Tietovisat
Blogit
Horoskooppi
Vaihtoautot
Sanakirja
Reseptit
Viihde
TV-ohjelmat tänään
12
La 12.04.
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
LIVE
1
23.55
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
08.00
Yle Uutiset
08.05
Kiehtova maailma: Puistojen Britannia
09.00
Yle Uutiset
09.05
Ylen aamu-tv
10.00
Yle Uutiset
10.05
Ykkösaamu
10.45
YleLeaks
11.00
Yle Uutiset
11.05
Pisara
11.10
Villi Pohjola
12.00
Pressiklubi
12.30
Sydämen asialla
13.25
Dokumenttiprojekti: Lamavuosi
14.30
Satujen saarten runoilijat
15.00
Yle Uutiset
15.05
Yle News
15.10
Vielä virtaa
15.40
Tarinateltta
15.55
Prisma: Luolastojen tappaja
16.50
Novosti Yle
16.55
Yle Uutiset viittomakielellä
17.00
Yle Uutiset
17.10
Ravisuora
18.00
Yle Uutiset
18.10
Urheiluruutu
18.15
Toisenlaiset frendit
18.45
Avara luonto: Eläinpoikasten alkutaival
19.40
Midsomerin murhat
20.30
Yle Uutiset
20.50
Urheiluruutu
21.15
YleLeaks
21.30
Uutisvuoto
22.00
Ylikomisario Morse
23.45
Red Riding 1974: Tappajan jäljillä
01.25
Uutisikkuna
04.00
-08.00
Uutisikkuna
LIVE
2
08.48
Viidakkokirja
LIVE
3
00.35
Eurojahti
06.00
Eurojahti
07.10
Ostoskanava Tvins.com
08.10
Tuomas Veturi
08.25
Professori Balthazar
08.35
Paavo Pesusieni
09.00
Pokémon
09.25
Kung Fu Panda
09.50
Pilanpäiten
09.55
Cosmos - salattu luonto
11.00
Ostoskanava Tvins.com
11.30
Enbuske & Linnanahde Crew
12.15
Salatut elämät
12.45
Salatut elämät
13.15
Salatut elämät
13.45
Tie El Doradoon
15.30
Top Gear USA
16.30
Suuret setelit
17.30
Tuubi
18.30
MTV Sport Kisastudio
19.00
Seitsemän Uutiset
19.10
MTV Sport Uutiset
19.30
Pulttibois
20.00
Mentalisti Noora Karma
21.00
Selviytyjät
22.00
Kymmenen Uutiset
22.10
Päivän sää
22.15
Lotto ja Jokeri
22.25
MTV Sport Uutiset
22.35
Camilla Läckberg : Meri antaa, meri ottaa
IMDb
5.0
00.25
Isänmaan puolesta
01.30
-05.59
Eurojahti
LIVE
4
03.00
4D: Tyttö, joka ei kasva
04.00
Deittikamera
04.30
Älypää-TV
05.00
Älypää-TV
05.10
Ostosruutu
05.40
Ostosruutu
06.10
Ostosruutu
06.40
Ostosruutu
07.10
Ostosruutu
07.40
My Little Pony: Ystävyyden taikaa
08.05
Lego Star Wars
08.30
Elixir
09.00
Elixir Sport
09.30
Start!
10.00
Supernanny
11.00
Neljän tähden illallinen
11.30
Neljän tähden illallinen
12.05
Neljän tähden illallinen
12.35
Neljän tähden illallinen
13.05
Manhattanin koirat
14.05
Eläintarhassa tapahtuu
14.35
Eläinten ABC
15.05
Vaaleanpunainen pantteri
15.10
Vaaleanpunainen pantteri
15.20
Shake It Up
15.50
Amerikan hauskimmat kotivideot
16.20
Amerikan hauskimmat kotivideot
16.50
Tulossa: Neljän tähden talkoot
16.55
Farmi
17.25
Farmi
17.55
Farmi
18.25
Farmi
18.55
HS-uutiset
18.58
HS-sää
19.00
Hauskat kotivideot
20.00
Mitä tuli tehtyä
20.57
Keno
21.00
007 ja kuoleman katse
IMDb
6.3
23.35
Myllyrinne Company
00.05
Perjantai 13. päivä
IMDb
7.5
02.05
Dexter
03.10
-05.00
Älypää-TV
LIVE
5
03.00
SVT: Stjärnor hos Babben
09.00
SVT: Supersnällasilversara och Stålhenrik
09.20
SVT: Leif Uppfinner AB
09.30
SVT: Amigo Grande
10.00
SVT: Rapport
10.05
SVT: Debatt
10.50
SVT: Babel
11.50
SVT: Attending Sverige
12.15
SVT: Vem vet mest?
