Horoskooppi
Blogit
Viihde
Vaihtoautot
Tietovisat
Reseptit
Sanakirja
TV-ohjelmat tänään
9
Ke 09.04.
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
LIVE
1
00.00
Uutisikkuna
00.10
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
05.55
Puoli seitsemän
06.25
Ylen aamu-tv
09.30
MOT: Kulta-Hannun pyramidipeli
10.00
Kyläsairaala
10.50
Ruotsin kuningaskunnan historia
11.00
Yle Uutiset
11.05
Puoli seitsemän
11.35
Prisma Studio
12.05
Luontohetki: Eläintarinoita
12.30
Sydämen asialla
13.25
Mies tältä tähdeltä
IMDb
7.2
15.00
Yle Uutiset
15.05
Yle News
15.10
Yle Oddasat
15.15
Ylen aamu-tv: Tänään otsikoissa
15.55
Avara luonto: Vedenalainen Okavango
16.50
Novosti Yle
16.55
Yle Uutiset viittomakielellä
17.00
Yle Uutiset
17.08
Kyläsairaala
18.00
Yle Uutiset
18.22
Yle Uutiset alueeltasi
18.25
Yle Uutiset sää
18.30
Puoli seitsemän
19.00
Historia: Argentiinan varastetut vauvat
20.00
Akuutti
20.30
Yle Uutiset
20.55
Urheiluruutu
21.05
A-studio
21.55
Keskiviikon ravisuora
22.00
Newsroom
23.00
Yle Uutiset
23.05
Ulkolinja: Tsaarin paluu Venäjälle
04.00
-05.55
Uutisikkuna
LIVE
2
08.50
Pat & Stan
23.20
-00.00
Silminnäkijä: Työsuhdehuivi
LIVE
3
03.00
Astral TV
05.30
Aamusää
06.00
Studio55.fi
06.25
Huomenta Suomi
09.05
Studio55.fi
09.30
Huomenta Suomen Uutiset
09.40
Mitä tänään syötäisiin?
09.45
Kauniit ja rohkeat
10.10
Miehen puolikkaat
10.40
Emmerdale
11.10
Emmerdale
11.40
Lääkärit
12.35
Ostoskanava Tvins.com
14.05
Alueellinen sääennuste
14.10
MTV3.doc: Rikolliset vanhukset
15.15
Mitä tänään syötäisiin?
15.20
Vauvaonnea
15.45
Vauvaonnea
16.15
Pomo piilossa
17.15
Uutiset
17.20
Päivän sää
17.25
Kauniit ja rohkeat
17.55
Mitä tänään syötäisiin?
18.00
Emmerdale
18.30
Emmerdale
19.00
Seitsemän Uutiset
19.20
Päivän sää
19.30
Salatut elämät
20.05
Kadonneen jäljillä
21.00
C.S.I. New York
22.00
Kymmenen Uutiset
22.20
Päivän sää
22.25
Viking Lotto ja Jokeri
22.30
MTV Sport Uutiset
22.40
Teknavi
23.10
Rikoksista pahin
00.05
Noitapiiri
01.05
UEFA Champions League -huippuhetket 9.4.
01.35
-06.05
Eurojahti
LIVE
4
03.05
Älypää-TV
05.00
Älypää-TV
06.00
Ostosruutu
06.30
Ostosruutu
07.00
Disneyn esikoulu: Mikki Hiiren kerhotalo
07.25
Disney esittää: Finias ja Ferb
07.50
Disney esittää: Aku ja kumppanit
08.00
Transformers Rescue Bots
08.25
Vaaleanpunainen pantteri
08.30
Vaaleanpunainen pantteri
08.40
Näin teet ranskalaista ruokaa
09.15
Jutta ja puolen vuoden superdieetit
10.20
Yhteinen taloprojekti
10.50
Ostosruutu
11.20
Ostosruutu
11.50
Ostosruutu
12.20
LIVE: Tiedä ja Voita
13.20
Jutta ja puolen vuoden superdieetit
14.20
Yhteinen taloprojekti
14.50
Neljät häät Amerikassa
15.50
Supernanny
16.55
Deittikamera
17.25
Maaginen Criss Angel
18.20
Tulossa: Neljän tähden talkoot
18.25
Frasier
18.55
HS-uutiset
18.58
HS-sää
19.00
Farmi
19.30
Neljän tähden illallinen
20.00
Tervetuloa kotiin
20.57
Keno
21.00
Greyn anatomia
22.00
Hyvät ja huonot uutiset
23.00
Tulossa: Neljän tähden talkoot
23.05
Farmi
23.35
Dexter
00.40
Frasier
01.10
Criminal Minds: Epäilyksen alla
02.10
Deittikamera
02.40
Dr. Phil
03.40
-05.00
Älypää-TV
LIVE
5
07.00
Min Morgon
08.30
SVT: Gomorron Sverige
14.00
SVT: Vem vet mest?
