Sanakirja
Vaihtoautot
Reseptit
Horoskooppi
Blogit
Tietovisat
Viihde
TV-ohjelmat tänään
13
Su 13.04.
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
LIVE
1
01.25
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
08.00
Yle Uutiset
08.05
Avara luonto: Eläinpoikasten alkutaival
09.00
Yle Uutiset
09.05
Aamusydämellä
09.45
Palanen: Laatokan ympäri - Slisselburg
09.55
Yle Uutiset
10.00
New York, amerikkalainen unelma
11.00
Yle Uutiset
11.05
Yle Uutiset Viikko viitottuna
11.15
Rakkaudesta puutarhaan
11.40
Satujen saarten runoilijat
12.10
Strada
12.40
Sydämen asialla
13.30
Akuutti
14.00
Toisenlaiset frendit
14.30
A-studio
15.00
Yle Uutiset
15.05
Yle News
15.10
Vielä virtaa
15.40
Tarinateltta
15.55
Historia: Argentiinan varastetut vauvat
16.50
Novosti Yle
16.55
Yle Uutiset viittomakielellä
17.00
Yle Uutiset
17.10
Inhimillinen tekijä
18.00
Yle Uutiset
18.10
Urheiluruutu
18.15
Aarteenetsijät
18.45
Kahden keikka
19.45
Arto Nyberg
20.30
Yle Uutiset
20.45
Urheiluruutu
21.05
Hiljaisuus
IMDb
6.6
22.55
Rikospaikalla
00.25
YleLeaks
00.40
Ykkösaamu
01.20
Uutisikkuna
04.00
-05.55
Uutisikkuna
LIVE
2
08.36
Musarullaa!
23.40
-00.00
Kimmo
LIVE
3
01.30
Eurojahti
06.00
Eurojahti
07.10
Ostoskanava Tvins.com
08.10
Tuomas Veturi
08.25
Professori Balthazar
08.35
Gumballin mieletön maailma
09.00
Pokémon
09.25
Teini-ikäiset mutanttininjakilpikonnat
09.50
Tom ja Jerry
10.15
Angry Birds Toons
10.20
Pientä mökkiremonttia
11.20
Enbuske 360°
12.20
Salatut elämät
12.50
Salatut elämät
13.20
Sydänjää
14.20
Menestyksen takana
15.25
Pilanpäiten
15.30
Vieraat toisilleen
IMDb
5.7
17.15
Katri Helena - Taivaan tie
17.30
Teknavi
18.00
Mentalisti Noora Karma
19.00
Seitsemän Uutiset
19.10
MTV Sport Uutiset
19.30
Tähdet, tähdet
21.00
Kosto
22.00
Kymmenen Uutiset
22.15
Viikon sää
22.20
MTV Sport Uutiset
22.35
Americans
23.35
Southland
00.30
-05.30
Eurojahti
LIVE
4
03.10
Älypää-TV
05.00
Älypää-TV
05.10
Ostosruutu
05.40
Ostosruutu
06.10
Ostosruutu
06.40
Ostosruutu
07.10
Ostosruutu
07.40
My Little Pony: Ystävyyden taikaa
08.05
Lego Friends
08.30
Jaksa paremmin
09.00
Tervetuloa kotiin
09.55
Tulossa: Neljän tähden talkoot
10.00
SM-liigan viikkomakasiini
10.30
Elixir
11.00
Elixir Sport
11.30
Eden
12.00
Mitä tuli tehtyä
13.00
Eläinten ABC
13.30
Eläintarhassa tapahtuu
14.00
Manhattanin koirat
15.00
Amerikan hauskimmat kotivideot
15.30
Amerikan hauskimmat kotivideot
16.00
Maaginen Criss Angel
16.55
The Voice of Finland
18.55
HS-uutiset
18.58
HS-sää
19.00
MasterChef Suomi
20.00
Farmi
21.30
Keno
21.35
Noidan oppipoika
IMDb
6.2
23.50
SM-liigan viikkomakasiini
00.20
Mustat lesket
01.20
Hyvät ja huonot uutiset
02.20
Holmes NYC
03.20
-04.20
Blue Bloods
LIVE
5
15.45
Spotlight : Todistusta vailla
08.15
Unna Junná
08.30
BUU-klubben: Muumilaakson tarinoita
09.00
SVT: Världens bästa fritids
09.30
SVT: Svaleskär
10.00
SVT: Rapport
10.05
SVT: Minnenas television: Douglas Håge/C-G Hammarlund
10.50
SVT: Det söta livet
11.00
SVT: Gudstjänst
13.25
Simon
13.50
Simon
14.25
Jumalanpalvelus
15.05
Dok: Valmentaja Boströmin viikko
15.35
X3M-tv
16.05
Jälkivääntö
16.45
Lasso
17.15
Strömsö
17.55
Yle Nyheter TV-nytt
18.00
BUU-klubben: Muumilaakson tarinoita
18.30
Euroviisaat
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
19.40
Sportnytt
19.50
Minun New Yorkini
20.00
Dok: Ammattina ihmelapsi
21.00
