Horoskooppi
Vaihtoautot
Viihde
Reseptit
Sanakirja
Tietovisat
Blogit
TV-ohjelmat tänään
2
Ke 02.04.
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
LIVE
1
00.10
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
05.55
Puoli seitsemän
06.25
Ylen aamu-tv
09.30
MOT: Suomalaisten sotilasbisnes
10.00
Kyläsairaala
10.50
Lenan matkassa
11.00
Yle Uutiset
11.05
Uutisikkuna
12.30
Sydämen asialla
13.25
Viikon tyttö
IMDb
6.0
14.50
Uutisvuosi
15.00
Yle Uutiset
15.05
Yle News
15.10
Yle Oddasat
15.15
Ylen aamu-tv: Tänään otsikoissa
16.00
Avara luonto: Savannin mullan alla
16.50
Novosti Yle
16.55
Yle Uutiset viittomakielellä
17.00
Yle Uutiset
17.08
Kyläsairaala
18.00
Yle Uutiset
18.22
Yle Uutiset alueeltasi
18.25
Yle Uutiset sää
18.30
Puoli seitsemän
19.00
Historia: Himalajan luolakansa
19.50
Pölynimurin historiaa
20.00
Akuutti
20.30
Yle Uutiset
20.55
Urheiluruutu
21.05
A-studio
21.55
Keskiviikon ravisuora
22.00
Newsroom
23.00
Yle Uutiset
23.05
Ulkolinja: Euroopan uusjako
00.05
Uutisikkuna
04.00
-05.55
Uutisikkuna
LIVE
2
08.50
Pat & Stan
23.36
-00.05
Silminnäkijä: Miehityksen lapset
LIVE
3
03.00
Astral TV
05.30
Aamusää
06.00
Studio55.fi
06.25
Huomenta Suomi
09.05
Studio55.fi
09.30
Huomenta Suomen Uutiset
09.40
Mitä tänään syötäisiin?
09.45
Kauniit ja rohkeat
10.10
Miehen puolikkaat
10.40
Emmerdale
11.10
Emmerdale
11.40
Lääkärit
12.30
Pilanpäiten
12.35
Ostoskanava Tvins.com
14.05
Alueellinen sääennuste
14.10
MTV3.doc: Huonosti käyttäytyvät eläimet
15.15
Mitä tänään syötäisiin?
15.20
Vauvaonnea
15.45
Vauvaonnea
16.15
Pomo piilossa
17.15
Uutiset
17.20
Päivän sää
17.25
Kauniit ja rohkeat
17.55
Mitä tänään syötäisiin?
18.00
Emmerdale
18.30
Emmerdale
19.00
Seitsemän Uutiset
19.20
Päivän sää
19.30
Salatut elämät
20.05
Kadonneen jäljillä
21.00
C.S.I. New York
22.00
Kymmenen Uutiset
22.20
Päivän sää
22.25
Viking Lotto ja Jokeri
22.30
MTV Sport Uutiset
22.40
Teknavi
23.10
Rikoksista pahin
00.05
Fringe - rajamailla
01.05
UEFA Champions League -huippuhetket: Ke 2.4.
01.35
-05.28
Astral TV
LIVE
4
03.00
Älypää-TV
05.00
Älypää-TV
06.00
Ostosruutu
06.30
Ostosruutu
07.00
Disneyn esikoulu: Mikki Hiiren kerhotalo
07.25
Disney esittää: Finias ja Ferb
07.50
Disney esittää: Aku ja kumppanit
07.55
Transformers Rescue Bots
08.20
Vaaleanpunainen pantteri
08.25
Vaaleanpunainen pantteri
08.30
Vaaleanpunainen pantteri
08.40
Näin teet ranskalaista ruokaa
09.15
Lauran matkakuvia: Tukholma
09.45
Olgan kotona
10.20
Yhteinen taloprojekti
10.50
Ostosruutu
11.20
Ostosruutu
11.50
Ostosruutu
12.20
LIVE: Tiedä ja Voita
13.20
Lauran matkakuvia: Tukholma
13.50
Yhteinen taloprojekti
14.20
Näin teet ranskalaista ruokaa
14.50
Neljät häät Amerikassa
15.50
Supernanny
16.55
Deittikamera
17.25
Maaginen Criss Angel
18.25
Frasier
18.55
HS-uutiset
18.58
HS-sää
19.00
Farmi
19.30
Neljän tähden illallinen
20.00
Tervetuloa kotiin
20.57
Keno
21.00
Greyn anatomia
22.00
Hyvät ja huonot uutiset
23.00
Farmi
23.30
Dexter
00.35
Frasier
01.05
Criminal Minds: Epäilyksen alla
02.00
Deittikamera
02.30
Dr. Phil
03.20
-04.15
Dr. Phil
LIVE
5
07.00
Min Morgon
08.30
SVT: Gomorron Sverige
14.00
SVT: Vem vet mest?