14.30
SVT: Kultur i farozonen
15.00
SVT: Ryttareliten
16.55
Maantieteilijän testamentti
17.14
Ollaan kavereita
17.25
Sportmagasinet
17.55
Yle Nyheter TV-nytt
18.00
BUU-klubben: Palomies Sam
18.30
Supersankari Energina
18.43
Kysy Laralta
18.55
Gazoon
19.00
Aamusta iltaan
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
20.00
Lasso
20.30
Tanskalainen maajussi
21.00
Vettä sakeampaa
21.57
Yle Nyheter TV-nytt
22.00
Apua, meille syntyy vauva
22.30
Oddasat
22.45
Vallan linnake
23.42
Vallan linnake
00.40
Vallan linnake
01.39
Vallan linnake
02.37
-03.36
Vallan linnake
LIVE
6
02.55
Astral TV
04.00
SubChat
06.00
SubChat
06.30
Astral TV
09.25
Eastenders
10.00
Lemmen viemää
10.55
Ostoskanava Tvins.com
12.55
Ostoskanava Guthy Renker
13.55
Myytinmurtajat
14.55
Kiinteistöjen kuningas
15.55
Jamie Oliverin helpot herkut
16.25
Eastenders
17.00
Lemmen viemää
18.00
Asunto 23
18.30
Duudsonit tuli taloon
19.22
Pilanpäiten
19.30
Isän tyttö
20.00
Simpsonit
20.30
Miehen puolikkaat
21.00
Viidakon tähtöset
22.00
Hävyttömät
23.05
Isän tyttö
23.30
Vampyyripäiväkirjat
00.25
Bones
01.20
Lain nimessä
04.00
-05.59
SubChat
LIVE
7
06.10
Paritellen
06.45
Lasten eläinmaailma: Jeff Corwin - uhanalaiset villieläimet
07.40
Matlock
08.35
TV Shop Tvins
11.40
Saiturin säästövinkit
12.10
Tarjousten metsästäjät
12.40
Lasten eläinmaailma: Jeff Corwin - uhanalaiset villieläimet
13.40
Paritellen
14.20
Ponille kyytiä
14.55
Matlock
15.55
Kolmas kivi auringosta
16.25
Kolmas kivi auringosta
16.55
Pulmuset
17.25
Kaikki rakastavat Raymondia
18.00
Kellarin kunkku
18.30
Kellarin kunkku
19.00
Tavallista elämää
19.30
Kyllä isi hoitaa
20.00
Breaking Amish
21.00
The Green Hornet
IMDb
5.9
23.15
5D: Outo riippuvuus
23.55
5D: Outo riippuvuus
00.25
Call Me Fitz
01.00
Call Me Fitz
01.35
Call Me Fitz
02.15
Num3rot
03.05
Twin Peaks
03.55
-04.30
Miksi olen sinkku?
LIVE
8
03.45
Älypää-TV
05.00
Älypää-TV
06.30
Ostosruutu
07.00
Ostosruutu
07.30
Ostosruutu
08.00
Ostosruutu
08.30
Ostosruutu
09.00
Vanessa ja pikkuväki
09.30
Kodikkaasti vuokralla
10.00
Kirsi ja himoshoppaajat
11.00
Huippukokki lähtee maalle
11.30
Olet mitä syöt
12.00
Tuhluriprinsessat
12.30
Arvostele mun illallinen Australiassa
13.00
Kaisa ja puoli valtakuntaa
14.00
Tyyliä vai ei
15.00
Manhattanin äitiyskonsultti
16.00
Häähullut
17.00
Hurja remontti
18.00
Kaisa ja puoli valtakuntaa
19.00
Supernanny
20.00
Sinkkulaiva USA
21.00
Rakkauden FAQ
22.00
Nashville
23.00
Huippumalli haussa
00.00
Supernanny
00.55
Seurapiirisäpinää Teksasissa
01.50
Asiaa seksistä
02.45
Kuumempi kuin tyttäreni
03.25
-05.00
Älypää-TV
LIVE
9
03.40
Älypää-TV
05.00
Älypää-TV
08.15
Ostosruutu
08.45
Ostosruutu
09.15
Ostosruutu
09.45
Ostosruutu
10.15
Ostosruutu
10.45
LIVE: Tiedä ja Voita
11.15
Krokotiilimies
11.45
Kuuluisat kuppilat
12.10
Kokki lomalla
12.40
Laiva
13.10
Laiva
13.40
Henkka & Niki vs. Amerikka
14.10
Jyrki Sukulan makujen maa
14.40
Britannian paras leipomo
15.40
Leijonan luola USA
16.35
The Voice of USA
17.30
Kuppilat kuntoon Ruotsi
18.30
Britannian paras leipomo
19.30
The Voice of USA
20.30
Poliisit
21.00
Suomen huutokauppakeisari
22.00
Panttilainaamo
22.30
Rekkakuskit jäällä
23.25
Poliisit
23.55
Myrskyn silmässä
00.50
South Park
01.20
JIM D: Metsien miehet
02.15
Leijonan luola USA
03.10