Hyvä haltijatar
23.55
SVT: Babel
00.55
SVT: Prata EU
01.25
SVT: Dokument utifrån
02.25
SVT: Programtablå
02.30
SVT: Bulldogg
03.00
-04.00
SVT: Mästarnas mästare
LIVE
6
02.40
Eurojahti
06.00
Eurojahti
08.00
Ostoskanava Tvins.com
10.00
Ostoskanava Guthy Renker
11.00
Simpsonit
11.30
Simpsonit
12.00
Simpsonit
12.30
Simpsonit
13.00
Simpsonit
13.30
Simpsonit
14.00
Farm Kings
14.55
Pilanpäiten
15.00
Jamie Oliver: mestarikokki
16.00
Salattu sisar
17.00
Valehtelevat viettelijät
18.00
Muodin huipulle
19.00
Viidakon tähtöset
19.55
Myytinmurtajat
21.00
Phone Booth
IMDb
7.1
22.40
Grimm
23.35
Revolution
00.30
Supernatural
01.25
Lain nimessä
01.55
Eurojahti
04.00
-06.00
SubChat
LIVE
7
03.50
Kauniit ja rohkeat Båstadissa
04.50
Kauniit ja rohkeat Båstadissa
06.15
Sarvipäinen ystävä
IMDb
5.8
08.00
TV Shop Tvins
11.00
Tavallista elämää
11.30
Tavallista elämää
12.00
Tavallista elämää
12.30
Myyntimies Jethro
13.30
Ammattina sankari
14.00
Matlock
15.00
Ihmemies MacGyver
16.05
Ritari Ässä
17.15
Karate Kid
IMDb
6.2
20.00
Myyntimies Jethro
21.00
Elämä on ihanaa
IMDb
7.7
23.55
Num3rot
00.50
Call Me Fitz
01.25
Call Me Fitz
02.00
Call Me Fitz
02.35
Twin Peaks
03.30
-05.03
Invincible - voittamattomat
IMDb
6.5
LIVE
8
02.45
Älypää-TV
05.00
Älypää-TV
06.30
Ostosruutu
07.00
Ostosruutu
07.30
Ostosruutu
08.00
Ostosruutu
08.30
Ostosruutu
09.00
Sisustus uusiksi miehen tapaan
10.10
Sarahin talo
10.35
Lapsiperheen taloprojekti
11.05
Hurja remontti
12.00
Hurja remontti
13.00
Pikakurssi kodinostoon
13.30
Kodikkaasti vuokralla
14.00
Emilyn sisustussalaisuudet
14.30
Sisustuskaksoset
15.00
Junior MasterChef
16.00
Sisustusarkkitehti Marko Paananen
17.00
Eden
17.30
Piha kuntoon
18.00
Ruotsin miljonääriäidit
19.00
Manhattanin äitiyskonsultti
20.00
Tanssin superäidit
20.57
Keno
21.00
Scandal
22.00
Jutta ja puolen vuoden superdieetit
23.00
Sinkkulaiva USA
23.55
Nashville
00.50
Tosielämän L-koodi
01.55
Ruotsin plastiikkakirurgit
02.55
-05.00
Älypää-TV
LIVE
9
03.35
Älypää-TV
05.00
Älypää-TV
06.05
Ostosruutu
06.35
Ostosruutu
07.05
Ostosruutu
07.35
Ostosruutu
08.05
Ostosruutu
08.35
Britannian paras leipomo
09.35
Britannian paras leipomo
10.35
Kuppilat kuntoon Ruotsi
11.30
Kuppilat kuntoon Ruotsi
12.25
Huippusalaiset reseptit
13.15
Henkka & Niki vs. Amerikka
13.45
Jyrki Sukulan makujen maa
14.15
Splash! USA
15.10
Talent USA
16.05
Pomo piilossa
17.05
Hotellit kuntoon, Gordon Ramsay
18.00
Tomin keittiö
18.30
Tomin keittiö
19.00
Anthony Bourdain minilomalla
20.00
Henkka & Niki vs. Amerikka
20.30
Jyrki Sukulan makujen maa
21.00
Suomen paras leipomo
21.55
Amerikan kovimmat keräilijät
22.50
Australian rajalla
23.20
Maailman oudoimmat ravintolat
23.50
Rekkakuskit jäällä
00.45
JIM D: Muinaiset avaruusoliot
01.40
Rantavahdit
02.10
-05.00
Älypää-TV
LIVE
10
01.55
Voice TV
06.00
Voice TV
07.00
Voice TV
08.00
Voice TV
09.00
TV Shop Tvins
12.00
Voice TV
13.00
Iskelmä TV
14.00
Radio City TV
15.00
Voice TV
16.00
Iskelmä TV
17.00
Radio City TV
18.00
6D: Pearl Jam
18.30
6D: The Rasmus
19.00
Glee
20.00
Trokarit
21.00
Wheeler Dealers
22.00
Manhunt
23.00
Bear Grylls: Pako helvetistä
00.00
Glee
00.55
Playboy esittää: 69 seksiseikkailua
01.30
Playboy esittää: 69 seksiseikkailua
02.00
-06.00
Voice TV
LIVE
11
12
03.40
Sky News
06.00
Sky News
06.30
FOX Kids: Vipo - lentävän koiran seikkailut
06.43
FOX Kids: Sketsiä!