14.15
Simon
14.43
Simon
15.15
Euroopasta olisi puhuttava
15.45
Spotlight : Todistusta vailla
16.15
Bettina
16.55
Vuosi Pohjoiskalotilla
17.25
Kollektivet
17.55
Yle Nyheter TV-nytt
18.00
BUU-klubben: Bärtil
18.30
Haaste
19.00
Merta päin!
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
19.40
Sportnytt
19.50
Matador
20.40
Määränpäänä Santiago de Compostela
21.00
SVT: Här är ditt liv
23.15
SVT: Robins
23.45
SVT: Dox: De dansande andarnas skog
01.25
SVT: Minnenas television: Douglas Håge/C-G Hammarlund
02.10
SVT: En bok, en författare
02.30
SVT: Lilla Sportspegeln
02.50
SVT: Det stora uppdraget
03.05
-03.30
SVT: Isländska möten
LIVE
6
02.35
Eurojahti
06.00
Eurojahti
08.00
Ostoskanava Tvins.com
10.00
Ostoskanava Guthy Renker
11.00
Work It
11.30
Amerikan ykkösperhe
12.00
Whitney
12.30
Perhe 2.0
13.00
Kerran lapsi, aina lapsi
13.30
Middle
14.00
Bestikset
14.30
Ajoneuvos
15.00
Kuinka saada naisia, menestystä ja rahaa?
15.50
Pilanpäiten
16.00
Ylläs - huipulla tuulee
17.00
Beverly Hillsin panttilainaamo
17.30
Beverly Hillsin panttilainaamo
18.00
Suomen surkein kuski
19.00
Top Gear
20.00
Duudsonit tuli taloon
21.00
Die Hard 4.0
IMDb
7.1
23.25
C.S.I.
00.20
Hävyttömät
01.25
Eureka
02.15
Lain nimessä
02.40
-05.58
Eurojahti
LIVE
7
04.55
Rakkauden painovoima
03.20
Just for Laughs
04.10
Ihmemies MacGyver
06.50
Breaking Amish
07.40
Saiturin säästövinkit
08.05
Matlock
09.00
TV Shop Tvins
12.00
Ice Castles
IMDb
6.2
13.55
90 päivää morsiamena
14.55
Prameat mustalaishäät
15.55
Viestejä tuonpuoleisesta
16.30
Täältä tulee Honey Boo Boo
17.25
Tavallista elämää
18.00
Tavallista elämää
18.30
Tavallista elämää
19.00
Myyntimies Jethro
20.00
Suomen pisimmät treffit
21.00
Exän jäljillä
IMDb
5.6
23.10
Playboy esittää: Sexcetera
00.30
Nana
IMDb
4.2
02.25
Fifty Pills
IMDb
4.8
03.50
-04.41
Kauniit ja rohkeat Båstadissa
LIVE
8
03.10
Älypää-TV
05.00
Älypää-TV
06.30
Ostosruutu
07.00
Ostosruutu
07.30
Ostosruutu
08.00
Ostosruutu
08.30
Ostosruutu
09.00
Arvostele mun illallinen Australiassa
09.30
Arvostele mun illallinen Australiassa
10.00
Arvostele mun illallinen Australiassa
10.30
Arvostele mun illallinen Australiassa
11.00
Arvostele mun illallinen Australiassa
11.30
Tomin keittiö
12.00
Tomin keittiö
12.30
Sikke - Ruokaa rakkaudella
13.00
Olet mitä syöt
13.30
Huippukokki lähtee maalle
14.00
Heikin lähiruokaa
14.30
Leila leipoo
15.00
Huikeat kakut
16.00
Isännän ja koiran käytöskoulu Amerikassa
17.00
Eden
17.30
Piha kuntoon
18.00
Sisustusarkkitehti Marko Paananen
19.00
Suomen Huippumalli haussa
20.00
Jutta ja puolen vuoden superdieetit
21.00
Rakkauden FAQ
22.00
Valheen vangit
23.00
Greyn anatomia
00.00
Viimeinen matka
IMDb
4.2
01.40
Liv D Sarja: Raskaana ja rappiolla
02.45
-05.00
Älypää-TV
LIVE
9
03.45
Älypää-TV
05.00
Älypää-TV
06.30
Ostosruutu
07.00
Ostosruutu
07.30
Ostosruutu
08.00
Ostosruutu
08.30
Ostosruutu
09.00
Jaksa paremmin
09.30
Britannian paras leipomo
10.30
Britannian paras leipomo
11.30
Kuppilat kuntoon Ruotsi
12.25
Kuppilat kuntoon Ruotsi
13.20
Kokki lomalla
13.50
Mahdoton illallinen
14.45
Vuorien sankarit
15.40
Anthony Bourdain minilomalla
16.30
Kuuluisat kuppilat
17.00
Henkka & Niki vs. Amerikka
17.30
Jyrki Sukulan makujen maa
18.00
Pomo piilossa
19.00
Poliisit
19.30
Poliisit
20.00
Poliisit
20.30
Poliisit
21.00
Rekkakuskit jäällä
22.00
Panttilainaamo
22.30
Panttilainaamo
23.00
Hotellit kuntoon, Gordon Ramsay
23.55
New Yorkin tatuointitarinat
00.45
Australian rajalla
01.15
Myrskyn silmässä
02.10
Rantavahdit
02.35
South Park
03.05
South Park
03.35
-05.00
Älypää-TV
LIVE
10
03.25
Voice TV
06.00
Voice TV
07.00
Voice TV
08.00
Voice TV
09.00
TV Shop Tvins
12.00
Voice TV
13.00
Iskelmä TV
14.00
Radio City TV
15.00
Voice TV
16.00
Iskelmä TV
17.00
Radio City TV
18.05
Dance USA
19.55
Live From Abbey Road
21.00
Trokarit
22.00
Vuokralaiset helvetistä
22.30
Vuokralaiset helvetistä
23.00
Hostel: Part II
IMDb
5.4
00.55
Star Trek: The Next Generation
01.55
-06.00
Voice TV
LIVE
11
12
03.50
Sky News
06.00
Sky News
06.15
FOX Kids: Vipo - lentävän koiran seikkailut
06.28
FOX Kids: Sketsiä!