14.30
SVT: Kultur i farozonen
15.00
SVT: Ryttareliten
16.55
Maantieteilijän testamentti
17.15
Ollaan kavereita
17.25
Sportmagasinet
17.55
Yle Nyheter TV-nytt
18.00
BUU-klubben: Palomies Sam
18.30
Supersankari Energina
18.43
Kysy Laralta
18.55
Gazoon
19.00
Aamusta iltaan
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
20.00
Lasso
20.30
Tanskalainen maajussi
21.00
Vettä sakeampaa
21.57
Yle Nyheter TV-nytt
22.00
Apua, meille syntyy vauva
22.30
Oddasat
23.00
SVT: Sportnytt
23.15
SVT: 20 minuter
23.45
SVT: När livet vänder
00.15
SVT: Aktuellt
00.55
SVT: Kulturnyheterna
01.00
SVT: Västnytt
01.10
SVT: Nyhetssammanfattning
01.15
SVT: Kulturnyheterna
01.30
SVT: Programmen som förändrade TV
02.00
SVT: Lilla Aktuellt
02.15
SVT: Djungelpuls
02.20
SVT: Hanna och Rally
02.30
SVT: Rakt på
03.00
-04.00
SVT: Uppdrag granskning
LIVE
6
02.45
Astral TV
04.00
SubChat
06.00
SubChat
06.30
Astral TV
09.25
Eastenders
10.00
Lemmen viemää
10.55
Ostoskanava Guthy Renker
11.55
Ostoskanava Tvins.com
13.55
Myytinmurtajat
14.55
Kiinteistöjen kuningas
15.55
Jamie Oliverin helpot herkut
16.25
Eastenders
17.00
Lemmen viemää
18.00
Asunto 23
18.30
Duudsonit tuli taloon
19.25
Pete Parkkonen: Mun
19.30
Isän tyttö
20.00
Simpsonit
20.30
Miehen puolikkaat
21.00
Muodin huipulle
22.00
Muodin huipulle
23.00
Isän tyttö
23.30
Vampyyripäiväkirjat
00.20
Bones
01.15
Lain nimessä
01.45
Astral TV
04.00
-06.01
SubChat
LIVE
7
04.30
Tarkka-ampujat
03.45
Hengenvaarallinen saalis
04.35
Ihmemies MacGyver
06.10
Paritellen
06.45
Lasten eläinmaailma: Jeff Corwin - uhanalaiset villieläimet
07.40
Matlock
08.35
TV Shop Tvins
11.35
Pomo keittiössä
12.05
Tarjousten metsästäjät
12.40
Lasten eläinmaailma: Jeff Corwin - uhanalaiset villieläimet
13.40
Paritellen
14.20
Ponille kyytiä
14.55
Matlock
15.55
Kolmas kivi auringosta
16.25
Kolmas kivi auringosta
16.55
Pulmuset
17.25
Kaikki rakastavat Raymondia
18.00
Kellarin kunkku
18.30
Kellarin kunkku
19.00
Hengenvaarallinen saalis
20.00
Breaking Amish
21.00
Jackie Brown
IMDb
7.5
00.05
5D: Outo riippuvuus
00.40
5D: Outo riippuvuus
01.15
Call Me Fitz
01.50
Call Me Fitz
02.25
Num3rot
03.15
-04.05
Twin Peaks
LIVE
8
02.45
Älypää-TV
05.00
Älypää-TV
06.30
Ostosruutu
07.00
Ostosruutu
07.30
Ostosruutu
08.00
Ostosruutu
08.30
Ostosruutu
09.00
Vanessa ja pikkuväki
09.30
Kodikkaasti vuokralla
10.00
Kirsi ja himoshoppaajat
11.00
Huippukokki lähtee maalle
11.30
Olet mitä syöt
12.00
Tuhluriprinsessat
12.30
Arvostele mun illallinen Australiassa
13.00
Kaisa ja puoli valtakuntaa
14.00
Inno
14.30
Koti Suomessa
15.00
Manhattanin äitiyskonsultti
16.00
Häähullut
17.00
Hurja remontti
18.00
Kaisa ja puoli valtakuntaa
19.00
Supernanny
20.00
Sinkkulaiva USA
21.00
Rakkauden FAQ
22.00
Nashville
22.55
Huippumalli haussa
23.50
Supernanny
00.45
Liv D: Isosti seksikäs
01.45
Asiaa seksistä
02.45
-05.00
Älypää-TV
LIVE
9
04.10
The Voice of USA
03.35
Älypää-TV
05.00
Älypää-TV
08.30
Ostosruutu
09.00
Ostosruutu