The Voice of USA
04.00
-05.00
Älypää-TV
LIVE
10
03.20
Voice TV
06.00
Voice TV
07.00
Voice TV
08.00
Voice TV
09.00
TV Shop Tvins
12.00
Voice TV
13.00
Iskelmä TV
14.00
Radio City TV
15.00
Voice TV
16.00
Iskelmä TV
17.00
Radio City TV
18.00
Star Trek: The Next Generation
19.00
G Fella: Hip hop -unelmia
19.30
RaviTV
21.00
Fast n' Loud
22.00
The Son of No One
IMDb
5.1
00.00
Nuoret poliisit
00.55
Star Trek: The Next Generation
01.55
Fame
02.50
-06.00
Voice TV
LIVE
11
12
03.45
24Kitchen: Kalle - Chef on the Beach
04.10
Sky News
06.00
Sky News
06.37
FOX Kids: Lola & Virginia
06.51
FOX Kids: Sannin taikamatka
07.03
FOX Kids: Sannin taikamatka
07.15
FOX Kids: Prätkähiiret
07.37
FOX Kids: My Little Pony
07.58
FOX Kids: Pound Puppies
08.20
FOX Kids: Transformers
08.42
FOX Kids: Avatar 2
09.05
Wipeout
09.55
24Kitchen: Teemu Laurell
10.25
24Kitchen: Kalle - Chef on the Beach
10.50
24Kitchen: Mummojen parhaat reseptit
11.15
24Kitchen: Portugalin makuja
11.45
Sonjan Puutarha
12.10
Miehen paikka
12.35
Uskomaton eläinlääkäri Pol
13.25
Hetki ennen tuhoa
14.15
Lentoturmatutkinta
15.07
STT Uutiset
15.10
Aivopelit
15.35
Miehen paikka
16.00
24Kitchen: Makoisat kilometrit
17.00
24Kitchen: Teemu Laurell
17.30
24Kitchen: Kalle - Chef on the Beach
18.00
Futurama
18.25
Family Guy
18.50
Seiska News
18.55
Lentoturmatutkinta
19.50
Varastojen metsästäjät
20.20
Huutokaupan metsästäjät: Kanada
20.55
Seiska News
21.00
Ilman johtolankaa
21.55
Criminal Minds
22.45
Amerikka pilvessä
23.35
Nolot vartalot: Lihavat
00.25
Kiven sisällä
01.15
Alaskan poliisit
02.10
Wipeout
02.55
24Kitchen: Teemu Laurell
03.20
24Kitchen: Kalle - Chef on the Beach
03.50
-05.59
Sky News
LIVE
13
00.00
Yön AVA
06.00
Aamun AVAus
08.05
Namaste jooga
08.35
Ostoskanava Tvins.com
09.35
Lääkärit
10.30
Hullut hamstraajat
11.30
Makuja & Elämää
11.50
Pieniä potilaita
12.45
Siivoushullut
13.45
Jamie Oliverin keittiössä
14.45
Unelmakoti puoleen hintaan
15.45
Lääkärit
16.35
Makuja & Elämää
16.55
Salatut elämät
17.25
Eastenders
18.00
Frendit
18.30
Suurin pudottaja
19.00
Brad stailaa
20.00
Unelmakoti puoleen hintaan
21.00
Suurin pudottaja
21.30
Moderni perhe
22.00
Salasana: Mercury
IMDb
6.1
00.10
Rasittavat tyttäret
00.40
-06.00
Yön AVA
LIVE
14
LIVE
15
17
20
03.40
Iso, isompi, isoin!
04.30
Vaarallisen valtatien pelastajat Kanada
05.15
Alaskan poliisit
06.00
Kiven sisällä
06.50
Richard Hammond ja suunnittelun vaikutteet
07.45
Pikku ihmiset, iso planeetta
08.30
Yukonin kultamaat
09.20
Vankilassa ulkomailla
10.10
Alaskan selviytymiskoe
11.00
Suljettu uskonlahko
11.50
Suljettu uskonlahko
12.40
Suljettu uskonlahko
13.30
Suljettu uskonlahko
14.20
Suljettu uskonlahko
15.10
Suljettu uskonlahko
16.00
Kiven sisällä
16.50
Richard Hammond ja suunnittelun vaikutteet
17.45
Iso, isompi, isoin!
18.35
Vaarallisen valtatien pelastajat Kanada
19.25
Alaskan poliisit
20.15
Tyhmyrien tiedettä
20.40
Tyhmyrien tiedettä
21.00
Stephen Hawking ja tulevaisuuden tiede
21.50
Cosmos: kaikki elämästä
22.40
Tabu
23.30
Natsien alamaailma
00.20
Tyhmyrien tiedettä
00.45
Tyhmyrien tiedettä
01.10
Cosmos: kaikki elämästä
01.55
Tabu
02.45
Natsien alamaailma
03.35
-04.25
Iso, isompi, isoin!
33
OnniTV lähettää ohjelmaa arkipäivisin klo 10-13.
03.50
TV7 Israel News
04.05
Tie on valmis!