06.39
FOX Kids: Sannin taikamatka
06.51
FOX Kids: Pound Puppies
07.13
FOX Kids: My Little Pony
07.35
FOX Kids: My Little Pony
07.56
FOX Kids: Gormiti
08.22
FOX Kids: Prätkähiiret
08.45
FOX Kids: Transformers
09.07
FOX Kids: Avatar 2
09.30
Wipeout
10.20
24Kitchen: Mummojen parhaat reseptit
10.45
24Kitchen: Teemu Laurell
11.15
24Kitchen: Teemu Laurell
11.45
24Kitchen: Teemu Laurell
12.15
24Kitchen: Kalle - Chef on the Beach
12.45
24Kitchen: Kalle - Chef on the Beach
13.10
Tilt
13.35
Lentoturmatutkinta
14.25
Lentoturmatutkinta
15.10
Lentoturmatutkinta
16.02
Seiska News Special
16.05
Näin tehdään Da Vinci’s Demons
16.35
Aivopelit
17.25
Rojua, rojua
18.15
S.H.I.E.L.D. Agentit
19.00
Mammanpojasta mieheksi
19.50
Ihmeiden aika
IMDb
6.3
21.55
Da Vinci's Demons
22.55
Criminal Minds
23.40
Criminal Minds
00.30
Criminal Minds
01.15
Huumebisnes Oy
02.10
Ilman johtolankaa
02.55
Ilman johtolankaa
03.40
-05.59
Sky News
LIVE
13
23.30
Yön AVA
06.00
Aamun AVAus
08.05
Namaste jooga
08.35
Ostoskanava Tvins.com
09.35
Täydellinen päivä
10.05
Kuninkaalliset skandaalit
11.00
Tähdet kertovat
12.00
Koirakoulu ihmiselle
13.05
Siivoushullut
14.05
Brad stailaa
15.00
Unelmien koti
16.00
Kadonneen jäljillä UK
16.55
Grand Designs - unelma-asunnot
17.55
Mitä tänään syötäisiin?
18.00
Suurin pudottaja
18.30
Suurin pudottaja
19.00
Suurin pudottaja
19.30
Suurin pudottaja
20.00
American Idol
21.50
American Idol
22.25
Kallista kipua
23.20
Valtiatar
00.10
-06.00
Yön AVA
LIVE
14
LIVE
15
17
20
03.35
Iso, isompi, isoin!
04.25
Vaarallisen valtatien pelastajat USA
05.15
Alaskan poliisit
06.00
Autojen ensiapu
06.50
Autonraadot rahaksi
07.40
Alaskan poliisit
08.30
Salakuljettajat satimeen
09.20
Evakuoikaa Maa
10.10
Cosmos: kaikki elämästä
11.00
Aarteenetsijät
11.20
Aarteenetsijät
11.40
Aarteenetsijät
12.05
Aarteenetsijät
12.25
Aarteenetsijät
12.50
Aarteenetsijät
13.10
Aarteenetsijät
13.35
Aarteenetsijät
13.55
Aarteenetsijät
14.20
Aarteenetsijät
14.40
Aarteenetsijät
15.05
Aarteenetsijät
15.25
Aarteenetsijät
15.50
Aarteenetsijät
16.10
Autojen ensiapu
17.00
Autonraadot rahaksi
17.50
Tonnikalan saalistajat
18.40
Cosmos: kaikki elämästä
19.30
Apinoiden kasvatti
20.15
Kiven sisällä
21.05
Huumebisnes Oy
21.55
null
22.45
Tabu
23.35
Kiven sisällä
00.25
Inside: Taistelusotilaat
01.15
null
02.05
Huumebisnes Oy
02.50
Vankilassa ulkomailla
03.40
-04.25
null
33
OnniTV lähettää ohjelmaa arkipäivisin klo 10-13.
