Horoskooppi
Tietovisat
Sanakirja
Viihde
Reseptit
Blogit
Vaihtoautot
TV-ohjelmat tänään
3
To 03.04.
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
LIVE
1
00.05
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
05.55
Puoli seitsemän
06.25
Ylen aamu-tv
09.30
Akuutti
10.00
Kyläsairaala
10.50
Lenan matkassa
11.00
Yle Uutiset
11.05
Puoli seitsemän
11.35
A-studio
12.30
Sydämen asialla
13.20
Kartanon naiset
IMDb
4.3
14.45
Arkistokuvia: Ryyppy
15.00
Yle Uutiset
15.05
Yle News
15.10
Yle Oddasat
15.15
Ylen aamu-tv: Tänään otsikoissa
16.00
Eduskunnan kyselytunti
16.55
Novosti Yle
16.57
Yle Uutiset viittomakielellä
17.00
Yle Uutiset
17.08
Kyläsairaala
18.00
Yle Uutiset
18.22
Yle Uutiset alueeltasi
18.25
Yle Uutiset sää
18.30
Puoli seitsemän
19.00
Downton Abbey
20.00
Kuningaskuluttaja
20.30
Yle Uutiset
20.55
Urheiluruutu
21.05
A-studio: Talk
22.00
Ulkolinja: Tsaarin paluu Venäjälle
22.55
Yle Uutiset
23.00
Vera Stanhope tutkii
00.30
Uutisikkuna
04.00
-05.55
Uutisikkuna
LIVE
2
08.50
Pat & Stan
LIVE
3
01.35
Astral TV
05.30
Aamusää
06.00
Studio55.fi
06.25
Huomenta Suomi
09.05
Studio55.fi
09.30
Huomenta Suomen Uutiset
09.40
Mitä tänään syötäisiin?
09.45
Kauniit ja rohkeat
10.10
Miehen puolikkaat
10.40
Emmerdale
11.10
Emmerdale
11.40
Lääkärit
12.35
Ostoskanava Tvins.com
14.05
Alueellinen sääennuste
14.10
Koko Britannia leipoo
15.15
Mitä tänään syötäisiin?
15.20
Middle
15.45
Jamie Oliverin helpot herkut
16.15
Kadonneen jäljillä
17.15
Uutiset
17.20
Päivän sää
17.25
Kauniit ja rohkeat
17.55
Mitä tänään syötäisiin?
18.00
Emmerdale
18.30
Emmerdale
19.00
Seitsemän Uutiset
19.20
Päivän sää
19.30
Salatut elämät
20.05
Maajussille morsian
21.00
Klikkaa mua
22.00
Kymmenen Uutiset
22.20
Päivän sää
22.25
MTV Sport Uutiset
22.35
Enbuske & Linnanahde Crew
23.20
Löytäjä
00.20
-05.30
Eurojahti
LIVE
4
03.20
Dr. Phil
04.15
Älypää-TV
05.00
Älypää-TV
06.00
Ostosruutu
06.30
Ostosruutu
07.00
Disneyn esikoulu: Mikki Hiiren kerhotalo
07.25
Disney esittää: Finias ja Ferb
07.50
Disney esittää: Aku ja kumppanit
08.00
Transformers Rescue Bots
08.25
Vaaleanpunainen pantteri
08.30
Vaaleanpunainen pantteri
08.40
Näin teet ranskalaista ruokaa
09.15
Lauran matkakuvia: Tukholma
09.50
Lauran matkakuvia: Tukholma
10.20
Yhteinen taloprojekti
10.50
Ostosruutu
11.20
Ostosruutu
11.50
Ostosruutu
12.20
LIVE: Tiedä ja Voita
13.20
Jutta ja puolen vuoden superdieetit
14.20
Yhteinen taloprojekti
14.50
Neljät häät Amerikassa
15.50
Supernanny
16.55
Deittikamera
17.25
Hyvät ja huonot uutiset
18.25
Frasier
18.55
HS-uutiset
18.58
HS-sää
19.00
Farmi
19.30
Neljän tähden illallinen
20.00
Maaginen Criss Angel
20.57
Keno
21.00
Knight & Day
IMDb
6.3
23.15
Farmi
23.45
Blue Bloods
00.45
Frasier
01.15
Red Widow
02.15
Greyn anatomia
03.10
Deittikamera
03.40
-05.00
Älypää-TV
LIVE
5
03.00
SVT: Uppdrag granskning
07.00
Min Morgon
08.30
SVT: Gomorron Sverige
14.00
SVT: Vem vet mest?
14.30
SVT: Sverige!