09.30
Ostosruutu
10.00
Ostosruutu
10.30
Ostosruutu
11.00
LIVE: Tiedä ja Voita
11.30
Krokotiilimies
12.00
Kokki lomalla
12.25
Lentokenttä
12.55
Laiva
13.25
Laiva
13.55
Henkka & Niki vs. Amerikka
14.25
Jyrki Sukulan makujen maa
14.55
Britannian paras leipomo
15.50
Leijonan luola USA
16.40
The Voice of USA
17.35
Kuppilat kuntoon Ruotsi
18.30
Britannian paras leipomo
19.30
The Voice of USA
20.30
Poliisit
21.00
Suomen huutokauppakeisari
22.00
Panttilainaamo
22.30
Rekkakuskit jäällä
23.30
Poliisit
00.00
Myrskyn silmässä
00.55
South Park
01.25
JIM D: Metsien miehet
02.20
Leijonan luola USA
03.10
-04.05
The Voice of USA
LIVE
10
03.05
Voice TV
06.00
Voice TV
07.00
Voice TV
08.00
Voice TV
09.00
TV Shop Tvins
12.00
Voice TV
13.00
Iskelmä TV
14.00
Radio City TV
15.00
Voice TV
16.00
Iskelmä TV
17.00
Radio City TV
18.00
Star Trek: The Next Generation
19.00
G Fella: Hip hop -unelmia
19.30
RaviTV
21.00
Fast n' Loud
22.00
Accepted
IMDb
6.4
00.00
Nuoret poliisit
00.55
Star Trek: The Next Generation
01.55
Fame
02.50
-06.00
Voice TV
LIVE
11
12
03.50
Sky News
06.00
Sky News
06.38
FOX Kids: Lola & Virginia
06.51
FOX Kids: Vipo - lentävän koiran seikkailut
07.03
FOX Kids: Vipo - lentävän koiran seikkailut
07.16
FOX Kids: Sketsiä!
07.27
FOX Kids: Prätkähiiret
07.48
FOX Kids: My Little Pony
08.10
FOX Kids: Pound Puppies
08.31
FOX Kids: Transformers
08.52
FOX Kids: Avatar 2
09.15
Wipeout
10.05
24Kitchen: Teemu Laurell
10.35
24Kitchen: Kalle - Chef on the Beach
11.00
24Kitchen: Mummojen parhaat reseptit
11.25
24Kitchen: Portugalin makuja
11.55
Sonjan Puutarha
12.20
Miehen paikka
12.45
Eläinkunnan hurjimmat
13.35
Hetki ennen tuhoa
14.25
Lentoturmatutkinta
15.12
STT Uutiset
15.15
Aivopelit
15.40
Miehen paikka
16.05
24Kitchen: Makoisat kilometrit
17.00
24Kitchen: Teemu Laurell
17.30
24Kitchen: Kalle - Chef on the Beach
18.00
Futurama
18.25
Family Guy
18.50
Seiska News
18.55
Lentoturmatutkinta
19.50
Varastojen metsästäjät
20.20
Huutokaupan metsästäjät: Kanada
20.55
Seiska News
21.00
Ilman johtolankaa
21.55
Criminal Minds
22.45
Tabu
23.35
Nolot vartalot: Lihavat
00.25
Kiven sisällä
01.20
Alaskan poliisit
02.15
Wipeout Kesä
03.00
24Kitchen: Teemu Laurell
03.25
24Kitchen: Kalle - Chef on the Beach
03.55
-05.59
Sky News
LIVE
13
23.55
Yön AVA
06.00
Aamun AVAus
08.10
Namaste jooga
08.40
Ostoskanava Tvins.com
09.40
Lääkärit
10.35
Kokeilussa perhe-elämä
11.30
Makuja & Elämää
11.50
Pieniä potilaita
12.45
Siivoushullut
13.45
Jamie Oliverin keittiössä
14.45
Unelmakoti puoleen hintaan
15.45
Lääkärit
16.35
Makuja & Elämää
16.55
Salatut elämät
17.25
Eastenders
18.00
Frendit
18.30
Suurin pudottaja
19.00
Brad stailaa
20.00
Unelmakoti puoleen hintaan
21.00
Suurin pudottaja
21.30
Moderni perhe
22.00
Forgetting Sarah Marshall
IMDb
7.1
00.10
Rasittavat tyttäret
00.40
Rasittavat tyttäret
01.10
-05.10
Yön AVA
LIVE
14
LIVE
15
17
20
03.00
Tabu
04.00
Inside
04.45
Katutiedettä
05.00
Iso, isompi, isoin!