03.35
Juuret lähteellä
04.05
Mars Hill Church
05.10
Musiikkia
05.20
Evankeliumin tuli
05.50
Come Home
06.20
Jumala puhuu
06.50
Passion for Jesus
07.20
Jeesus - Kuningaskunta ilman rajoja
07.45
Satuikkuna
08.00
Alkuseurakunnan synty ja historia
08.30
Musiikkia
08.35
Uusi Testamentti avautuu
09.20
Yliluonnollista
09.50
Isännän pöydässä
10.20
Leo Meller ja ystävät
10.50
TV7 Israel News
11.05
Christian World News
11.35
Juuret lähteellä
12.05
Mars Hill Church
13.10
Musiikkia
13.20
Evankeliumin tuli
13.50
Come Home
14.20
Jumala puhuu
14.50
Ohjelmatiedot
15.00
Jerusalemin muurinvartijat
16.00
Polvijärven pastori
16.30
Lelulaatikko
17.00
Rakkauden tie
17.30
Klubi 700
18.00
Siunaus, kirous vaiko sattuma? -opintosarja
18.30
Café Raamattu
19.00
Kosketus taivaasta
20.00
TV7 Jerusalem Uutiset
20.10
Israel puhuu
20.40
Kun ainoa selitys on ihme
21.40
Lähetyssaarnaajan tutkimusmatka
22.40
Uusi laulu kaduilta - Risti vain
23.00
Hillsong TV
23.30
Tie on valmis!
00.00
Polvijärven pastori
00.30
Rakkauden tie
01.00
Klubi 700
01.30
Siunaus, kirous vaiko sattuma? -opintosarja
02.00
Café Raamattu
02.30
Kosketus taivaasta
03.30
TV7 Jerusalem Uutiset
03.40
-04.10
Israel puhuu
07.00
Nimipäiväonnittelu: 12.4.
07.01
Touhukkaat: Onnen sinilintu
07.24
Pikku Kakkosen posti
07.30
Postimies Pate, erikoislähettipalvelu
07.45
Lasten musiikkiestradi
07.47
Viidakkokirja
07.58
Viidakkokirja
08.09
Galaxi
09.45
YleLeaks
10.05
Pisara
10.10
Aamusta iltaan
10.40
Yhteisvastuukeräys
10.45
Aarteenetsijät
11.15
A-studio: Talk
12.10
Pressiklubi
12.40
Puoli seitsemän
13.10
Lamastalgia
14.00
Moskovan valot ja varjot
14.25
Ylen aamu-tv
15.20
Spotlight : Todistusta vailla
15.50
Euroopasta olisi puhuttava
16.20
Yle Live: M1-studiossa Heikki Salo & Tulipalo
17.20
Puoli seitsemän
17.50
Bettina
18.30
Yle Nyheter TV-nytt
18.40
Tartu Mikkiin: Jatkot
19.30
Yle Uutiset
19.50
Urheiluruutu
20.15
YleLeaks
20.30
Uutisvuoto
21.00
Tuhkimotarinoita
21.45
-22.29
Suomensukuiset 30 päivässä
18.00
ATP Tennis 1000
20.30
ATP Tennis 1000
22.20
-23.20
ATP Tennis 1000
03.15
Kunnian kentillä
04.05
Amerikka myytävänä
04.30
Amerikka myytävänä
08.45
Late Show With David Letterman
09.30
Late Show With David Letterman
10.15
Karavaanarit
10.40
Karavaanarit
11.05
Kiinteistöpelurit
11.30
Kiinteistöpelurit
11.55
Syvissä vesissä
12.20
Syvissä vesissä
12.45
Max.doc: Kuinka jalkapallo tehdään?
13.40
GP2
15.00
GP2
16.00
Motocross: Brasilian osakilpailu
16.30
Motocross: X-Fighters - Mexico City
17.30
Max.doc: Fight Life - Taistelijan elämää
18.55
Motormania
19.00
Ihmismetsästäjä
20.00
Sons of Anarchy
21.00
Gordon kokkaa tykimmin
21.30
Palkkionmetsästäjät Dog ja Beth
22.10
Motormania
22.25
Mustan kullan metsästäjät
23.15
Buck Medley - Villieläinten kesyttäjä
23.40
Erikoisia rikoksia
00.05
Les Goldin panttilainaamo
00.30
Les Goldin panttilainaamo
00.55
Repomiehet
01.45
-03.12
Friday Night Fights
06.00
Pororo
06.10
Pororo
06.20
Pororo
06.30
Richard Scarryn touhukas maailma
06.55
Ti-Ti Nalle: Karaoke
07.00
Aapon ja Tiian seikkailut
07.15
Mimosa ja Petteri
07.30
Chuggington
07.40
Puuha-Pete
07.50
Hunajapupuset
08.00
Juniorin aamujumppa
08.01
Kioka
08.10
Kassu-kissa
08.15
Ella Elefantti
08.30
Onnenpäivä: Hyvää huomenta!