15.00
SVT: När livet vänder
16.25
Apua, meille syntyy vauva
16.55
Supersankari Energina
17.08
Kysy Laralta
17.20
Gazoon
17.25
Närbild
17.55
Yle Nyheter TV-nytt
18.00
BUU-klubben: Rohkea ritaripoika
18.30
Fanny
18.36
Limbo 2
18.52
Nina Patalo
19.00
Aamusta iltaan
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
19.55
Obs debatt
20.30
Aistit avoinna Italiaan
21.00
Strömsö
21.40
Oddasat
21.57
Yle Nyheter TV-nytt
22.00
Dok: Viimeinen venäläinen limusiini
23.00
SVT: Sportnytt
23.10
SVT: Hockeykväll
23.45
SVT: 20 minuter
00.15
SVT: Aktuellt
00.55
SVT: Kulturnyheterna
01.00
SVT: Mittnytt
01.10
SVT: Nyhetssammanfattning
01.15
SVT: Kulturnyheterna
01.30
SVT: Debatt
02.15
SVT: Lilla Aktuellt
02.30
-03.00
SVT: AF1
LIVE
6
01.45
Astral TV
04.00
SubChat
06.00
SubChat
06.30
Astral TV
09.25
Eastenders
10.00
Lemmen viemää
10.55
Ostoskanava Guthy Renker
11.55
Ostoskanava Tvins.com
13.55
Myytinmurtajat
14.55
Pieniä ihmeitä
15.55
Jamie Oliverin helpot herkut
16.25
Eastenders
17.00
Lemmen viemää
18.00
Muodin huipulle
19.00
Muodin huipulle
20.00
Simpsonit
20.30
Miehen puolikkaat
21.00
Arrow
22.00
Revolution
23.00
Entourage
23.36
C.S.I.
00.35
Bones
01.30
Lain nimessä
02.00
Eurojahti
04.00
-06.01
SubChat
LIVE
7
03.15
Twin Peaks
04.05
Miksi olen sinkku?
04.40
Miksi olen sinkku?
05.10
Ihmemies MacGyver
06.10
Paritellen
06.45
Lasten eläinmaailma: Koirat vastaan kissat
07.40
Matlock
08.35
TV Shop Tvins
11.35
Pomo keittiössä
12.10
Kakkukuningas
12.40
Lasten eläinmaailma: Koirat vastaan kissat
13.40
Paritellen
14.20
Ponille kyytiä
14.55
Matlock
15.55
Kolmas kivi auringosta
16.25
Kolmas kivi auringosta
16.55
Pulmuset
17.25
Kaikki rakastavat Raymondia
18.00
Kellarin kunkku
18.30
Kellarin kunkku
19.00
Hengenvaarallinen saalis
20.00
Myyntimies Jethro
21.00
Gladiaattori
IMDb
8.5
00.05
Blacklist
01.00
Richterin asteikko
02.00
-04.40
Jackie Brown
IMDb
7.5
LIVE
8
02.45
Älypää-TV
05.00
Älypää-TV
06.30
Ostosruutu
07.00
Ostosruutu
07.30
Ostosruutu
08.00
Ostosruutu
08.30
Ostosruutu
09.00
Vanessa ja pikkuväki
09.30
Kodikkaasti vuokralla
10.00
Liv D Sarja: Teinin ja koiran käytöskoulu
11.00
Sikke - Ruokaa rakkaudella
11.30
Leila leipoo
12.00
Tuhluriprinsessat
12.30
Arvostele mun illallinen Australiassa
13.00
Kaisa ja puoli valtakuntaa
14.00
Inno
14.30
Koti Suomessa
15.00
Eden
15.30
Kodikkaasti vuokralla
16.00
Tanssin superäidit
17.00
Hurja remontti
18.00
Kaisa ja puoli valtakuntaa
19.00
Supernanny
20.00
Pelasta perheemme, Supermarjo!