04.35
Armon kalliolla
04.55
Kosketus
05.05
Pyhän Hengen illan satoa
05.25
Hengen lahjat - John Paul Jackson
06.20
Marttyyrien ääni
06.50
Päämäärään innostajat!
07.20
Parantava rukous - Pirkko Jalovaara
07.50
Tulta Jerusalemista
08.20
Passion for Jesus
08.50
Ikuisia kertomuksia
09.10
Nelli-Nalle
09.15
Nelli-Nalle
09.20
Kättä pidempää lapsityöhön
09.50
Andrew Wommack evankeliumin äärellä
10.20
Uusi elämä
10.50
Jeesus antoi elämän
11.20
Jerusalemin muureilla
11.50
TV7 Israel News
12.05
Tie on valmis!
12.35
Armon kalliolla
12.55
Kosketus
13.05
Pyhän Hengen illan satoa
13.25
Hengen lahjat - John Paul Jackson
14.20
Marttyyrien ääni
14.50
Päämäärään innostajat!
15.20
Parantava rukous - Pirkko Jalovaara
15.50
Ohjelmatiedot
16.00
Hyvät, pahat ja pyhät
16.30
Lasten Taivas
17.00
Jänö Mustakorva
17.10
Lasten kotipuu
17.30
Pastori Tommy Liljan seurassa
18.00
Iloa arkeen - Joyce Meyer
18.30
2000 vuoden aikamatka
19.00
Polvijärven pastori
19.30
Elävä yhteys
20.00
TV7 Israel News
20.15
Viron pastorit areenalla
20.45
Evankeliumin tuli
21.15
Pyhän Hengen ilta
22.15
Pelastuksen sofar
22.45
Sanan ja runon tuoksua
23.00
Iloa arkeen - Joyce Meyer
23.30
Derek Prince
00.00
Hyvät, pahat ja pyhät
00.30
Lasten Taivas
01.00
Lasten kotipuu
01.20
Pastori Tommy Liljan seurassa
01.50
Iloa arkeen - Joyce Meyer
02.20
2000 vuoden aikamatka
02.50
Polvijärven pastori
03.20
Elävä yhteys
03.50
-04.05
TV7 Israel News
07.00
Satuhäät
08.30
Yle Uutiset Uusimaa
08.40
Yle Uutiset Kaakkois-Suomi
08.50
Yle Uutiset Lounais-Suomi
09.00
Yle Uutiset Häme
09.10
Yle Uutiset Keski-Suomi
09.20
Yle Uutiset Itä-Suomi
09.30
Yle Uutiset Pohjanmaa
09.40
Yle Uutiset Pohjois-Suomi
09.50
Oddasat
10.05
Aamusta iltaan
10.35
Aamusydämellä
11.15
Tuhkimotarinoita
12.25
Mies tältä tähdeltä
IMDb
7.2
14.15
Ylen aamu-tv: Tänään otsikoissa
14.55
A-studio
16.00
Pikku Kakkonen
17.00
Latela
17.30
Puoli seitsemän
18.00
Prisma Studio
18.30
Yle Nyheter TV-nytt
19.00
Uusi päivä
19.30
Yle Uutiset
19.55
Urheiluruutu
20.05
Toisen kanssa
20.55
Vettä sakeampaa
21.55
Ajankohtainen kakkonen
22.30
Konkarikeskiviikko
23.00
-23.28
Suorana: Kortesmäki
18.00
ATP Tennis 1000
19.35
Valioliiga
21.30
UEFA Champions League
23.45
-00.45
Premier League Sunday Highlights
09.30
Tuunaa mun rekka!
10.00
Max.doc: Ferrari 60 vuotta
11.00
Amerikka myytävänä
11.30
Amerikka myytävänä
12.00
Late Show With David Letterman
12.45
Motormania
13.00
Syvissä vesissä
13.30
Syvissä vesissä
14.00
Tuunaa mun rekka!
14.25
Tuunaa mun rekka!
14.50
Tuunaa mun rekka!
15.15
Tuunaa mun rekka!
15.40
Tuunaa mun rekka!
16.10
Kunnian kentillä
17.00
Metsästäjän Kanada
17.30
Metsästäjän Kanada
18.00
Virittäjät
18.30
Moottorikelkkailun ammattilaiset
19.00
Les Goldin panttilainaamo
19.30
Les Goldin panttilainaamo
20.00
LA - rikosten kaupunki
20.30
LA - rikosten kaupunki
21.00
Friday Night Fights
22.30
Ihmismetsästäjä
23.20
Walker, Teksasista
00.05
Late Show With David Letterman
00.50
Rikos ratkaistu
01.35
-03.55
Formula 1: Bahrainin osakilpailu
06.00
Benjamin
06.30
Richard Scarryn touhukas maailma
06.55
Ti-Ti Nalle: Karaoke
07.00
Hyvää huomenta!