08.32
Littlest Pet Shop
08.53
Onnenpäivä: Viestikeskus
09.01
Vikke Viikinki
09.13
Ystävämme Susu
09.27
Onnenpäivä: Viestikeskus
09.35
Hauskat eläinperheet
09.39
Onnenpäivä: Päivän puuha
09.44
Mansikka-Marja 2D
10.07
Professori Balthazar
10.15
Onnenpäivä: Hei hei!
10.16
Rastahiiri
10.30
Robottijengi
10.45
Pikku-Staraoke
11.00
Ti-Ti Nalle & Ullakon aarre
12.10
Rexi-koiran seikkailut
12.20
Rexi-koiran seikkailut
12.30
Bruno ja banskupoppoo
12.45
Bruno ja banskupoppoo
13.00
Katti kaiken tietää!
13.30
Kuningas Arthurin katastrofit
14.00
Juniorin 10 kysymystä
14.10
Unkarilainen satukirja
14.20
Unkarilainen satukirja
14.30
Supersintit
15.00
Walter ja Tandoori
15.30
1001 yön tarinat
16.00
Fish n' Chips
16.15
Kasperin kauhukoulu
16.30
Lucky Luken uudet seikkailut
16.55
Ötökät!
17.05
Ryhmymaan taikakirja
17.20
Juniorin 10 kysymystä
17.30
Teini-ikäiset mutanttininjakilpikonnat
17.55
Angry Birds Toons
18.00
Ben 10: Alien Force
18.30
Ounou!
18.45
VJ DJ
19.00
Code Lyoko
19.25
Viidakon veijarit
19.30
Beyblade: Metal Fury
19.55
Leo
02.35
At Any Price
IMDb
5.7
04.30
Albert Nobbs
IMDb
6.7
06.20
Foodfight!
07.50
Karsten och Petra blir bästa vänner
IMDb
7.2
09.10
Flicka 3
IMDb
5.0
10.40
Jack and Jill
IMDb
3.4
12.10
The Summit
IMDb
6.8
13.50
Mike Tyson: Undisputed Truth
15.15
30 Minutes or Less
IMDb
6.1
16.40
The Company You Keep
IMDb
6.4
18.40
Seeking a friend for the end of the world
IMDb
6.6
20.20
Vuoden se kestää
IMDb
5.8
22.00
Pain & Gain
IMDb
6.4
00.15
The Change-Up
IMDb
6.3
02.10
Tartunta
IMDb
6.7
04.00
-05.57
Luihin ja ytimiin
IMDb
7.5
04.00
Boardwalk Empire
05.00
Banshee
06.00
Parks and Recreation
06.30
Parks and Recreation
07.00
Parks and Recreation
07.30
Parks and Recreation
08.00
Parks and Recreation
08.30
Parks and Recreation
09.00
Parks and Recreation
09.30
Parks and Recreation
10.00
Parks and Recreation
10.30
Parks and Recreation
11.00
Parks and Recreation
11.30
Parks and Recreation
12.00
Parks and Recreation
12.30
Parks and Recreation
13.00
The Office
13.30
The Office
14.00
The Office
14.30
The Office
15.00
The Office
15.30
The Office
16.00
The Office
16.30
The Office
17.00
The Office
17.30
The Office
18.00
The Office
18.30
The Office
19.00
The Office
19.30
The Office
20.00
The Office
20.30
The Office
21.00
Treme
22.00
True Detective
23.00
Turn
00.00
True Detective
01.00
True Detective
02.00
True Detective
03.00
True Detective
04.00
-04.26
Eastbound and Down
03.55
Naisen elämää
IMDb
6.7
05.25
Kahakka Benderissä
IMDb
2.0
07.00
Nu är pappa trött igen!
