Horoskooppi
Blogit
Reseptit
Viihde
Tietovisat
Sanakirja
Vaihtoautot
TV-ohjelmat tänään
11
Pe 11.04.
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
LIVE
1
00.35
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
05.55
Puoli seitsemän
06.25
Ylen aamu-tv
09.30
Iki-ihana 1950-luku
10.00
Jäämiehen ruumiinavaus
10.50
Ruotsin kuningaskunnan historia
11.00
Yle Uutiset
11.05
Puoli seitsemän
11.35
A-studio: Talk
12.30
Sydämen asialla
13.20
Pekka ja Pätkä miljonääreinä
IMDb
5.4
15.00
Yle Uutiset
15.05
Yle News
15.10
Yle Oddasat
15.15
Ylen aamu-tv: Tänään otsikoissa
16.00
Kiehtova maailma: Puistojen Britannia
16.50
Novosti Yle
16.55
Yle Uutiset viittomakielellä
17.00
Yle Uutiset
17.08
Kyläsairaala
18.00
Yle Uutiset
18.22
Yle Uutiset alueeltasi
18.25
Yle Uutiset sää
18.30
Puoli seitsemän
19.00
Kahden kerroksen väkeä
20.00
Pressiklubi
20.30
Yle Uutiset
20.55
Urheiluruutu
21.00
A-studio
21.30
Strada
22.00
Inhimillinen tekijä
22.50
Yle Uutiset
22.55
Newsroom
23.55
Uutisikkuna
04.00
-08.00
Uutisikkuna
LIVE
2
08.50
Pat & Stan
23.35
-00.00
Pasila 2.5 - The Spin-Off
LIVE
3
00.20
Eurojahti
05.30
Aamusää
06.00
Studio55.fi
06.25
Huomenta Suomi
09.05
Studio55.fi
09.30
Huomenta Suomen Uutiset
09.40
Mitä tänään syötäisiin?
09.45
Kauniit ja rohkeat
10.10
Miehen puolikkaat
10.40
Emmerdale
11.10
Emmerdale
11.40
Lääkärit
12.35
Ostoskanava Tvins.com
14.05
Viikonvaihteen alueellinen sääennuste
14.10
Farm Kings
15.10
Mitä tänään syötäisiin?
15.15
Pilanpäiten
15.25
Enbuske & Linnanahde Crew
16.15
Pientä mökkiremonttia
17.15
Uutiset
17.20
Päivän sää
17.25
Kauniit ja rohkeat
17.55
Mitä tänään syötäisiin?
18.00
Emmerdale
18.30
Emmerdale
19.00
Seitsemän Uutiset
19.20
Päivän sää
19.30
Salatut elämät
20.05
Suuret setelit
21.00
Tuubi
22.00
Kymmenen Uutiset
22.20
Päivän sää
22.25
MTV Sport Uutiset
22.35
Dallas
23.30
Viimeinen erä
00.30
Eurojackpot ja Jokeri
00.35
-06.00
Eurojahti
LIVE
4
03.45
Älypää-TV
05.00
Älypää-TV
06.00
Ostosruutu
06.30
Ostosruutu
07.00
Disneyn esikoulu: Mikki Hiiren kerhotalo
07.25
Disney esittää: Vaihdokit
07.50
Disney esittää: Aku ja kumppanit
08.00
Transformers Rescue Bots
08.25
Vaaleanpunainen pantteri
08.30
Vaaleanpunainen pantteri
08.40
Näin teet ranskalaista ruokaa
09.15
Jutta ja puolen vuoden superdieetit
10.20
Yhteinen taloprojekti
10.50
Ostosruutu
11.20
Ostosruutu
11.50
Ostosruutu
12.20
LIVE: Tiedä ja Voita
13.20
Jutta ja puolen vuoden superdieetit
14.20
Yhteinen taloprojekti
14.50
Neljät häät Amerikassa
15.50
Supernanny
16.55
Deittikamera
17.25
Tervetuloa kotiin
18.25
Frasier
18.55
HS-uutiset
18.58
HS-sää
19.00
Hauskat kotivideot
19.55
Tulossa: Neljän tähden talkoot
20.00
The Voice of Finland
21.55
Keno
22.00
Morsian karkuteillä
IMDb
5.6
00.25
LXD - Supervoimien salaisuus
IMDb
4.6
02.30
Frasier
03.00
4D: Tyttö, joka ei kasva
04.00
-04.30
Deittikamera
LIVE
5
07.00
Min Morgon
08.30
SVT: Gomorron Sverige
14.00
SVT: Vem vet mest?
14.30
SVT: Isländska möten
15.00
SVT: Mitt i naturen vår
16.20
Aistit avoinna Italiaan
16.50
Fanny
16.53
Gazoon
16.55
Limbo 2
17.11
Nina Patalo
17.20
Obs debatt
17.55
Yle Nyheter TV-nytt
18.00
BUU: Mietipä sitä!