06.54
FOX Kids: Sannin taikamatka
07.06
FOX Kids: Pound Puppies
07.28
FOX Kids: My Little Pony
07.50
FOX Kids: My Little Pony
08.11
FOX Kids: Gormiti
08.37
FOX Kids: Prätkähiiret
09.00
FOX Kids: Transformers
09.21
FOX Kids: Avatar 2
09.45
Wipeout
10.35
24Kitchen: Valentinen villit herkut
11.05
24Kitchen: Kalle - Chef on the Beach
11.35
24Kitchen: Kalle - Chef on the Beach
12.05
24Kitchen: Kalle - Chef on the Beach
12.30
24Kitchen: Teemu Laurell
13.00
24Kitchen: Teemu Laurell
13.25
24Kitchen: Kalasta ja kokkaa
13.55
Tilt
14.20
Ari ja Kirsi: Kotirempat
14.50
Lentoturmatutkinta
15.40
Lentoturmatutkinta
16.30
Varastojen metsästäjät
16.55
Varastojen metsästäjät
17.20
Varastojen metsästäjät
17.45
Varastojen metsästäjät
18.10
Rojua, rojua
19.10
Älyvapaa veto
IMDb
5.7
21.00
S.H.I.E.L.D. Agentit
21.50
Abyss - Syvyys
IMDb
7.5
00.45
Ihmeiden aika
IMDb
6.3
02.55
Ilman johtolankaa
03.40
-04.25
Ilman johtolankaa
LIVE
13
00.10
Yön AVA
06.00
Aamun AVAus
08.05
Namaste jooga
08.35
Ostoskanava Tvins.com
09.35
Täydellinen päivä
10.05
Täydellinen päivä
10.35
American Idol
12.25
American Idol
12.55
Upeat skandikodit
13.25
Tanskan kaunein koti
13.55
Jamie Oliverin keittiössä
14.55
Siivoushullut
15.55
Mitä tänään syötäisiin?
16.00
Unelmakoti puoleen hintaan
17.00
Unelmakoti puoleen hintaan
18.00
Kadonneen jäljillä
19.00
Tähdet kertovat
20.00
Valtiatar
21.00
Suurin pudottaja
22.00
Nymfit
23.00
Kova Laki: Los Angeles
00.00
-06.00
Yön AVA
LIVE
14
LIVE
15
17
20
03.40
null
04.25
Alaskan poliisit
05.15
Evakuoikaa Maa
06.00
null
06.50
Alaskan selviytymiskoe
07.40
Alaskan poliisit
08.30
Kiven sisällä
09.20
Cosmos: kaikki elämästä
10.10
Tonnikalan saalistajat
11.00
Yukonin kultamaat
11.45
Yukonin kultamaat
12.35
Yukonin kultamaat
13.20
Yukonin kultamaat
14.10
Yukonin kultamaat
15.00
Yukonin kultamaat
15.50
Yukonin kultamaat
16.40
Vaarallisen valtatien pelastajat USA
17.30
Alaskan selviytymiskoe
18.20
Moniavioisuuden kannattajat
19.15
Cosmos: kaikki elämästä
20.05
Stephen Hawking ja tulevaisuuden tiede
21.00
null
21.25
Tyhmyrien tiedettä
21.50
null
22.40
Maailmanlopun odottajat
23.30
Vankilassa ulkomailla
00.20
Cosmos: kaikki elämästä
01.05
Stephen Hawking ja tulevaisuuden tiede
01.55
Tyhmyrien tiedettä
02.20
Tyhmyrien tiedettä
02.45
Cosmos: kaikki elämästä
03.35
-04.25
Alaskan selviytymiskoe
SPONSOROITU
MM-ralli Kenia
Suomalaiskuskit ajavat tällä viikolla eksoottisissa Kenian MM-rallin maisemissa.
The Valley
Ystävykset vaihtavat Hollywoodin glamourin uuteen ja rauhalliseen elämään Valleyssa.
Mr. Bates vs. The Post Office
Minisarja Britannian historian suurimmasta oikeusmurhasta.
Hautalehto: Rakennus 31
Katseluennätyksiä rikkoneen sarjan koko kausi nyt katsottavissa.
Tervetuloa koko Suomen kokoiseen katsomoon!
Tutustu nyt
Näytä kaikki kanavat
Suomen näppärin TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
Rikoksen Anatomia
,
Emmerdale
,
The Lazarus Project
,
The Spanish Princess
,
Farmi Suomi
,
Unelma-asunto auringon alta
,
Lemmen viemää
,
Simpsonit
,
Kauniit ja rohkeat
,
Rillit huurussa
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Tietosuojaseloste
Käyttöehdot
Evästeet
Mainosmyynti