07.01
Hunajapupuset
07.10
Eveliina
07.15
Chuggington
07.30
Ella Elefantti
07.45
Ella Elefantti
08.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
08.05
Littlest Pet Shop
08.30
Juniorijumppa
08.31
Seikkailija Dora
09.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
09.05
Kassu-kissa
09.10
Manon
09.20
Pikku-Staraoke
09.35
Ollin merenalaiset seikkailut
09.50
Wotwotit
10.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
10.05
Pikku ja Jätti
10.20
Ava, Riko ja Teo
10.30
Richard Scarryn touhukas maailma
11.00
Benjamin
11.30
Maija Mehiläinen
11.55
Ti-Ti Nalle: Karaoke
12.00
Juniorijumppa
12.01
Ystävien kylä
12.15
Pikku ja Jätti
12.30
Keltaisen Kirahvin eläintarinoita
12.40
Ystävämme Susu
12.55
Puntti ja piipertäjät
13.00
Juniorijumppa
13.01
Pörri Orava
13.30
Olipa kerran avaruus
14.00
Diego ja tölkinhenki
14.15
Diego ja tölkinhenki
14.30
Noitatyttö Bibi
15.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
15.05
Pokémon
15.30
Pokémon
15.55
Angry Birds Toons
16.00
Paavo Pesusieni
16.25
Walter ja Tandoori
16.50
Sherlock - lasten salapoliisiseikkailu
17.00
Ounou!
17.15
Robottijengi
17.30
Kasperin kauhukoulu
17.45
Fish n' Chips
18.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
18.05
Winx-klubi
18.30
Eetu ja Konna - elokuva
03.00
Intruders
IMDb
5.4
04.40
Mystery
IMDb
5.7
06.15
Courageous
IMDb
6.4
08.20
Som du ser mig
IMDb
8.0
10.15
The Cheshire Murders
12.10
Miss Farkku-Suomi
13.40
Mitä nimi tuo tullessaan?
IMDb
7.1
15.30
Inequality for all
IMDb
7.9
17.00
New Year's Eve
IMDb
5.4
18.55
The Summit
IMDb
6.8
20.35
Jeff Who Lives at Home
IMDb
6.5
22.00
The Thing
IMDb
6.2
23.40
Tartunta
IMDb
6.7
01.30
The Marine 3: Homefront
IMDb
4.8
03.00
-04.22
Shark Night 3D
IMDb
3.9
04.00
Boardwalk Empire
05.00
Banshee
06.00
Eastbound and Down
06.30
Eastbound and Down
07.00
The Office
07.30
The Office
08.00
Treme
09.00
Ja'mie: Private School Girl
09.30
Ja'mie: Private School Girl
10.00
Eastbound and Down
10.30
Eastbound and Down
11.00
The Office
11.30
The Office
12.00
Treme
13.00
Ja'mie: Private School Girl
13.30
Ja'mie: Private School Girl
14.00
Eastbound and Down
14.30
Eastbound and Down
15.00
The Office
15.30
The Office
16.00
Treme
17.00
Ja'mie: Private School Girl
17.30
Ja'mie: Private School Girl
18.00
Eastbound and Down
18.25
Eastbound and Down
19.00
The Office
19.30
The Office
20.00
Treme
21.00
Eastbound and Down
21.30
Eastbound and Down
22.00
Revolution
23.00
Veep
23.30
Silicon Valley
00.00
The Office
00.30
The Office
01.00
Boardwalk Empire
02.00
Banshee
03.00
True Detective
04.00
-04.53
Boardwalk Empire
03.35
En såpa
IMDb
6.6
05.20
Pistvakt
IMDb
5.0
06.50
Vaimoni ensimmäinen rakastaja
08.30
Katto-Kassinen
IMDb
5.2
09.45
Svenska hjältar
IMDb
5.9
11.30
Elvira Madigan
IMDb
7.5
13.00
Klara
IMDb
5.5
14.25
Peppi Etelämerellä
15.45
Darling
IMDb
6.3
17.20
Elämäni koirana
IMDb
7.1
19.00
Bert - viimeinen viaton
IMDb
5.5
21.00
Uusi maa
IMDb
7.4
23.15
Rika barn leka bäst
IMDb
5.3
02.00
Vägen ut
IMDb
6.1
03.45
-05.18
Gaven
IMDb
5.8
04.00
Battleship
IMDb
5.8
06.00
Dernière séance
IMDb
5.2
08.00
People Like Us
IMDb
7.0
10.00
Pirates!