18.30
Kollektivet
19.00
Aamusta iltaan
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
20.00
Dok: Valmentaja Boströmin viikko
20.30
Ruotsin salaiset huoneet
20.45
Oddasat
21.00
SVT: Stjärnor hos Babben
22.00
SVT: Inför Eurovision Song Contest 2014
23.00
SVT: Sportnytt
23.15
SVT: 20 minuter
23.45
SVT: Kultur i farozonen
00.15
SVT: Aktuellt
00.55
SVT: Kulturnyheterna
01.00
SVT: Östnytt
01.10
SVT: Nyhetssammanfattning
01.15
SVT: Kulturnyheterna
01.30
SVT: En bok, en författare
01.50
SVT: Låtarna som förändrade musiken
02.00
SVT: Den itusågade kaninen
02.15
SVT: Fredagkväll med Malin
02.30
SVT: När livet vänder
03.00
-04.00
SVT: Stjärnor hos Babben
LIVE
6
01.55
Eurojahti
04.00
SubChat
06.00
SubChat
06.30
Astral TV
09.25
Eastenders
10.00
Lemmen viemää
10.55
Ostoskanava Tvins.com
12.55
Ostoskanava Guthy Renker
13.55
Myytinmurtajat
14.55
Malliduunarit
15.55
Jamie Oliverin helpot herkut
16.25
Eastenders
17.00
Lemmen viemää
18.00
Asunto 23
18.30
Tunteet pelissä
19.30
Kolme miestä ja tyttö
20.00
Simpsonit
20.30
Miehen puolikkaat
21.00
Lämäri 2
IMDb
4.4
23.05
C.S.I.
00.05
Eurojackpot ja Jokeri
00.10
112
01.10
112
02.10
Lain nimessä
02.35
-06.00
Eurojahti
LIVE
7
03.50
Rakkauden painovoima
04.55
Rakkauden painovoima
06.05
Paritellen
06.40
Lasten eläinmaailma: Kaikki koirista
07.35
Matlock
08.30
TV Shop Tvins
11.30
Ammattina sankari
12.00
Tahdon morsiuspuvun!
12.35
Lasten eläinmaailma: Kaikki koirista
13.30
Paritellen
14.10
Musta Kyy
14.50
Matlock
15.50
Kolmas kivi auringosta
16.20
Kolmas kivi auringosta
16.50
Pulmuset
17.20
Kaikki rakastavat Raymondia
17.55
Kellarin kunkku
18.25
Kellarin kunkku
18.55
SEKOpallo
IMDb
6.6
21.00
Alastomat selviytyjät
22.00
The Kingdom
IMDb
7.0
00.10
Ritari Ässä
01.20
Lakeview Terrace - tarkkailun alla
IMDb
6.2
03.20
-04.10
Just for Laughs
LIVE
8
03.25
Älypää-TV
05.00
Älypää-TV
06.30
Ostosruutu
07.00
Ostosruutu
07.30
Ostosruutu
08.00
Ostosruutu
08.30
Ostosruutu
09.00
Vanessa ja pikkuväki
09.30
Junior MasterChef
10.30
Jaksa paremmin
11.00
Kyproksen herkkukeittiö
11.30
Eden
12.00
Kodikkaasti vuokralla
12.30
Arvostele mun illallinen Australiassa
13.00
Kaisa ja puoli valtakuntaa
14.00
Tyyliä vai ei
15.00
Näin teet ranskalaista ruokaa
15.30
Olet mitä syöt
16.00
Sinkkulaiva USA
17.00
Häähullut
18.00
Manhattanin äitiyskonsultti
19.00
Supernanny
20.00
Ruotsin miljonääriäidit
20.57
Keno
21.00
Pelasta perheemme, Supermarjo!