21.00
Valheen vangit
22.00
Off the Map
22.55
Ruotsin plastiikkakirurgit
23.50
Supernanny
00.45
Liv D: Isosti seksikäs
01.45
Asiaa seksistä
02.40
-05.00
Älypää-TV
LIVE
9
03.10
The Voice of USA
04.05
Älypää-TV
05.00
Älypää-TV
08.35
Ostosruutu
09.05
Ostosruutu
09.35
Ostosruutu
10.05
Ostosruutu
10.35
Ostosruutu
11.05
LIVE: Tiedä ja Voita
11.35
Krokotiilimies
12.05
Lentokenttä
12.35
Laiva
13.00
Laiva
13.30
Tomin keittiö
14.00
Tomin keittiö
14.30
Kuuluisat kuppilat
14.55
Britannian paras leipomo
15.50
Leijonan luola USA
16.45
The Voice of USA
17.35
Kuppilat kuntoon Ruotsi
18.30
Britannian paras leipomo
19.30
The Voice of USA
20.30
Poliisit
21.00
Talent USA
22.00
Panttilainaamo
22.30
JIM D: Muinaiset avaruusoliot
23.30
Poliisit
00.00
Rekonstruktio
00.30
Trigger Happy TV
01.00
Australian rajalla
01.30
South Park
01.55
JIM D Rikos: Salattu kaupunki
02.50
Leijonan luola USA
03.40
-04.35
The Voice of USA
LIVE
10
02.50
Voice TV
06.00
Voice TV
07.00
Voice TV
08.00
Voice TV
09.00
TV Shop Tvins
12.00
Voice TV
13.00
Iskelmä TV
14.00
Radio City TV
15.00
Voice TV
16.00
Iskelmä TV
17.00
Radio City TV
18.00
Star Trek: The Next Generation
19.00
Manhunt
20.00
LA Ink
21.00
Fast n' Loud
22.00
Babel
IMDb
7.5
00.45
Franklin & Bash
01.40
Star Trek: The Next Generation
02.35
Fame
03.30
-06.00
Voice TV
LIVE
11
12
03.55
Sky News
06.00
Sky News
06.25
FOX Kids: Lola & Virginia
06.38
FOX Kids: Vipo - lentävän koiran seikkailut
06.50
FOX Kids: Vipo - lentävän koiran seikkailut
07.03
FOX Kids: Sketsiä!
07.14
FOX Kids: Prätkähiiret
07.37
FOX Kids: My Little Pony
07.59
FOX Kids: Pound Puppies
08.21
FOX Kids: Transformers
08.42
FOX Kids: Avatar 2
09.05
Wipeout
09.55
24Kitchen: Teemu Laurell
10.20
24Kitchen: Kalle - Chef on the Beach
10.50
24Kitchen: Makoisat kilometrit
11.45
Sonjan Puutarha
12.10
Miehen paikka
12.35
Eläinkunnan hurjimmat
13.25
Hetki ennen tuhoa
14.15
Lentoturmatutkinta
15.07
STT Uutiset
15.10
Aivopelit
15.35
Miehen paikka
16.00
24Kitchen: Itä haukkaa länttä
16.30
24Kitchen: Valentinen villit herkut
17.00
24Kitchen: Teemu Laurell
17.30
24Kitchen: Kalle - Chef on the Beach
18.00
Futurama
18.25
Family Guy
18.50
Seiska News
18.55
S.H.I.E.L.D. Agentit
19.50
Varastojen metsästäjät
20.20
Huutokaupan metsästäjät: Kanada
20.55
Seiska News
21.00
Ilman johtolankaa
21.55
Criminal Minds
22.40
Tabu
23.30
Nolot vartalot: Lihavat
00.20
Kiven sisällä
01.15
Alaskan poliisit
02.10
Wipeout Kesä
02.55
24Kitchen: Teemu Laurell
03.25
24Kitchen: Kalle - Chef on the Beach
03.55
-05.59
Sky News
LIVE
13
01.10
Yön AVA
06.00
Aamun AVAus
08.10
Namaste jooga
08.40
Ostoskanava Tvins.com
09.40
Lääkärit
10.35
Kadonneen jäljillä UK
11.30
Makuja & Elämää
11.50
Kodinkohentajat
12.45
Pilanpäiten
13.00
Miljoonan dollarin sisustukset
13.55
Brad stailaa
14.50
Unelmakoti puoleen hintaan
15.45
Lääkärit
16.35
Makuja & Elämää
16.55
Salatut elämät
17.25
Eastenders
18.00
Frendit
18.30
Suurin pudottaja
19.00
Jamie Oliver Italiassa
19.30
Jamie Oliver Italiassa
20.00
Tanskan kaunein koti
20.30
Upeat skandikodit
21.00
Suurin pudottaja
21.30
Moderni perhe
22.00
Rakkauskirje
IMDb
5.3
23.45
Americans
00.40
-06.00
Yön AVA
LIVE
14
LIVE
15
17
20
03.00
Tabu
04.00
Inside
05.00
Iso, isompi, isoin!