IMDb
6.5
11.50
Koskemattomat
IMDb
8.5
14.00
Blondie
IMDb
4.8
16.00
Le chef ? rakkaudesta ruokaan
IMDb
6.4
18.00
Haute cuisine - mestari keittiössä
IMDb
6.3
20.00
Polttarittaret
IMDb
5.3
22.00
Dark Skies
IMDb
6.3
00.00
Battleship
IMDb
5.8
02.10
Warm Bodies
04.00
-05.59
Looper
IMDb
7.4
23.00
Wrong Turn 4: Bloody Beginnings
IMDb
4.4
05.00
Dragon Eyes
IMDb
4.5
07.00
Jesse Stone: Benefit of the Doubt
IMDb
7.2
09.00
Gigli - rajua rakkautta
IMDb
2.4
11.00
Dirty Teacher
IMDb
4.5
13.00
Premium Rush
IMDb
6.5
14.50
Zorron legenda
IMDb
5.8
17.00
Halo 4: Forward Unto Dawn
IMDb
6.9
19.00
Iron Man 3
IMDb
7.2
21.10
Border Run
IMDb
4.1
23.00
-05.00
Dragon Eyes
IMDb
4.5
07.00
Brammetje Baas
IMDb
6.9
09.00
Monster Mutt
IMDb
3.3
11.00
Babine
IMDb
6.5
13.00
Score: A Hockey Musical
IMDb
4.7
15.00
Yoko
IMDb
5.1
17.00
The Odd Life of Timothy Green
IMDb
6.4
19.00
Karlas kabale
IMDb
6.0
21.00
Thor ja taikavasara
IMDb
5.1
23.00
S.O.S Svartskjær
IMDb
6.2
01.00
-07.00
De brief voor de koning
02.05
NHL: Columbus Blue Jackets - Phoenix Coyotes
07.55
NHL: Columbus Blue Jackets - Phoenix Coyotes
09.55
KHL Playoffs: Lokomotiv - Lev Praha
11.55
NHL Tonight
12.55
NHL: Columbus Blue Jackets - Phoenix Coyotes
14.55
Kari Jalonen - halu voittaa
15.55
KHL Playoffs: Salavat Julajev - Metallurg Magnitogorsk
18.30
Ohjelma ilmoitetaan myöhemmin
18.55
NHL Tonight
19.55
SHL Playoffs: Växjö - Färjestad
22.30
KHL Playoffs: Salavat Julajev - Metallurg Magnitogorsk
00.30
NHL Tonight
01.30
NHL: St. Louis Blues - Washington Capitals
03.35
-07.55
NHL: Dallas Stars - Columbus Blue Jackets
03.05
NHL: St. Louis Blues - Washington Capitals
08.00
NHL: St. Louis Blues - Washington Capitals
14.30
Golf: European Tour Highlights
15.30
Golf: PGA Tour Highlights
19.15
NHL: Buffalo Sabres - Detroit Red Wings
23.45
NHL: St. Louis Blues - Washington Capitals
02.35
-05.35
NHL: Chicago Blackhawks - Montreal Canadiens
02.00
Golf: Golfing World - Daily News
10.00
Golf: Golfing World - Daily News
11.00
Golf: European Tour Highlights
12.00
Golf: PGA Tour Highlights
13.00
Golf: Golfing World - Daily News
14.00
Kraft Nabisco Championship
17.00
Golf: Golfing World - Daily News
18.00
Kraft Nabisco Championship
21.00
Golf: Golfing World - Daily News
22.00
Golf: European Tour Weekly
22.30
Golf: European Tour Highlights
23.30
Golf: Inside the PGA Tour
00.00
Golf: PGA Tour Highlights
01.00
Golf: European Tour Weekly
01.30
Golf: Inside the PGA Tour
02.00
-10.00
Golf: Golfing World - Daily News
02.05
NHL: Buffalo Sabres - Detroit Red Wings
04.35
NHL: Edmonton Oilers - Colorado Avalanche
09.00
NHL Tonight
10.00
NHL: Buffalo Sabres - Detroit Red Wings
12.00
NHL: Edmonton Oilers - Colorado Avalanche
14.00
NHL Tonight
15.00
Ruotsin karsintasarja: Örebro - Malmö Redhawks
17.00
Ruotsin karsintasarja: Rögle - AIK
19.00
NHL: St. Louis Blues - Washington Capitals
21.00
NHL: Buffalo Sabres - Detroit Red Wings
23.00
NHL Tonight
00.00
NHL: Edmonton Oilers - Colorado Avalanche
02.00
NHL Tonight
03.05
-05.35
NHL: Pittsburgh Penguins - Detroit Red Wings
03.35
Luonnonvoimien armoilla
04.00
GT Academy
04.30
GT Academy
05.00
Alaskan merivartiosto
06.00
Kaivurit työssä
07.00
Luonnonvoimien armoilla
07.25
Luonnonvoimien armoilla
07.50
GT Academy
08.15
GT Academy
08.40
Pohjoisen kansat
09.35
Alaskan merivartiosto
10.20
Luonnonvoimien armoilla
10.45
Luonnonvoimien armoilla
11.10
GT Academy
11.40
GT Academy
12.10
Miten se toimii
12.35
Miten se toimii
13.00
Alaskan merivartiosto
13.45
Kaivurit työssä
14.30
Miten se toimii
14.55
Miten se toimii
15.20
Miljoonan dollarin saalis
15.45
Miljoonan dollarin saalis
16.15
Miten se toimii
16.40
Miten se toimii
17.05
Pohjoisen kansat
18.05
Kaivurit työssä
18.55
Alaskan merivartiosto
19.40
Miten se toimii
20.10
Miten se toimii
20.40
Kaivurit työssä
21.30
Alaskan merivartiosto
22.15
Alaskan merivartiosto
23.00
Alaskan merivartiosto
00.00
Kaksintaistelu
00.45
Alaskan merivartiosto
01.30
Alaskan merivartiosto
02.25
Kaksintaistelu
03.10
Luonnonvoimien armoilla
03.35
Luonnonvoimien armoilla