22.00
Sinkkuelämää
22.40
Sinkkuelämää
23.15
Sinkkkuelämää
23.55
Off the Map
00.50
Scandal
01.45
Gigolot
02.15
Supernanny
03.10
-05.00
Älypää-TV
LIVE
9
03.40
The Voice of USA
04.35
Älypää-TV
05.00
Älypää-TV
08.50
Ostosruutu
09.20
Ostosruutu
09.50
Ostosruutu
10.20
Ostosruutu
10.50
Ostosruutu
11.20
LIVE: Tiedä ja Voita
11.50
Krokotiilimies
12.20
Huippusalaiset reseptit
13.10
Lihamestarit
13.35
Maistuvimmat liikeideat
14.35
Britannian paras leipomo
15.35
Leijonan luola USA
16.30
The Voice of USA
17.30
Kuppilat kuntoon Ruotsi
18.30
Hotellit kuntoon, Gordon Ramsay
19.30
Kuuluisat kuppilat
20.00
Suomen paras leipomo
21.00
Suomen huutokauppakeisari
22.00
Amerikan kovimmat keräilijät
23.00
Panttilainaamo
23.30
Panttilainaamo
00.00
Splash! USA
00.50
Keräilijöiden aarreaitta
01.20
Joukkopilat
01.50
Täysillä tutkaan
02.15
South Park
02.45
South Park
03.15
Rekonstruktio
03.45
-05.00
Älypää-TV
LIVE
10
02.40
Voice TV
06.00
Voice TV
07.00
Voice TV
08.00
Voice TV
09.00
TV Shop Tvins
12.00
Voice TV
13.00
Iskelmä TV
14.00
Radio City TV
15.00
Voice TV
16.00
Iskelmä TV
17.00
Radio City TV
18.00
Star Trek: The Next Generation
19.00
Bear Grylls: Pako helvetistä
20.00
LA Ink
21.00
Fast n' Loud
22.00
Gridiron Gang
IMDb
6.9
00.30
Manhunt
01.30
Star Trek: The Next Generation
02.25
Fame
03.25
-06.00
Voice TV
LIVE
11
12
03.50
24Kitchen: Kalle - Chef on the Beach
04.20
Sky News
06.00
Sky News
06.09
FOX Kids: Lola & Virginia
06.22
FOX Kids: Sannin taikamatka
06.34
FOX Kids: Sannin taikamatka
06.46
FOX Kids: Prätkähiiret
07.08
FOX Kids: My Little Pony
07.29
FOX Kids: Pound Puppies
07.50
FOX Kids: Transformers
08.12
FOX Kids: Avatar 2
08.35
Wipeout
09.25
24Kitchen: Teemu Laurell
09.55
24Kitchen: Kalle - Chef on the Beach
10.25
24Kitchen: Makujen lähteillä kaukomailla
11.15
24Kitchen: Valentinen villit herkut
11.40
Eläinkunnan hurjimmat
12.30
Alaskan poliisit
13.20
Alaskan poliisit
14.15
Lentoturmatutkinta
15.07
STT Uutiset
15.10
Wipeout
16.00
24Kitchen: Paras pöytä, paras kaupunki
16.30
24Kitchen: Kalasta ja kokkaa
17.00
24Kitchen: Teemu Laurell
17.30
24Kitchen: Kalle - Chef on the Beach
17.55
Maailmanlopun odottajat
18.45
Seiska News
18.50
Autiotalojen aarteet
19.20
Autiotalojen aarteet
19.50
Varastojen metsästäjät
20.20
Huutokaupan metsästäjät: Kanada
20.55
Seiska News
21.00
Ilman johtolankaa
21.55
Cleaner
23.35
Nolot vartalot: Lihavat
00.25
Monet vaimoni
01.15
Wipeout
02.05
Wipeout
02.55
24Kitchen: Teemu Laurell
03.20
24Kitchen: Kalle - Chef on the Beach
03.50
-05.59
Sky News
LIVE
13
01.10
Yön AVA
06.00
Aamun AVAus
08.05
Namaste jooga
08.35
Ostoskanava Tvins.com
09.35
Lääkärit
10.30
Beverly Hillsin täydelliset naiset
11.30
Makuja & Elämää
11.50
Täydellinen Mrs. Vanderpump
12.50
9 kuukauden odotus
13.45
Koko Ruotsi leipoo
14.45
Unelmien koti
15.45
Lääkärit
16.35
Makuja & Elämää
16.55
Salatut elämät
17.25
Eastenders
18.00
Frendit
18.30
Suurin pudottaja
19.00
Pientä mökkiremonttia
20.00
Siivoushullut
21.00
Tähdet, tähdet
22.30
Labyrintti
23.30
-06.00
Yön AVA
LIVE
14
LIVE
15
17
20
03.35
Natsien alamaailma
04.25
Iso, isompi, isoin!
05.15
Vaarallisen valtatien pelastajat USA
06.00
Kiven sisällä
06.50
Richard Hammond ja suunnittelun vaikutteet
07.40
Pikku ihmiset, iso planeetta
08.30
Yukonin kultamaat
09.20
Vankilassa ulkomailla
10.10
Alaskan selviytymiskoe
11.00
Alaskan poliisit
11.50
Alaskan poliisit
12.40
Alaskan poliisit
13.30
Alaskan poliisit
14.20
Alaskan poliisit
15.10
Alaskan poliisit
16.00
Kiven sisällä
16.50
Yukonin kultamaat
17.40
Iso, isompi, isoin!