06.00
Aivopelit
06.30
Kovat ajat
07.25
Richard Hammond ja suunnittelun vaikutteet
08.15
Pikkuihmiset, iso planeetta
09.15
Yukonin kultamaat
10.10
Vankilassa ulkomailla
11.05
Alaskan selviytymiskoe
12.05
Maailmanlopun odottajat
13.05
Maailmanlopun odottajat
14.05
Maailmanlopun odottajat
15.05
Maailmanlopun odottajat
16.05
Maailmanlopun odottajat
17.05
Lentoturmatutkinnan erikoisraportti
18.00
Vaarallisen valtatien pelastajat
19.00
Alaskan poliisi
20.00
Ensi-ilta Autojen ensiapu
21.00
Ensi-ilta Tonnikalan saalistajat
22.00
Ensi-ilta Amerikan huijarit
23.00
Tabu
00.00
Inside
01.00
Tonnikalan saalistajat
02.00
Amerikan huijarit
03.00
Tabu
04.00
-05.00
Inside
33
OnniTV lähettää ohjelmaa arkipäivisin klo 10-13.
03.50
TV7 Israel News
04.05
Esy Flow
05.05
Pyhän Hengen ilta
06.05
Pelastuksen sofar
06.35
Sanan ja runon tuoksua
06.50
Iloa arkeen - Joyce Meyer
07.20
Derek Prince
07.50
Isännän pöydässä
08.20
Lasten Taivas
08.50
Jänö Mustakorva
09.00
Lasten kotipuu
09.20
Raamattu-TV
09.50
Iloa arkeen - Joyce Meyer
10.20
2000 vuoden aikamatka
10.50
Polvijärven pastori
11.20
Jerusalem studio
11.50
TV7 Israel News
12.05
Esy Flow
13.05
Pyhän Hengen ilta
14.05
Pelastuksen sofar
14.35
Sanan ja runon tuoksua
14.50
Iloa arkeen - Joyce Meyer
15.20
Derek Prince
15.50
Ohjelmatiedot
16.00
Jumalan juoksutytöt Virossa
16.30
Café Raamattu
17.00
Come Home Kids
17.30
Patricia King - Ikuinen rakkaus
18.00
Taivas kuulee
19.30
Tulta Jerusalemista
20.00
TV7 Israel News
20.15
Hyvät, pahat ja pyhät
20.45
Kosketus
20.55
Seurat Juhlatalossa
21.45
One Way
22.15
Onko Jumala olemassa?
22.30
Käännekohta
23.00
Varustamo
23.30
Hillsong TV
00.00
Pelastusrukous
00.05
Jumalan juoksutytöt Virossa
00.35
Café Raamattu
01.05
Come Home Kids
01.35
Patricia King - Ikuinen rakkaus
02.05
Taivas kuulee
03.35
-04.05
Tulta Jerusalemista
23.00
Ulkolinja: Euroopan uusjako
07.00
Ahaa!Studio
07.25
Ahaa!Studio
07.55
Aprilliä - aprilliä
08.30
Yle Uutiset Uusimaa
08.40
Yle Uutiset Kaakkois-Suomi
08.50
Yle Uutiset Lounais-Suomi
09.00
Yle Uutiset Häme
09.10
Yle Uutiset Keski-Suomi
09.20
Yle Uutiset Itä-Suomi
09.30
Yle Uutiset Pohjanmaa
09.40
Yle Uutiset Pohjois-Suomi
09.50
Oddasat
10.05
Aamusta iltaan
11.50
Puoli seitsemän
12.20
Kartanon naiset
IMDb
4.3
13.45
Arkistokuvia: Ryyppy
14.15
Ylen aamu-tv: Tänään otsikoissa
16.00
Pikku Kakkonen
17.00
Latela
17.30
Puoli seitsemän
18.00
Akuutti
18.30
Yle Nyheter TV-nytt
18.55
Kalevala nyt
19.00
Kuningaskuluttaja
19.30
Yle Uutiset
19.55
Urheiluruutu
20.05
A-studio
20.55
Vihreä leski
IMDb
5.9
22.10
Siskonpeti
22.35
Kimmo
23.00
-23.30
Lasso
17.00
ATP Tennis 1000
09.30
Tuunaa mun rekka!
10.00
Max.doc: Ferrari 60 vuotta
11.00
Max.doc: Ford RS, osa 2
11.50
Motormania
12.00
Late Show With David Letterman
12.45
Motormania
13.00
Max.doc: Ford Cortina
14.00
Nhra
14.30
Autohullun käsikirja
15.00
Kunnian kentillä
15.50
Motormania
16.00
Les Goldin panttilainaamo
16.30
Les Goldin panttilainaamo
17.00
Motormania
17.10
Ihmismetsästäjä
18.00
Gordon Ramsay Aasiassa
19.00
Inside Grand Prix
19.30
Mennään kalaan!
20.00
Palkkionmetsästäjät Dog ja Beth
21.00
Richard Hammondin koeajossa
22.00
Louie
22.30
Prätkäsaluuna
23.20
Walker, Teksasista
00.05
Late Show With David Letterman
00.50
LA - rikosten kaupunki
01.15
LA - rikosten kaupunki
01.40
Buck Medley - Villieläinten kesyttäjä
02.05
Kiinteistöpelurit
02.30
Kiinteistöpelurit
02.55
-03.45
Kunnian kentillä
06.00
Benjamin
06.30
Richard Scarryn touhukas maailma
06.55
Ti-Ti Nalle: Karaoke
07.00
Hyvää huomenta!