04.00
-04.30
GT Academy
03.00
Versailles?n nousu ja tuho: Ludvig XV
04.05
Time Team
05.00
Lontoon sairaala
06.00
Keskiaikainen syntymä, avioliitto ja kuolema
07.00
Germaaniset heimot
08.00
Time Team
09.00
Toinen maailmansota väreissä
10.00
Medicin suku
11.00
Myyttien metsästäjät
12.00
Sähkön tarina
IMDb
7.5
13.05
Vaiettu historia
14.00
Keskiaikainen syntymä, avioliitto ja kuolema
15.00
Elisabet I:n sota terrorismia vastaan
16.00
Medicin suku
17.00
Time Team
18.00
Germaaniset heimot
19.00
Myyttien metsästäjät
20.00
Myyttien metsästäjät
21.00
Vaiettu historia
22.00
Kätketyt salaisuudet
23.00
Muinaiset maailmat
IMDb
6.9
00.00
Aseet, jotka muuttivat maailman
01.00
Toinen maailmansota väreissä
02.00
Myyttien metsästäjät
03.00
Versailles'n nousu ja tuho: Ludvig XVI
04.00
-05.00
Time Team
00.30
Rabbit Fall
IMDb
7.1
07.00
Puppy SOS
07.30
Puppy SOS
08.00
Zoo Juniors
08.30
Anna's Wild Life
09.00
Hope for Wildlife
09.50
Europe's Last Wild Horses
10.45
Animal Rescue Squad
11.15
Animal Rescue Squad
11.40
Zoo Juniors
12.10
Zoo Juniors
12.40
Animal Park
13.40
Europe's Last Wild Horses
14.40
Zoo Juniors
15.05
Zoo Juniors
15.35
Animal Rescue Squad
16.00
Animal Rescue Squad
16.25
Animal Park
17.25
Wild Vets
17.50
Wild Vets
18.15
Wild Colombia with Nigel Marven
19.00
The Great Penguin Rescue
19.30
The Great Penguin Rescue
20.00
Life In The Undergrowth
21.00
Mr & Mrs Murder
22.00
The Last Enemy
23.00
Ripper Street
23.45
Republic of Doyle
IMDb
7.4
00.30
-07.00
Rabbit Fall
00.47
Painonnosto: EM-kisat Tel Aviv-Yafo, Israel
09.31
Ralli Raid: Abu Dhabi Challenge Arabiemiirikunnat
09.44
FIA WTCC: Vakioautojen MM-sarja ,
10.15
Pyöräily: Baskimaan ympäriajo
10.59
Painonnosto: EM-kisat Tel Aviv-Yafo, Israel
11.56
Tennis: WTA Tourin kilpailu, Katowice, Puola
12.59
Tennis: WTA Tourin kilpailu, Katowice, Puola
15.00
Tennis: WTA Tourin kilpailu, Katowice, Puola
16.36
Pyöräily: Baskimaan ympäriajo
18.43
Painonnosto: EM-kisat Tel Aviv-Yafo, Israel
19.28
Painonnosto: EM-kisat Tel Aviv-Yafo, Israel
21.16
Pyöräily: LeMond of Cycling
21.29
Muut lajit: Urheilujohtajat
22.01
Muut lajit: Sports Excellence
22.13
Muut lajit: Wednesday Selection
22.17
Ratsastus: Riders Club
22.24
Golf: U.S. P.G.A. Tour - Shell Houston Open
23.27
Golf: Golf Club
23.36
Muut lajit: Month Selection
23.45
Purjehdus: Yacht Club
00.02
Muut lajit: Wednesday Selection
00.17
Ralli Raid: Abu Dhabi Challenge Arabiemiirikunnat
00.33
Painonnosto: EM-kisat Tel Aviv-Yafo, Israel
01.07
-01.31
Painonnosto: EM-kisat Tel Aviv-Yafo, Israel
02.51
Jalkapallo: Bundesliiga
04.02
Pyöräily: Baskimaan ympäriajo
05.25
Painonnosto: EM-kisat Tel Aviv-Yafo, Israel
06.13
Painonnosto: EM-kisat Tel Aviv-Yafo, Israel
07.04
Tennis: WTA Tourin kilpailu, Katowice, Puola
08.01
Tennis: WTA Tourin kilpailu, Katowice, Puola
08.31
Pyöräily: Baskimaan ympäriajo
09.28
Painonnosto: EM-kisat Tel Aviv-Yafo, Israel
10.11
Jalkapallo: Brazilmania
10.28
Soutu: Oxford vs. Cambridge, Lontoo, Iso-Britannia
10.59
Jalkapallo: Alle 17-vuotiaiden naisten MM-kisat San Jose, Costa Rica
12.40
Painonnosto: EM-kisat Tel Aviv-Yafo, Israel
14.00
Pyöräily: Baskimaan ympäriajo
15.30
Painonnosto: EM-kisat Tel Aviv-Yafo, Israel
16.27
Pyöräily: Baskimaan ympäriajo
16.36
Tennis: WTA Tourin kilpailu
17.08
Muut lajit: WATTS
17.15
Tennis: WTA Tourin kilpailu, Katowice, Puola
18.42
Tennis: WTA Tourin kilpailu
19.02
Tennis: WTA Tourin kilpailu, Katowice, Puola
21.52
Pro Wrestling: This Week on World Wrestling Entertainment
22.28
Pro Wrestling: Vintage Collection
23.21
Nyrkkeily: Keskisarjan Walesin mestaruus, Wales
23.59
Koripallo: Eurocup
00.58
Koripallo: Eurocup
02.03
Painonnosto: EM-kisat Tel Aviv-Yafo, Israel
03.19
-04.01
Painonnosto: EM-kisat Tel Aviv-Yafo, Israel
03.55
Sons Of Guns
04.45
Myytinmurtajat
05.35
Miten se syntyi? Isäntänä Kenneth Tonef
06.00
Miten se syntyi? Isäntänä Kenneth Tonef
06.25
Hengenvaarallinen saalis
08.15
Magic of Science
08.40
Matkatavarakaaos
09.05
Street Outlaws
10.00
Fast N' Loud
11.00
Kadonnut ja myyty
11.30
Miten se syntyi?