18.30
Vaarallisen valtatien pelastajat USA
19.20
Alaskan poliisit
20.10
Vankilassa ulkomailla
21.00
Pahassa paikassa
21.50
Huumebisnes Oy
22.40
Tabu
23.30
Natsien alamaailma
00.20
Pahassa paikassa
01.10
Huumebisnes Oy
02.00
Tabu
02.45
Natsien alamaailma
03.35
-04.25
Iso, isompi, isoin!
33
OnniTV lähettää ohjelmaa arkipäivisin klo 10-13.
03.35
Kuningaskunnan tuuli
04.05
TV7 Israel News
04.20
Uskosta totta
04.50
Kulmakivi
05.10
Seurat Juhlatalossa
05.50
One Way
06.20
Käännekohta
06.50
Varustamo
07.20
Hillsong TV
07.50
Israel-raportti Euroopan parlamentista
08.20
Café Raamattu
08.50
Come Home Kids
09.20
Patricia King - Ikuinen rakkaus
09.50
Anokaa uskossa
11.20
Kuningaskunnan tuuli
11.50
TV7 Israel News
12.05
Uskosta totta
12.35
Kulmakivi
12.55
Seurat Juhlatalossa
13.35
One Way
14.05
Onko Jumala olemassa?
14.20
Käännekohta
14.50
Varustamo
15.20
Hillsong TV
15.50
Ohjelmatiedot
16.00
Passion for Jesus
16.30
Jeesus - Kuningaskunta ilman rajoja
16.55
Satuikkuna
17.10
Alkuseurakunnan synty ja historia
17.40
Musiikkia
17.45
Uusi Testamentti avautuu
18.30
Yliluonnollista
19.00
Isännän pöydässä
19.30
Leo Meller ja ystävät
20.00
TV7 Israel News
20.15
Christian World News
20.45
Juuret lähteellä
21.15
Mars Hill Church
22.20
Musiikkia
22.30
Evankeliumin tuli
23.00
Come Home
23.30
Jumala puhuu
00.00
Alkuseurakunnan synty ja historia
00.30
Musiikkia
00.35
Uusi Testamentti avautuu
01.20
Yliluonnollista
01.50
Isännän pöydässä
02.20
Leo Meller ja ystävät
02.50
TV7 Israel News
03.05
Christian World News
03.35
-04.05
Juuret lähteellä
23.35
Lasso
07.00
Akuutti
09.50
Oddasat
10.05
Aamusta iltaan
10.35
A-studio
11.50
Puoli seitsemän
12.20
Pekka ja Pätkä miljonääreinä
IMDb
5.4
14.15
Ylen aamu-tv: Tänään otsikoissa
15.00
Strömsö
16.00
Pikku Kakkonen
17.00
Kootut askeleet: Kenneth Kvarnström
17.20
Yhteisvastuukeräys
17.25
Puoli seitsemän
17.55
Obs debatt
18.30
Yle Nyheter TV-nytt
19.00
Pressiklubi
19.30
Yle Uutiset
19.55
Urheiluruutu
20.00
Tartu Mikkiin
20.50
A-studio: Talk
21.45
Strada
22.15
-22.38
Pasila 2.5 - The Spin-Off
18.00
ATP Tennis 1000
19.25
ATP Tennis 1000
21.25
Lumilajien huippuhetket
22.00
-23.00
Jääkiekon A-maaottelu
09.30
Tuunaa mun rekka!
10.00
Max.doc: Mini
11.00
Motocross: X-Fighters
12.00
Late Show With David Letterman
12.45
Grip
13.30
Grip
14.20
Mennään kalaan!
14.45
Mennään kalaan!
15.10
Mennään kalaan!
15.40
Formula 1: Bahrainin osakilpailu
18.00
Richard Hammondin koeajossa
18.55
Motormania
19.00
Aotearoa - metsästäjän taivas
19.30
Maximal
20.00
Repomiehet
21.00
Grip
21.45
Nopeudet testissä
22.00
The Good Guys
22.50
Teräspallit UK
23.25
Kiinteistöpelurit
23.50
Kiinteistöpelurit
00.15
Late Show With David Letterman
01.00
Rikos ratkaistu
01.45
Prätkäsaluuna
02.30
Palkkionmetsästäjät Dog ja Beth
03.15
-04.05
Kunnian kentillä
06.00
Benjamin
06.30
Richard Scarryn touhukas maailma
06.55
Ti-Ti Nalle: Karaoke
07.00
Hyvää huomenta!