07.01
Lelumaan Niksu
07.15
Sakarin satuveturi
07.30
Kioka
07.40
Hauskat eläinperheet
07.45
Rastahiiri
08.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
08.05
Littlest Pet Shop
08.30
Juniorijumppa
08.31
Seikkailija Dora
09.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
09.05
Kassu-kissa
09.10
Manon
09.20
Pikku-Staraoke
09.35
Ollin merenalaiset seikkailut
09.50
Wotwotit
10.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
10.05
Pikku ja Jätti
10.20
Ava, Riko ja Teo
10.30
Richard Scarryn touhukas maailma
11.00
Benjamin
11.30
Maija Mehiläinen
11.55
Ti-Ti Nalle: Karaoke
12.00
Juniorijumppa
12.01
Ystävien kylä
12.15
Staraoke-laulupeli
12.30
Keltaisen Kirahvin eläintarinoita
12.40
Tellus Tähtinen
12.55
Puntti ja piipertäjät
13.00
Juniorijumppa
13.01
Pörri Orava
13.30
Olipa kerran avaruus
14.00
Samu
14.15
Samu
14.30
Noitatyttö Bibi
15.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
15.05
Pokémon
15.30
Pokémon
15.55
Angry Birds Toons
16.00
Paavo Pesusieni
16.25
Walter ja Tandoori
16.50
Sherlock - lasten salapoliisiseikkailu
17.00
VJ DJ
17.15
Ryhmymaan taikakirja
17.30
iCarly
18.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
18.05
Winx-klubi
18.30
Madagascarin pingviinit
18.55
Hauskat eläinperheet
19.00
Ben 10: Alien Force
19.30
Code Lyoko
19.55
Leo
03.00
Kaaos perheessä
04.45
Safety Not Guaranteed
06.10
Love, Marilyn
IMDb
7.3
07.55
Keltaisten sitruunoiden ravintola
09.30
Not Fade Away
IMDb
6.0
11.20
The Wedding Video
IMDb
5.2
12.55
Delfiinitarina
IMDb
6.8
14.45
J. Edgar
IMDb
6.5
17.00
Darling Companion
IMDb
4.9
18.40
Sarah Silverman: We Are Miracles
19.35
Marley
IMDb
7.9
22.00
Foxfire
00.25
Jack Reacher: Tappajan jäljillä
IMDb
7.0
03.00
-04.56
The Company You Keep
IMDb
6.4
04.00
Banshee
05.00
Boardwalk Empire
06.00
Hello Ladies
06.30
Hello Ladies
07.00
The Office
07.30
The Office
08.00
Looking
08.30
Looking
09.00
Getting On
09.30
Getting On
10.00
Hello Ladies
10.30
Hello Ladies
11.00
The Office
11.30
The Office
12.00
Looking
12.30
Looking
13.00
Getting On
13.30
Getting On
14.00
Hello Ladies
14.30
Hello Ladies
15.00
The Office
15.30
The Office
16.00
Looking
16.30
Looking
17.00
Getting On
17.30
Getting On
18.00
Hello Ladies
18.30
Hello Ladies
19.00
The Office
19.25
The Office
20.00
Looking
20.30
Looking
21.00
House of Lies
21.30
Hello Ladies
22.00
Banshee
23.00
Revolution
00.00
The Office
00.30
The Office
01.00
Banshee
02.00
Boardwalk Empire
03.00
True Detective
04.00
-04.46
Banshee
03.45
Rakkaustarina
IMDb
5.0
05.20
Mamma, pappa, barn
IMDb
5.9
07.00
Svar med foto
IMDb
5.3
08.30
Vaahteramäen Eemelin uudet metkut
IMDb
7.1
10.05
Nu är pappa trött igen!
IMDb
3.8
11.30
En såpa
IMDb
6.6
13.20
Black Jack
IMDb
5.4
15.10
Miffo
IMDb
5.7
16.50
Niin kuin taivaassa
IMDb
7.5
19.00
Pistvakt
IMDb
5.0
20.30
Kullannuppu
21.00
Sellaista on elämä
IMDb
7.6
23.10
Störst av allt
IMDb
5.0
02.00
Oma koti kullan kallis
IMDb
6.3
03.40
-05.23
En såpa
IMDb
6.6
04.00
Sinun numerosi? ? Kuinka monta on liian paljon?
IMDb
5.8
06.00
Pirates!