IMDb
3.8
08.25
Vaahteramäen Eemeli
IMDb
7.1
10.00
Leijonankesyttäjä
IMDb
5.0
11.30
Jim och piraterna Blom
13.00
Tusen gånger starkare
IMDb
5.6
14.25
Känd från tv
IMDb
5.6
16.10
Kertausharjoitukset
IMDb
6.2
17.35
Klara
IMDb
5.5
19.00
Scener ur ett kändisskap
IMDb
5.0
21.00
Täältä tullaan tulevaisuus
IMDb
4.9
22.45
Komisario Beck tähtäimessä
IMDb
7.4
00.35
Kommissarie Späck
02.00
Kocken
03.55
-05.31
9 millimeter
IMDb
3.2
04.00
Dark Skies
IMDb
6.3
06.00
Empire State
IMDb
5.2
08.00
Robot & Frank
IMDb
7.1
10.00
Men in Black 3
IMDb
6.9
12.00
The Dream Team
IMDb
5.2
14.00
Un monstre à Paris
IMDb
6.6
16.00
Hotel Transylvania
IMDb
7.1
18.00
Keinoja kaihtamatta
IMDb
6.3
20.00
ParaNorman
IMDb
7.0
22.00
Everybody Has a Plan
IMDb
5.5
00.00
Dark Skies
IMDb
6.3
02.00
To The Wonder
IMDb
6.1
04.00
-05.30
Bad Ass
IMDb
5.5
23.00
Only God Forgives
IMDb
5.9
05.00
Arena
IMDb
4.8
07.00
Jesse Stone: Benefit of the Doubt
IMDb
7.2
09.00
Ted
IMDb
8.0
11.00
In-Laws
IMDb
5.6
13.00
A Haunted House
IMDb
4.8
15.00
Empire State
IMDb
5.2
17.00
The Lone Ranger
IMDb
6.4
19.30
Red Dawn
IMDb
5.4
21.00
Olympos on valloitettu
23.00
-02.00
Arena
IMDb
4.8
07.00
Otto er et Næsehorn
IMDb
5.7
09.00
Barbie: Fairytopia - Keijukaismaa
IMDb
4.9
11.00
FernGully - viimeinen sademetsä
IMDb
6.2
13.00
Barbie esittää: Peukalo-Liisa
15.00
A Second Chance
IMDb
6.7
17.00
Lasse Kreikassa
IMDb
3.9
19.00
Asterix ja Obelix Britanniassa
IMDb
5.2
21.00
Artturi Joulu - Joulupukin poika
IMDb
7.1
23.00
Glee: The Concert Movie
IMDb
5.1
01.00
-02.27
Frankenweenie
IMDb
7.0
03.35
NHL: Dallas Stars - St. Louis Blues
07.55
NHL: Dallas Stars - St. Louis Blues
09.55
KHL Playoffs: Metallurg Magnitogorsk - Salavat Julajev
11.55
NHL Tonight
12.55
SHL Playoffs: Färjestad - Växjö
14.55
KHL Playoffs: Lev Praha - Lokomotiv
16.55
NHL Tonight
17.55
NHL: Dallas Stars - St. Louis Blues
19.55
Kari Jalonen - halu voittaa
20.55
NHL Tonight
21.50
#Pelipäivä
22.05
NHL: Pittsburgh Penguins - Philadelphia Flyers
01.05
NHL Tonight
02.05
-05.20
NHL: Montreal Canadiens - New York Rangers
11.45
NHL: Washington Capitals - Chicago Blackhawks
19.35
NHL: Boston Bruins - Buffalo Sabres
02.05
-05.35
NHL: Ottawa Senators - Toronto Maple Leafs
02.00
Golf: Golfing World - Daily News
10.00
Golf: Golfing World - Daily News
11.00
Golf: This is PGA Tour Latinoamérica
11.30
Kraft Nabisco Championship
14.30
Golf: Pure Silk Bahamas Classic
16.00
Golf: ISPS Handa Women's Australian Open
20.00
Golf: Honda LPGA Thailand
00.00
Golf: PGA Tour Highlights
01.00
Golf: This is PGA Tour Latinoamérica
01.30
Golf: This is PGA Tour Latinoamérica
02.00
-10.00
Golf: Golfing World - Daily News
02.05
NHL: Washington Capitals - Chicago Blackhawks
05.05
NHL: San Jose Sharks - Colorado Avalanche
09.00
NHL Tonight
10.00
NHL: Washington Capitals - Chicago Blackhawks
12.00
NHL: San Jose Sharks - Colorado Avalanche
14.00
NHL Tonight
15.00
Ruotsin karsintasarja: Malmö Redhawks - Västerås
19.00
NHL: San Jose Sharks - Colorado Avalanche
21.00
NHL Tonight
22.00
NHL-studio
22.05
NHL: Pittsburgh Penguins - Philadelphia Flyers
01.00
NHL Tonight
02.05
-05.05
NHL: Montreal Canadiens - New York Rangers
03.35
Luonnonvoimien armoilla
04.00
Pit Crews
05.00
Alaskan merivartiosto
05.55
Insinööritaidon jättiläiset
IMDb
7.7
07.00
Edin seikkailut
07.25
Edin seikkailut
07.50
How to Build
08.50
How to Build
09.50