06.00
Aivopelit
06.30
Kovat ajat
07.25
Richard Hammond ja suunnittelun vaikutteet
08.15
Pikkuihmiset, iso planeetta
09.15
Yukonin kultamaat
10.10
Vankilassa ulkomailla
11.05
Alaskan selviytymiskoe
12.05
Alaskan selviytymiskoe
13.05
Alaskan selviytymiskoe
14.05
Alaskan selviytymiskoe
15.05
Alaskan selviytymiskoe
16.05
Alaskan selviytymiskoe
17.05
Lentoturmatutkinta
18.00
Vaarallisen valtatien pelastajat
19.00
Alaskan poliisi
20.00
Huijareiden kaupunki
21.00
Aivopelit
21.30
Aivopelit
22.00
Cosmos
23.00
Tabu
00.00
Inside
01.00
Aivopelit
01.30
Aivopelit
02.00
Cosmos
03.00
Tabu
04.00
-05.00
Inside
33
OnniTV lähettää ohjelmaa arkipäivisin klo 10-13.
03.50
TV7 Israel News
04.05
Varustamo
04.35
Armon kalliolla
04.55
Kosketus
05.05
Uskosta totta
05.35
Herra käyttää lääkäriä
06.05
Lähetyspysäkki
06.20
Pastori Tommy Liljan seurassa
06.50
Viron pastorit areenalla
07.20
Parantava rukous - Pirkko Jalovaara
07.50
Kuningaskunnan tuuli
08.20
Passion for Jesus
08.50
Ikuisia kertomuksia
09.10
Nelli-Nalle
09.20
Kättä pidempää lapsityöhön
09.50
Andrew Wommack evankeliumin äärellä
10.20
Koputus
10.50
Herra, opeta minua
11.20
Jerusalemin muureilla
11.50
TV7 Israel News
12.05
Varustamo
12.35
Armon kalliolla
12.55
Kosketus
13.05
Uskosta totta
13.35
Herra käyttää lääkäriä
14.05
Lähetyspysäkki
14.20
Pastori Tommy Liljan seurassa
14.50
Viron pastorit areenalla
15.20
Parantava rukous - Pirkko Jalovaara
15.50
Ohjelmatiedot
16.00
Isännän pöydässä
16.30
Lasten Taivas
17.00
Jänö Mustakorva
17.10
Lasten kotipuu
17.30
Raamattu-TV
18.00
Iloa arkeen - Joyce Meyer
18.30
2000 vuoden aikamatka
19.00
Polvijärven pastori
19.30
Jerusalem studio
20.00
TV7 Israel News
20.15
Esy Flow
21.15
Pyhän Hengen ilta
22.15
Pelastuksen sofar
22.45
Sanan ja runon tuoksua
23.00
Iloa arkeen - Joyce Meyer
23.30
Derek Prince
00.00
Isännän pöydässä
00.30
Lasten Taivas
01.00
Lasten kotipuu
01.20
Raamattu-TV
01.50
Iloa arkeen - Joyce Meyer
02.20
2000 vuoden aikamatka
02.50
Polvijärven pastori
03.20
Jerusalem studio
03.50
-04.05
TV7 Israel News
23.35
Kimmo
07.00
Satuhäät
07.50
Aamusydämellä
08.30
Yle Uutiset Uusimaa
08.40
Yle Uutiset Kaakkois-Suomi
08.50
Yle Uutiset Lounais-Suomi
09.00
Yle Uutiset Häme
09.10
Yle Uutiset Keski-Suomi
09.20
Yle Uutiset Itä-Suomi
09.30
Yle Uutiset Pohjanmaa
09.40
Yle Uutiset Pohjois-Suomi
09.50
Oddasat
10.05
Aamusta iltaan
10.35
Aamusydämellä
11.15
Tuhkimotarinoita
11.30
Aamusta iltaan
12.25
Viikon tyttö
IMDb
6.0
13.50
Uutisvuosi
14.15
Ylen aamu-tv: Tänään otsikoissa
15.00
A-studio
15.30
MOT: Suomalaisten sotilasbisnes
16.00
Pikku Kakkonen