07.01
Lelumaan Niksu
07.15
Sakarin satuveturi
07.30
Chuggington
07.40
Miffy ja ystävät
07.45
Rastahiiri
08.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
08.05
Vikke Viikinki
08.17
Vikke Viikinki
08.30
Juniorijumppa
08.31
Seikkailija Dora
09.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
09.05
Kassu-kissa
09.10
Manon
09.20
Pajunkissametsä
09.30
Keksijäkylän Lotta
09.35
Ollin merenalaiset seikkailut
09.50
Wotwotit
10.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
10.05
Pikku ja Jätti
10.20
Ava, Riko ja Teo
10.30
Richard Scarryn touhukas maailma
11.00
Benjamin
11.30
Maija Mehiläinen
11.55
Ti-Ti Nalle: Karaoke
12.00
Juniorijumppa
12.01
Ystävien kylä
12.15
Bruno ja banskupoppoo
12.30
Keltaisen Kirahvin eläintarinoita
12.40
Tellus Tähtinen
12.55
Puntti ja piipertäjät
13.00
Juniorijumppa
13.01
Pörri Orava
13.30
Olipa kerran avaruus
14.00
Diego ja tölkinhenki
14.15
Diego ja tölkinhenki
14.30
Noitatyttö Bibi
15.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
15.05
Pokémon
15.30
Pokémon
15.55
Angry Birds Toons
16.00
Paavo Pesusieni
16.25
Walter ja Tandoori
16.50
Ötökät!
17.00
VJ DJ
17.15
Ryhmymaan taikakirja
17.30
iCarly
18.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
18.05
Winx-klubi
18.30
Madagascarin pingviinit
18.55
Hauskat eläinperheet
19.00
Ben 10: Alien Force
19.30
Code Lyoko
19.55
Leo
03.00
A Field in England
IMDb
6.1
04.30
I am
IMDb
6.8
05.50
Tango Libre
IMDb
5.3
07.25
Chasing the wind
IMDb
7.4
08.55
The Wedding Video
IMDb
5.2
10.30
El Bulli: Cooking in Progress
IMDb
6.3
12.20
Jesus Christ Superstar - Live Arena Tour
IMDb
6.3
14.05
Lola Versus
IMDb
5.0
15.30
Faro
IMDb
6.0
17.00
360
IMDb
6.2
18.50
Kaikki rakastavat valaita
IMDb
6.5
20.35
30 Minutes or Less
IMDb
6.1
22.00
Underworld: Awakening
IMDb
6.4
23.30
Titaanien raivo
IMDb
5.8
01.10
Shark Night 3D
IMDb
3.9
02.35
-04.14
At Any Price
IMDb
5.7
04.00
Boardwalk Empire
05.00
Banshee
06.00
Eastbound and Down
06.30
Eastbound and Down
07.00
Parks and Recreation
07.30
Parks and Recreation
08.00
Treme
09.00
The Office
09.30
The Office
10.00
Eastbound and Down
10.30
Eastbound and Down
11.00
Parks and Recreation
11.30
Parks and Recreation
12.00
Treme
13.00
The Office
13.30
The Office
14.00
Eastbound and Down
14.30
Eastbound and Down
15.00
Parks and Recreation
15.30
Parks and Recreation
16.00
Treme
17.00
The Office
17.30
The Office
18.00
Eastbound and Down
18.30
Eastbound and Down
19.00
Parks and Recreation
19.30
Parks and Recreation
20.00
Treme
21.00
Girls
21.30
Girls
22.00
Believe
23.00
Banshee
00.00
The Office
00.30
The Office
01.00
Boardwalk Empire
02.00
Banshee
03.00
Revolution
04.00
-04.56
Boardwalk Empire
03.45
Kongekabale
IMDb
7.3
05.30
Tuppen
IMDb
5.7
07.10
Tilapäinen vaimo haussa
IMDb
5.1
08.45
Lotta osaa kaiken
IMDb
5.7
10.10
En såpa
IMDb
6.6
11.55
Rika barn leka bäst
IMDb
5.3
13.30
Linas kvällsbok
IMDb
5.5
15.00
Populäärimusiikkia Vittulajänkältä
IMDb
6.5
16.45
Agnes Cecilia
IMDb
6.4
19.00
G
IMDb
5.0
21.00
Joker
IMDb
8.4
22.45
Känd från tv
IMDb
5.6
00.25
Yhteinen onni
IMDb
5.4
02.00
Pillertrillaren
IMDb
3.1
03.55
-05.22
Naisen elämää
IMDb
6.7
02.00
Ingenious
IMDb
5.5
04.00
Never Back Down 2: The Beatdown
IMDb
5.5
06.00
Dead Man Down
08.00
Remember Sunday
IMDb
7.0
10.00
Et maintenant on va où?