IMDb
6.5
08.00
Sparkle
IMDb
5.1
10.00
Steel Magnolias
IMDb
5.6
12.00
Et maintenant on va où?
IMDb
7.1
14.00
Charlie & Boots
IMDb
6.4
16.00
Vuonna 85
IMDb
4.8
17.50
Iron Man 3
IMDb
7.2
20.00
Artturi Joulu - Joulupukin poika
IMDb
7.1
22.00
The Cold Light of Day
IMDb
4.9
00.10
Sinun numerosi? ? Kuinka monta on liian paljon?
IMDb
5.8
02.00
The End of Love
IMDb
5.2
04.00
-05.31
Dragon Eyes
IMDb
4.5
23.00
The Possession
IMDb
5.8
05.00
Hummingbird
IMDb
6.2
07.00
Act of Valor
IMDb
6.5
09.00
Scary Movie 2
IMDb
5.3
11.00
Man on the Train
IMDb
5.3
13.00
Total Recall
IMDb
6.2
15.00
End of the World
IMDb
4.7
17.00
The Accidental Spy - vahingossa vakoojaksi
IMDb
5.7
19.00
Rewind
IMDb
6.8
21.00
Gone
IMDb
5.7
23.00
-05.00
Hummingbird
IMDb
6.2
07.00
Lorax
09.00
Barbie ja timanttilinna
IMDb
5.4
11.00
Barbie ja Pegasoksen taika
IMDb
5.5
13.00
Barbie: Mariposa
15.00
Un Cargo pour l'Afrique
IMDb
5.7
17.00
Muppet-elokuva
IMDb
7.7
19.00
Pekka Töpöhäntä ja suuri aarrejahti
IMDb
4.9
21.00
Love Happens
IMDb
5.7
23.00
Clara und das Geheimnis der Bären
IMDb
7.7
01.00
-02.32
ParaNorman
IMDb
7.0
03.05
NHL: Detroit Red Wings - Boston Bruins
07.55
NHL: Detroit Red Wings - Boston Bruins
09.55
KHL Playoffs: Lev Praha - Lokomotiv
11.55
NHL Tonight
12.55
NHL: Los Angeles Kings - Phoenix Coyotes
14.55
Kari Jalonen - halu voittaa
15.55
KHL Playoffs: Metallurg Magnitogorsk - Salavat Julajev
18.30
Ohjelma ilmoitetaan myöhemmin
18.55
NHL Tonight
19.55
SHL Playoffs: Färjestad - Växjö
22.30
NHL: Detroit Red Wings - Boston Bruins
00.30
NHL Tonight
01.30
Ohjelma ilmoitetaan myöhemmin
02.05
-07.55
NHL: Philadelphia Flyers - Columbus Blue Jackets
08.00
NHL: Detroit Red Wings - Boston Bruins
16.30
NHL: Los Angeles Kings - Phoenix Coyotes
21.40
Euroliiga: FC Bayern München - Maccabi Tel Aviv
23.45
Golf: European Tour Weekly
00.15
Golf: Inside the PGA Tour
00.45
NHL: Detroit Red Wings - Boston Bruins
03.05
-08.00
NHL: Chicago Blackhawks - Minnesota Wild
02.00
Golf: Golfing World - Daily News
10.00
Golf: Golfing World - Daily News
11.00
Golf: Asian Tour Golf Show
11.30
Golf: European Tour Weekly
12.00
Golf: Inside the PGA Tour
12.30
Golf: EurAsia Cup
17.30
Golf: Kia Classic
19.00
Kraft Nabisco Championship
22.00
Shell Houston Open
01.00
-10.00
Kraft Nabisco Championship
03.05
NHL: Detroit Red Wings - Boston Bruins
05.35
NHL: Los Angeles Kings - Phoenix Coyotes
09.00
NHL Tonight
10.00
NHL: Detroit Red Wings - Boston Bruins
12.00
NHL: Los Angeles Kings - Phoenix Coyotes
14.00
NHL Tonight
15.00
Ruotsin karsintasarja: Djurgården - Örebro
17.00
Ruotsin karsintasarja: Västerås - AIK
19.00
NHL: Los Angeles Kings - Phoenix Coyotes
21.00
NHL: Detroit Red Wings - Boston Bruins
23.00
NHL Tonight
00.00
NHL: Toronto Maple Leafs - Calgary Flames
02.35
-05.35
NHL: Toronto Maple Leafs - Boston Bruins
03.35
Luonnonvoimien armoilla
04.00
Graveyard Carz
05.00
Alaskan merivartiosto
06.00
Kaivurit työssä
07.00
Luonnonvoimien armoilla
07.25
Luonnonvoimien armoilla
07.50
Graveyard Carz
08.45
Charley Boormanin Dakar-ralli
09.35
Alaskan merivartiosto
10.20
Luonnonvoimien armoilla
10.45
Luonnonvoimien armoilla
11.15
Graveyard Carz
12.10
Miten se toimii
12.35
Miten se toimii
13.00
Alaskan merivartiosto
13.45
Big Australia
14.35
Alaskan merivartiosto
15.25
Alaskan merivartiosto
16.15
Miten se toimii
16.40
Miten se toimii
17.05
Pohjoisen kansat
18.05
Kaivurit työssä
18.55
Alaskan merivartiosto
19.40
Miten se toimii
20.10
Miten se toimii