12.00
Jäätikön pilotit
13.00
Arvokaman etsijät
14.00
Magic of Science
14.30
Matkatavarakaaos
15.00
The Big Brain Theory
16.00
Ruokatehdas
16.30
Miten se syntyi?
17.00
Fast N' Loud
18.00
Kilpa-ajo Etelänavalle
19.00
Myytinmurtajat
20.00
Kadonnut ja myyty
20.30
Miten se syntyi?
21.00
Trokarit
22.00
Bear Grylls: Uskomattomat selviytymisvideot
22.30
Bear Grylls: Uskomattomat selviytymisvideot
23.00
Fast N' Loud
00.00
The Big Brain Theory
01.00
Trokarit
02.00
Bear Grylls: Uskomattomat selviytymisvideot
02.30
Bear Grylls: Uskomattomat selviytymisvideot
03.00
Rekkakuskeista kovimmat
03.55
-04.45
Sons Of Guns
03.40
Danny Cunningham Koulun Ninja
04.00
Viiden tähden merielämää
04.25
Kaksi Kunkkua
04.45
Gravity Falls
05.10
A.N.T. - Aikaistetut nuoret taiturit
05.30
Shake It Up
05.55
Onnea matkaan, Charlie!
06.15
Dog With a Blog
06.35
Onnea matkaan, Charlie!
07.00
Koukussa
07.25
Onnea matkaan, Charlie!
07.50
Dog With A Blog
08.15
Jessie
08.40
Austin & Ally
09.05
Shake It Up
09.30
Mikke Hiiri
09.35
Finias ja Ferb
09.50
Sofia Ensimmäinen
10.15
Jake ja Mikä-Mikä-Maan merirosvot
10.30
Lääkäri McStuffins
10.45
Ajatuksenmuuttajat
11.10
Lilo And Stitch
11.35
Brandy ja Herra Whiskers
12.00
Kim Possible
12.25
American Dragon
12.50
Zackin ja Codyn viiden tähden elämää
13.15
Finias ja Ferb
13.40
Keisarin uusi koulu
14.05
Viiden tähden merielämää
14.30
Kaksi Kunkkua
14.55
Gravity Falls
15.20
A.N.T. - Aikaistetut nuoret taiturit
15.45
Shake It Up
16.10
Onnea matkaan, Charlie!
16.35
Dog With a Blog
17.00
Violetta
17.50
Jessie
18.15
Austin & Ally
18.40
Liv ja Maddie
19.05
Aikaistetut nuoret taiturit
19.30
Kronkin Uudet Kuviot
20.45
Autot-pätkis
20.55
Jessie
21.20
Violetta
22.10
Lapsenvahtini on vampyyri
22.35
Onnea matkaan, Charlie!
23.00
Koukussa
23.20
Onnea matkaan, Charlie!
23.45
Dog With A Blog
00.05
Jessie
00.30
Austin & Ally
00.50
Shake It Up
01.10
Finias ja Ferb
01.25
Lääkäri McStuffins
01.45
Art Attack
02.10
Packages From Planet X
03.15
Dude, That's My Ghost
03.40
Danny Cunningham Koulun Ninja
04.00
-04.25
Viiden tähden merielämää
Suomen nopein TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
Pikku Kakkonen
,
Hakekaa kätilö!
,
Yökylässä Maria Veitola
,
SuomiLOVE
,
The Voice of Finland
,
Hiljainen todistaja
,
Kauniit ja rohkeat
,
Estradilla: Samuli Edelmann kirkossa
,
Lemmen viemää
,
Salatut elämät
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Tietosuojaseloste
Käyttöehdot
Evästeet
Mainosmyynti