IMDb
7.1
11.50
The Lone Ranger
IMDb
6.4
14.20
Men in Black 3
IMDb
6.9
16.10
Robot & Frank
IMDb
7.1
18.00
The Dream Team
IMDb
5.2
20.00
Förtroligheten
IMDb
4.6
22.00
Empire State
IMDb
5.2
00.00
Hours
IMDb
6.4
02.00
ParaNorman
IMDb
7.0
04.00
-06.00
Dark Skies
IMDb
6.3
23.00
The Factory
IMDb
5.7
05.00
Only God Forgives
IMDb
5.9
07.00
Korppi
IMDb
5.0
09.00
Born To Race
11.00
Here Comes the Boom
IMDb
6.4
13.00
Taken 2
IMDb
6.2
15.00
In-Laws
IMDb
5.6
17.00
Ted
IMDb
8.0
19.00
A Haunted House
IMDb
4.8
21.00
Killer Joe
IMDb
6.7
23.00
-05.00
Only God Forgives
IMDb
5.9
07.00
Mafiakoira Sonny
IMDb
2.9
09.00
Barbie ja 12 tanssivaa prinsessaa
11.00
Barbie: Fairytopia - Keijukaismaa
IMDb
4.9
13.00
Otto er et Næsehorn
IMDb
5.7
15.00
Super Buddies
IMDb
4.8
17.00
Dunya & Desie
IMDb
6.7
19.00
A Second Chance
IMDb
6.7
21.00
Räyhä-Ralf
IMDb
7.7
23.00
Lasse Kreikassa
IMDb
3.9
01.00
-02.37
Artturi Joulu - Joulupukin poika
IMDb
7.1
03.05
NHL: Minnesota Wild - St. Louis Blues
07.55
NHL: Minnesota Wild - St. Louis Blues
09.55
KHL Playoffs: Lev Praha - Lokomotiv
11.55
NHL Tonight
12.55
NHL: Tampa Bay Lightning - Philadelphia Flyers
14.55
Kari Jalonen - halu voittaa
15.55
KHL Playoffs: Metallurg Magnitogorsk - Salavat Julajev
18.30
Ohjelma ilmoitetaan myöhemmin
18.55
NHL Tonight
19.55
SHL Playoffs: Färjestad - Växjö
22.30
NHL: Minnesota Wild - St. Louis Blues
00.30
NHL Tonight
01.30
NHL: New York Rangers - Buffalo Sabres
03.35
-07.55
NHL: Dallas Stars - St. Louis Blues
02.05
NHL: New York Rangers - Buffalo Sabres
04.35
NHL: Edmonton Oilers - Los Angeles Kings
08.00
NHL: New York Rangers - Buffalo Sabres
14.00
Golf: European Tour Weekly
14.30
Golf: Inside the PGA Tour
15.00
Golf: European Tour Highlights
16.00
Golf: PGA Tour Highlights
17.00
Euroliiga: Lokomotiv Kuban Krasnodar - FC Bayern München
19.30
Futbol Mundial
20.00
Trans World Sport
21.00
NHL: New York Rangers - Buffalo Sabres
23.00
NHL: Edmonton Oilers - Los Angeles Kings
01.30
-02.35
Trans World Sport
02.00
Golf: Golfing World - Daily News
10.00
Golf: Golfing World - Daily News
11.00
Golf: EurAsia Cup
17.30
Golf: Golfing World - Daily News
18.30
Golf: ECCO Tour Winter Series Highlights
19.00
Kraft Nabisco Championship
22.00
Trophee Hassan II
02.00
-10.00
Golf: Golfing World - Daily News
02.35
NHL: Tampa Bay Lightning - Philadelphia Flyers
05.05
NHL: Vancouver Canucks - Colorado Avalanche
09.00
NHL Tonight
10.00
NHL: Tampa Bay Lightning - Philadelphia Flyers
12.00
NHL: Vancouver Canucks - Colorado Avalanche
14.00
NHL Tonight
17.00
NHL: Edmonton Oilers - Los Angeles Kings
19.00
NHL: Tampa Bay Lightning - Philadelphia Flyers
21.00
NHL: Vancouver Canucks - Colorado Avalanche
23.00
NHL Tonight
00.00
NHL: New York Rangers - Buffalo Sabres
02.05
-05.05
NHL: Washington Capitals - Chicago Blackhawks
03.35
Luonnonvoimien armoilla
04.00
GT Academy
04.30
GT Academy
05.00
Alaskan merivartiosto
05.55
Insinööritaidon jättiläiset
IMDb
7.7
07.00
Luonnonvoimien armoilla
07.25
Luonnonvoimien armoilla
07.50
GT Academy
08.15
GT Academy
08.45
Pohjoisen kansat
09.40
Alaskan merivartiosto
10.25
Luonnonvoimien armoilla
10.50
Luonnonvoimien armoilla
11.15
Pit Crews
12.10
Miten se toimii
12.35
Miten se toimii
13.00
Alaskan merivartiosto
IMDb
8.6
14.30
Graveyard Carz
15.20
Graveyard Carz
16.10
Miten se toimii
16.35
Miten se toimii
17.00
Pohjoisen kansat
17.55
Insinööritaidon jättiläiset
IMDb
7.7
19.00
Alaskan merivartiosto
19.45
Miten se toimii
20.15
Insinööritaidon jättiläiset
IMDb
7.7
21.30
Alaskan merivartiosto
22.15
Kuoleman työkalut
23.10
Kaksintaistelu
IMDb
8.5
00.00
Kaksintaistelu
00.45
Kuoleman työkalut
01.40