20.40
Kaivurit työssä
21.30
Alaskan merivartiosto
22.15
Graveyard Carz
23.05
Graveyard Carz
00.00
Deadliest Warrior
00.45
Graveyard Carz
01.30
Graveyard Carz
02.25
Deadliest Warrior
03.10
Luonnonvoimien armoilla
03.35
Luonnonvoimien armoilla
04.00
-05.00
Graveyard Carz
03.00
Mao ? kiinalainen tarina
IMDb
7.2
04.10
Gandhi - Mahatman synty
05.10
Lontoon sairaala
06.10
Vaiettu historia
07.00
Aleksanterin kadonnutta maailmaa etsimässä
08.00
Time Team
09.00
Toinen maailmansota väreissä
10.00
Gandhi - Mahatman synty
11.00
Kätketyt salaisuudet
12.00
Muinaiset maailmat
13.00
Vaiettu historia
14.00
Aleksanterin kadonnutta maailmaa etsimässä
15.00
Time Team
16.00
Gandhi - Mahatman synty
17.00
Myyttien metsästäjät
18.00
Aleksanterin kadonnutta maailmaa etsimässä
19.00
Gandhi - Mahatman synty
20.00
Missio X
21.00
Tarkkuus: Asioiden mitat
22.10
Museon mysteerit
23.00
Mao ? kiinalainen tarina
IMDb
7.2
00.10
Myyttien metsästäjät
01.00
Toinen maailmansota väreissä
02.00
Time Team
02.50
Mao ? kiinalainen tarina
IMDb
7.2
03.55
-04.50
Gandhi - Mahatman synty
00.30
Rabbit Fall
IMDb
7.1
07.00
Puppy SOS
07.30
Puppy SOS
07.55
Whale Adventure with Nigel Marven
08.50
Animal Park Wild in Africa
09.50
Hope For Wildlife
10.45
Animal Rescue Squad
11.10
Animal Rescue Squad
11.35
Zoo Juniors
12.05
Zoo Juniors
12.30
Animal Park Wild in Africa
13.30
Wild Faces of the Andes
14.25
Zoo Juniors
14.55
Zoo Juniors
15.20
Hope for Wildlife
16.15
Animal Park Wild in Africa
17.05
Animal Rescue Squad
17.30
Animal Rescue Squad
18.05
Naturopolis
19.00
Dolphins: Beauty Before Brains?
20.00
Whale Adventure with Nigel Marven
21.00
Mr & Mrs Murder
22.00
Injustice
23.00
Top Boy
23.45
Republic of Doyle
IMDb
7.4
00.30
-07.00
Rabbit Fall
IMDb
7.1
09.30
Curling: Miesten MM-kisat Peking, Kiina
09.31
Curling: Miesten MM-kisat Peking, Kiina
11.52
Pyöräily: 3 Days of the Panne, Belgia
12.57
Curling: Miesten MM-kisat Peking, Kiina
15.47
Pyöräily: 3 Days of the Panne, Belgia
17.52
Curling: Miesten MM-kisat Peking, Kiina
18.56
Snooker: China Open Peking, Kiina
20.26
Tennis: Mats Point
21.02
Kamppailu-urheilu: Fight Club
22.54
Muut lajit: WATTS
23.54
Tennis: Mats Point
00.28
Snooker: China Open Peking, Kiina
01.28
-01.58
Pyöräily: 3 Days of the Panne, Belgia
03.59
Koripallo: Eurocup
05.23
Koripallo: The Euroleague Basketball Show
05.50
Pyöräily: 3 Days of the Panne, Belgia
07.03
Snooker: China Open Peking, Kiina
09.00
Snooker: Ronnie O'Sullivan -show
09.28
Snooker: China Open Peking, Kiina
14.09
Jalkapallo: Alle 17-vuotiaiden naisten MM-kisat San Jose, Costa Rica
14.11
Jalkapallo: Alle 17-vuotiaiden naisten MM-kisat ,
14.29
Snooker: China Open Peking, Kiina
16.53
Kriketti: Twenty20 Bangladesh
19.02
Speedway: EM-sarja ,
20.27
Kädenvääntö: PAL / NAL,
20.58
Kädenvääntö: PAL / NAL,
21.28
Sepaktakraw: Super Series Malesia
22.30
Freestyle Motocross: Gladiator Games Praha, Tsekki
23.30
Tennis: Mats Point
00.04
Pyöräily: 3 Days of the Panne, Belgia
01.01
Koripallo: Eurocup
02.02
Snooker: China Open Peking, Kiina
04.00
-05.11
Jalkapallo: Alle 17-vuotiaiden naisten MM-kisat San Jose, Costa Rica
03.55
Suurimmat tankkitaistelut
04.45
Myytinmurtajat
05.35
Miten se syntyi? Isäntänä Kenneth Tonef
06.00
Miten se syntyi? Isäntänä Kenneth Tonef
06.25
Hengenvaarallinen saalis
07.20
The Big Brain Theory
08.15
Magic of Science
08.40
Matkatavarakaaos
09.05
Street Outlaws
10.00
Fast N' Loud
11.00
Kadonnut ja myyty
11.30
Miten se syntyi?
