That's My Ghost
06.35
Art Attack
07.00
Jake ja Mikä-Mikä-Maan merirosvot
07.15
Sofia Ensimmäinen
07.40
Jessie
08.05
Mikke Hiiri
08.10
Jessie
08.35
Onnea matkaan, Charlie!
09.00
Dippers guide to the unexplained
09.05
Gravity Falls
09.30
Aikaistetut nuoret taiturit
09.55
Austin & Ally
10.20
Austin& Ally
10.45
Gravity Falls
11.10
Gravity Falls
11.35
Kaksi Kunkkua
12.00
Kaksi Kunkkua
12.25
G.I Jessie
13.15
Dog With A Blog
13.40
A.N.T. - Aikaistetut nuoret taiturit
14.05
A.N.T. - Aikaistetut nuoret taiturit
14.30
Finias ja Ferb
14.55
Finias ja Ferb
15.10
Mikke Hiiri
15.15
Dippers guide to the unexplained
15.20
Gravity Falls
15.45
Gravity Falls
16.10
Liv ja Maddie
16.35
Liv ja Maddie
17.00
Violetta
17.50
Austin & Ally
18.15
Aikaistetut nuoret taiturit
18.40
Liv ja Maddie
19.05
Onnea matkaan, Charlie!
19.30
Cloud 9
21.05
Dog With a Blog
21.30
Violetta
22.20
Finias ja Ferb
22.35
Onnea matkaan, Charlie!
23.00
Jessie
23.20
Jessie
23.45
Onnea matkaan, Charlie!
00.05
Gravity Falls
00.25
Aikaistetut nuoret taiturit
00.50
Austin & Ally
01.10
Austin& Ally
01.30
Gravity Falls
01.50
Gravity Falls
02.15
Kaksi Kunkkua
02.35
Kaksi Kunkkua
02.55
G.I Jessie
03.45
-04.05
Dog With A Blog
Suomen monipuolisin TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
Syyttäjä Imma Tataranni
,
Vera Stanhope tutkii
,
Farmi Suomi
,
Estradilla: Samuli Edelmann kirkossa
,
Yökylässä Maria Veitola
,
Pikku Kakkonen
,
Lemmen viemää
,
Tulossa: Kuppilat kuntoon, Ville Haapasalo ja Pipsa Hurmerinta!
,
Reinikainen
,
Frendit
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Tietosuojaseloste
Käyttöehdot
Evästeet
Mainosmyynti