Kaksintaistelu
02.25
Kaksintaistelu
03.10
Luonnonvoimien armoilla
03.35
Luonnonvoimien armoilla
04.00
-05.00
Pit Crews
03.00
Barack Obama ? suuria odotuksia
04.00
Time Team
05.00
Espanjan tauti ? unohdettu tuho
IMDb
7.6
06.05
Missio X
07.00
Germaaniset heimot
08.00
Time Team
09.00
Toinen maailmansota väreissä
10.00
Elisabet I:n sota terrorismia vastaan
11.00
Myyttien metsästäjät
12.00
Kuun varjossa
IMDb
7.9
13.45
Yksi lensi yli Kremlin
14.45
Maailmaa muuttanut sää
15.10
Museon mysteerit
16.00
Elisabet I:n sota terrorismia vastaan
17.00
Time Team
18.00
Germaaniset heimot
19.00
Myyttien metsästäjät
20.00
Myyttien metsästäjät
21.00
Sota-ajan maatilalla
IMDb
8.4
22.10
Keskiaikainen syntymä, avioliitto ja kuolema
23.20
Elisabet I:n sota terrorismia vastaan
00.20
Aseet, jotka muuttivat maailman
01.15
Toinen maailmansota väreissä
02.15
Myyttien metsästäjät
03.15
-04.10
Barack Obama ? suuria odotuksia
00.35
Rabbit Fall
07.00
Puppy SOS
07.30
Puppy SOS
08.00
Zoo Juniors
08.30
Anna's Wild Life
09.00
Hope for Wildlife
09.50
Snow Leopards - Beyond the Myth
10.45
Animal Rescue Squad
11.15
Animal Rescue Squad
11.40
Zoo Juniors
12.10
Zoo Juniors
12.40
Animal Park
13.40
Snow Leopards - Beyond the Myth
14.40
Zoo Juniors
15.05
Zoo Juniors
15.35
Animal Rescue Squad
16.00
Animal Rescue Squad
16.25
Animal Park
17.25
Wild Vets
17.50
Wild Vets
18.15
Wild Colombia with Nigel Marven
19.00
Secret Life of Elephants
20.00
Tigers ? Spy in the Jungle
21.00
Mr & Mrs Murder
22.00
The Last Enemy
23.00
Wire in the Blood
00.30
-07.00
Rabbit Fall
02.00
Pyöräily: Baskimaan ympäriajo
09.30
Ralli Raid: Abu Dhabi Challenge Arabiemiirikunnat
09.31
Ralli Raid: Abu Dhabi Challenge Arabiemiirikunnat
09.51
Pyöräily: Baskimaan ympäriajo
10.46
Painonnosto: EM-kisat Tel Aviv-Yafo, Israel
11.26
Jalkapallo: UEFA Youth League
12.56
Jalkapallo: UEFA Mestareiden Liiga
13.55
Jalkapallo: Eurooppaliiga
13.57
Jalkapallo: UEFA Youth League
15.58
Pyöräily: Baskimaan ympäriajo
16.29
Pyöräily: Baskimaan ympäriajo
18.00
Jalkapallo: UEFA Youth League
19.30
Painonnosto: EM-kisat Tel Aviv-Yafo, Israel
21.09
Timbersports: MM-kisat Stuttgart, Saksa
21.41
Timbersports: MM-kisat Stuttgart, Saksa
22.15
Nyrkkeily: Titteliottelu
00.45
-09.31
Painonnosto: EM-kisat ,
03.02
Painonnosto: EM-kisat Tel Aviv-Yafo, Israel
04.02
Pyöräily: Baskimaan ympäriajo
05.33
Painonnosto: EM-kisat Tel Aviv-Yafo, Israel
06.21
Painonnosto: EM-kisat Tel Aviv-Yafo, Israel
06.58
Tennis: WTA Tourin kilpailu, Katowice, Puola
08.28
Pyöräily: Baskimaan ympäriajo
09.30
Paini: EM-kisat, Suomi
09.57
Painonnosto: EM-kisat Tel Aviv-Yafo, Israel
10.45
Pyöräily: Baskimaan ympäriajo
12.15
Tennis: WTA Tourin kilpailu, Katowice, Puola
12.51
Tennis: WTA Tourin kilpailu, Katowice, Puola
15.00
Tennis: WTA Tourin kilpailu, Katowice, Puola
15.03
Tennis: WTA Tourin kilpailu, Katowice, Puola
16.38
Tennis: Mats Point
17.12
Painonnosto: EM-kisat Tel Aviv-Yafo, Israel
18.43
Pyöräily: Baskimaan ympäriajo
19.36
Pyöräily: LeMond of Cycling
19.48
Jalkapallo: Bundesliigan kohokohdat
20.49
Jalkapallo: Bundesliigakierroksen ennakkomakasiini
21.22
Jalkapallo: Bundesliiga
23.30
Painonnosto: EM-kisat Tel Aviv-Yafo, Israel
00.13
Jalkapallo: UEFA Youth League
01.29
Jalkapallo: UEFA Youth League
02.22
-04.01
Jalkapallo: Bundesliiga
03.55
Sons Of Guns
04.45
Myytinmurtajat
05.35
Miten se syntyi? Isäntänä Kenneth Tonef
06.00
Miten se syntyi? Isäntänä Kenneth Tonef
06.25
Hengenvaarallinen saalis
07.20
Sinua on varoitettu
08.15
Magic of Science
08.40
Matkatavarakaaos
09.05
Kilpa-ajo Etelänavalle
10.00
Fast N' Loud
11.00
Kadonnut ja myyty
11.30
Miten se syntyi?