Miten se toimii
10.15
Miten se toimii
10.40
Miten se toimii
11.05
Floridan rannikkovartiosto
11.50
Floridan rannikkovartiosto
12.40
Pit Crews
13.35
Pit Crews
14.30
Graveyard Carz
15.20
Graveyard Carz
16.05
Alaskan merivartiosto
16.50
Alaskan merivartiosto
17.45
Richard Hammond's Invisible Worlds
IMDb
7.3
18.50
Save Our Business
19.45
Prinssi Harryn arktiset sankarit
20.35
Miten se toimii
21.00
Miten se toimii
21.25
Miljoonan dollarin saalis
21.50
Miljoonan dollarin saalis
22.15
Rikollisten jäljillä
23.10
Asia's Underworld
23.35
Asia's Underworld
00.00
Kaksintaistelu
00.45
Pit Crews
01.40
Graveyard Carz
02.25
Kaksintaistelu
03.20
Miten se toimii
03.45
-04.10
Miten se toimii
03.15
Barack Obama ? suuria odotuksia
04.10
Time Team
05.00
Afrikan, Australian ja Intian kätketyt taideaarteet
IMDb
6.2
06.05
Muinaiset maailmat
07.00
Aleksanterin kadonnutta maailmaa etsimässä
08.00
Time Team
09.00
Germaaniset heimot
10.00
Germaaniset heimot
11.00
Kätketyt salaisuudet
12.00
Kuolemaa ja keskiaikaa
13.00
Elisabet I:n sota terrorismia vastaan
14.00
Myyttien metsästäjät
15.00
Myyttien metsästäjät
16.00
Yksi lensi yli Kremlin
17.00
Maailmaa muuttanut sää
17.30
Maailmaa muuttanut sää
18.00
Keskiaikainen syntymä, avioliitto ja kuolema
19.10
Muinaiset maailmat
20.10
Elisabet I:n sota terrorismia vastaan
21.10
Vaiettu historia
22.10
Aseet, jotka muuttivat maailman
23.05
Aseet, jotka muuttivat maailman
00.00
Barack Obama ? suuria odotuksia
01.00
Mao ? kiinalainen tarina
IMDb
7.2
02.10
Myyttien metsästäjät
03.00
-04.05
Versailles'n nousu ja tuho: Ludvig XIV
IMDb
8.6
00.30
Rabbit Fall
07.00
Zoo Juniors
07.30
Zoo Juniors
08.00
Zoo Juniors
08.30
Zoo Juniors
09.00
Zoo Juniors
09.30
Zoo Juniors
10.00
Zoo Juniors
10.30
Zoo Juniors
11.00
Zoo Juniors
11.30
Anna's Wild Life
12.00
The Saga of the White-tailed Eagle
12.50
Europe's Last Wild Horses
13.40
Cheetah Diaries
14.05
Cheetah Diaries
14.30
Cheetah Diaries
15.00
Cheetah Diaries
15.30
Cheetah Diaries
15.55
Cheetah Diaries
16.20
Cheetah Diaries
16.45
Cheetah Diaries
17.15
Cheetah Diaries
17.40
Cheetah Diaries
18.10
The Lynx Liaison
19.05
Tigers ? Spy in the Jungle
20.00
The Great Penguin Rescue
20.30
The Great Penguin Rescue
21.00
Prisoners' Wives
22.00
Bloodlines
IMDb
7.0
23.30
Rogue
IMDb
6.8
00.30
-07.00
Rabbit Fall
00.45
Painonnosto: EM-kisat ,
09.31
Pyöräily: Baskimaan ympäriajo
10.45
Painonnosto: EM-kisat Tel Aviv-Yafo, Israel
12.03
Muut lajit: WATTS
12.14
Muut lajit: WATTS
12.27
Painonnosto: EM-kisat Tel Aviv-Yafo, Israel
13.45
Muut lajit: WATTS
14.27
Autourheilu: Auto GP Marrakech, Marokko
15.54
FIA WTCC: Vakioautojen MM-sarja Marrakech, Marokko
17.13
Autourheilu: World Series by Renault Monza, Italia
18.15
Painonnosto: EM-kisat Tel Aviv-Yafo, Israel
19.30
Jalkapallo: Bundesliiga
21.30
Kamppailu-urheilu: Superkombat, World GP Series
00.00
Ratsastus: Horse Racing Time
00.22
Painonnosto: EM-kisat Tel Aviv-Yafo, Israel
00.59
-09.31
Painonnosto: EM-kisat Tel Aviv-Yafo, Israel
02.22
Jalkapallo: Bundesliiga
04.01
Pyöräily: Baskimaan ympäriajo
05.20
Pyöräily: LeMond of Cycling
05.33
Jalkapallo: UEFA Youth League
07.05
Tennis: WTA Tourin kilpailu, Katowice, Puola
08.27
Pyöräily: Baskimaan ympäriajo
09.36
Australialainen jalkapallo: Australian Football League
12.16
Amerikkalainen jalkapallo: German Japan Bowl, Kawasaki, Japani
14.15