12.00
Jäätikön pilotit
13.00
Arvokaman etsijät
14.00
Magic of Science
14.30
Matkatavarakaaos
15.00
The Big Brain Theory
16.00
Ruokatehdas
16.30
Miten se syntyi?
17.00
Fast N' Loud
18.00
Street Outlaws
19.00
Myytinmurtajat
20.00
Kadonnut ja myyty
20.30
Miten se syntyi?
21.00
Myytinmurtajat
22.00
Manhunt
23.00
Fast N' Loud
00.00
The Big Brain Theory
01.00
Myytinmurtajat
02.00
Manhunt
03.00
Amerikan rekkakuskit
03.30
Amerikan rekkakuskit
03.55
-04.45
Suurimmat tankkitaistelut
03.40
Lääkäri McStuffins
04.05
Viiden tähden merielämää
04.25
Scaredy Squirrel
04.50
Kaksi Kunkkua
05.10
Gravity Falls
05.35
A.N.T. - Aikaistetut nuoret taiturit
05.55
Onnea matkaan, Charlie!
06.20
Finias ja Ferb
06.35
Onnea matkaan, Charlie!
07.00
Koukussa
07.20
Onnea matkaan, Charlie!
07.45
Dog With a Blog
08.10
A.N.T. - Aikaistetut nuoret taiturit
08.35
Austin & Ally
09.00
Jessie
09.25
Finias ja Ferb
09.40
Art Attack
10.05
Manny Mainio
10.30
Jake ja Mikä-Mikä-Maan merirosvot
10.40
Lääkäri McStuffins
10.55
Ajatuksenmuuttajat
11.20
Lilo And Stitch
11.45
Brandy ja Herra Whiskers
12.05
Kim Possible
12.30
Violetta
13.20
Finias ja Ferb
13.45
Viiden tähden merielämää
14.10
Scaredy Squirrel
14.30
Kaksi Kunkkua
14.55
Gravity Falls
15.20
Onnea matkaan, Charlie!
15.45
A.N.T. - Aikaistetut nuoret taiturit
16.10
Austin & Ally
16.35
Dog With a Blog
17.00
Finias ja Ferb Kesä on sun
17.50
Jessie
18.15
Shake It Up
18.40
Onnea matkaan, Charlie!
19.05
A.N.T. - Aikaistetut nuoret taiturit
19.30
Violetta
20.15
Jessie
20.40
Jessie
21.05
Dog With a Blog
21.30
Poika tulevaisuudesta
21.55
Lapsenvahtini on vampyyri
22.20
Finias ja Ferb
22.35
Onnea matkaan, Charlie!
23.00
Koukussa
23.20
Onnea matkaan, Charlie!
23.45
Dog With a Blog
00.05
A.N.T. - Aikaistetut nuoret taiturit
00.30
Austin & Ally
00.50
Jessie
01.15
Finias ja Ferb
01.25
Art Attack
01.50
Dude, That's My Ghost
02.10
Danny Cunningham Koulun Ninja
02.35
Packages From Planet X
02.55
Violetta
03.40
-04.05
Lääkäri McStuffins
Suomen suosituin TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
Syyttäjä Imma Tataranni
,
Reinikainen
,
La Promesa - Salaisuuksien kartano
,
Chelsean etsivä
,
Lemmen viemää
,
Miehen puolikkaat
,
Emmerdale
,
Farmi Suomi
,
Sohvaperunat
,
Rillit huurussa
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Tietosuojaseloste
Käyttöehdot
Evästeet
Mainosmyynti