12.00
Jäätikön pilotit
13.00
Arvokaman etsijät
14.00
Magic of Science
14.30
Matkatavarakaaos
15.00
Sinua on varoitettu
16.00
Ruokatehdas
16.30
Miten se syntyi?
17.00
Outback Truckers
18.00
Äärimmäiset autokerääjät
19.00
Myytinmurtajat
20.00
Taistelukauppiaat
21.00
Yukonin miehet
22.00
Natsien valtaannousu
23.00
Viitosvaihde
00.00
Kultakuume
01.00
Yukonin miehet
02.00
Natsien valtaannousu
03.00
Rekkakuskeista kovimmat
03.55
-04.45
Sons Of Guns
03.40
Danny Cunningham Koulun Ninja
04.00
Viiden tähden merielämää
04.25
Kaksi Kunkkua
04.45
Gravity Falls
05.05
A.N.T. - Aikaistetut nuoret taiturit
05.30
Shake It Up
05.50
Onnea matkaan, Charlie!
05.55
Onnea matkaan, Charlie!
06.10
Dog With a Blog
06.35
Onnea matkaan, Charlie!
07.00
Koukussa
07.25
Onnea matkaan, Charlie!
07.50
Dog With A Blog
08.15
Jessie
08.40
Austin & Ally
09.05
Shake It Up
09.30
Mikke Hiiri
09.35
Finias ja Ferb
09.50
Sofia Ensimmäinen
10.15
Jake ja Mikä-Mikä-Maan merirosvot
10.30
Lääkäri McStuffins
10.45
Ajatuksenmuuttajat
11.10
Lilo And Stitch
11.35
Brandy ja Herra Whiskers
12.00
Kim Possible
12.25
American Dragon
12.50
Zackin ja Codyn viiden tähden elämää
13.15
Finias ja Ferb
13.40
Keisarin uusi koulu
14.05
Viiden tähden merielämää
14.30
Kaksi Kunkkua
14.55
Gravity Falls
15.20
A.N.T. - Aikaistetut nuoret taiturit
15.45
Shake It Up
16.10
Onnea matkaan, Charlie!
16.35
Dog With a Blog
17.00
Violetta
17.50
Austin & Ally
18.15
Aikaistetut nuoret taiturit
18.40
Liv ja Maddie
19.05
Se en ollut minä
19.30
Mikke Hiiri
19.35
CLOUD 9 (SCANDI) DUBBED
21.05
Wander maailmankaikkeudessa
21.20
Violetta
22.10
Lapsenvahtini on vampyyri
22.35
Onnea matkaan, Charlie!
23.00
Koukussa
23.20
Onnea matkaan, Charlie!
23.45
Dog With A Blog
00.05
Jessie
00.25
Austin & Ally
00.50
Shake It Up
01.10
Finias ja Ferb
01.20
Lääkäri McStuffins
01.45
Art Attack
02.10
Packages From Planet X
02.30
Violetta
03.15
Dude, That's My Ghost
03.40
Danny Cunningham Koulun Ninja
04.00
-04.25
Viiden tähden merielämää
Suomen näppärin TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
SuomiLOVE
,
Farmi Suomi
,
Lemmen viemää
,
Tulossa: Kuppilat kuntoon, Ville Haapasalo ja Pipsa Hurmerinta!
,
Miehen puolikkaat
,
Suuri seikkailu
,
Kauniit ja rohkeat
,
Syyttäjä Imma Tataranni
,
The Voice of Finland
,
Rillit huurussa
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Tietosuojaseloste
Käyttöehdot
Evästeet
Mainosmyynti