Painonnosto: EM-kisat Tel Aviv-Yafo, Israel
14.58
Painonnosto: EM-kisat Tel Aviv-Yafo, Israel
16.19
Jalkapallo: Bundesliiga
18.25
Jalkapallo: Bundesliiga
19.19
Jalkapallo: Bundesliiga
21.31
Painonnosto: EM-kisat Tel Aviv-Yafo, Israel
22.36
Painonnosto: EM-kisat Tel Aviv-Yafo, Israel
23.33
Tennis: WTA Tourin kilpailu, Katowice, Puola
00.58
Jalkapallo: Bundesliiga
02.28
Jalkapallo: Bundesliiga
04.00
-05.07
Pyöräily: Baskimaan ympäriajo
03.55
Sons Of Guns
04.45
Myytinmurtajat
05.35
Miten se syntyi? Isäntänä Kenneth Tonef
06.00
Miten se syntyi? Isäntänä Kenneth Tonef
06.25
Metsurit suolla
07.20
Outback Truckers
08.15
Äärimmäiset autokerääjät
09.05
Wheeler Dealers: Top 5
10.00
Viitosvaihde
11.00
Porter Ridge - elämää syrjäkylässä
11.30
Porter Ridge - elämää syrjäkylässä
12.00
Natsien valtaannousu
13.00
Isojalan jäljillä
15.00
Bear Grylls: Uskomattomat selviytymisvideot
15.30
Bear Grylls: Uskomattomat selviytymisvideot
16.00
Mystery of the Lost Islands
17.00
Myytinmurtajat
18.00
Trokarit
19.00
Wheeler Dealers: Top 5
20.00
Bear Grylls: Uskomattomat selviytymisvideot
20.30
Bear Grylls: Uskomattomat selviytymisvideot
21.00
Viidakon kultaa
22.00
Viidakon kultaa: Spesiaali
23.00
Kultakuume
00.00
Yukonin miehet
01.00
Viitosvaihde
02.00
Äärimmäiset autokerääjät
03.00
Ui hirviöiden kanssa: Steve Backshall
03.55
-04.45
Outback Truckers
03.40
Danny Cunningham Koulun Ninja
04.00
Viiden tähden merielämää
04.25
Kaksi Kunkkua
04.45
Gravity Falls
05.05
A.N.T. - Aikaistetut nuoret taiturit
05.30
Shake It Up
05.50
Onnea matkaan, Charlie!
05.55
Onnea matkaan, Charlie!
06.10
Dog With a Blog
06.35
Onnea matkaan, Charlie!
07.00
Chuggington
07.10
Jake ja Mikä-Mikä-Maan merirosvot
07.25
Finias ja Ferb
07.40
A.N.T. - Aikaistetut nuoret taiturit
08.05
Shake It Up
08.30
Austin & Ally
08.55
Jessie
09.20
Autot-pätkis
09.25
Violetta: The Scoop
09.35
Dog With A Blog
10.00
Wander maailmankaikkeudessa
10.15
Finias ja Ferb
10.30
Austin & Ally
10.55
Aikaistetut nuoret taiturit
11.20
Liv ja Maddie
11.45
Se en ollut minä
12.10
CLOUD 9 (SCANDI) DUBBED
13.40
Violetta
14.30
Liv ja Maddie
14.55
Dog With A Blog
15.20
Liv ja Maddie
15.45
Aikaistetut nuoret taiturit
16.10
Jessie
16.35
Onnea matkaan, Charlie!
17.00
Se en ollut minä
17.25
Violetta: The Scoop
17.35
Gravity Falls
18.00
Kaksi Kunkkua
18.25
A.N.T. - Aikaistetut nuoret taiturit
18.50
Shake It Up
19.15
Mikke Hiiri
19.20
Wander maailmankaikkeudessa
19.35
Liv ja Maddie
20.00
Space Buddies: Pentujengi avaruudessa
21.25
Keijupoukaman kakkusota
21.30
Wander maailmankaikkeudessa
21.45
Violetta
22.35
Onnea matkaan, Charlie!
23.00
Finias ja Ferb
23.10
A.N.T. - Aikaistetut nuoret taiturit
23.35
Shake It Up
23.55
Austin & Ally
00.15
Jessie
00.40
Dog With A Blog
01.00
Wander maailmankaikkeudessa
01.10
Finias ja Ferb
01.25
Austin & Ally
01.50
Aikaistetut nuoret taiturit
02.10
Liv ja Maddie
02.30
Violetta
03.15
Dude, That's My Ghost
03.40
Danny Cunningham Koulun Ninja
04.00
-04.20
Packages From Planet X
Suomen näppärin TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
Suuri seikkailu
,
Rillit huurussa
,
The Voice of Finland
,
The Spanish Princess
,
Miehen puolikkaat
,
Tulossa: Tähdet, tähdet
,
Pohjolan laki
,
Yökylässä Maria Veitola
,
Chelsean etsivä
,
Reinikainen
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Tietosuojaseloste
Käyttöehdot
Evästeet
Mainosmyynti