17.00
Latela
17.30
Puoli seitsemän
18.00
Prisma Studio
18.30
Yle Nyheter TV-nytt
19.00
Uusi päivä
19.30
Yle Uutiset
19.55
Urheiluruutu
20.05
Toisen kanssa
20.55
Vettä sakeampaa
21.55
Konkarikeskiviikko
22.25
Ajankohtainen kakkonen
23.00
-07.00
Ulkolinja: Euroopan uusjako
17.00
ATP Tennis 1000
18.25
ATP Tennis 1000
20.30
Premier League Sunday Highlights
21.30
UEFA Champions League
23.45
-00.45
Premier League Monday Highlights
00.55
Formula 1: osakilpailu
09.30
Tuunaa mun rekka!
10.00
Max.doc: Mercedes Benz
11.00
Motocross: X-Fighters - Mexico City
12.00
Late Show With David Letterman
12.45
Kiinteistöpelurit
13.10
Kiinteistöpelurit
13.35
Syvissä vesissä
14.05
Syvissä vesissä
14.30
Tuunaa mun rekka!
14.50
Tuunaa mun rekka!
15.10
Tuunaa mun rekka!
15.30
Tuunaa mun rekka!
15.50
Tuunaa mun rekka!
16.10
Kunnian kentillä
17.00
Metsästäjän Kanada
17.30
Metsästäjän Kanada
18.00
Virittäjät
18.30
Moottorikelkkailun ammattilaiset
19.00
Les Goldin panttilainaamo
19.30
Les Goldin panttilainaamo
20.00
LA - rikosten kaupunki
20.30
LA - rikosten kaupunki
21.00
Nhra
21.30
Autohullun käsikirja
22.00
Elämää Philadelphiassa
22.25
Motormania
22.30
Ihmismetsästäjä
23.20
Walker, Teksasista
00.05
Late Show With David Letterman
00.50
Rikos ratkaistu
01.35
-02.20
Grip
06.00
Benjamin
06.30
Richard Scarryn touhukas maailma
06.55
Ti-Ti Nalle: Karaoke
07.00
Hyvää huomenta!
07.01
Tessu
07.10
Eveliina
07.15
Chuggington
07.30
Ella Elefantti
07.45
Ella Elefantti
08.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
08.05
Littlest Pet Shop
08.30
Juniorijumppa
08.31
Seikkailija Dora
09.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
09.05
Kassu-kissa
09.10
Manon
09.20
Pikku-Staraoke
09.35
Ollin merenalaiset seikkailut
09.50
Wotwotit
10.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
10.05
Pikku ja Jätti
10.20
Ava, Riko ja Teo
10.30
Richard Scarryn touhukas maailma
11.00
Benjamin
11.30
Maija Mehiläinen
11.55
Ti-Ti Nalle: Karaoke
12.00
Juniorijumppa
12.01
Ystävien kylä
12.15
Pikku ja Jätti
12.30
Keltaisen Kirahvin eläintarinoita
12.40
Ystävämme Susu
12.55
Puntti ja piipertäjät
13.00
Juniorijumppa
13.01
Pörri Orava
13.30
Olipa kerran avaruus
14.00
Samu
14.15
Samu
14.30
Noitatyttö Bibi
15.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
15.05
Pokémon
15.30
Pokémon
15.55
Angry Birds Toons
16.00
Paavo Pesusieni
16.25
Walter ja Tandoori
16.50
Sherlock - lasten salapoliisiseikkailu
17.00
Ounou!
17.15
Robottijengi
17.30
Kasperin kauhukoulu
17.45
Fish n' Chips
18.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
18.05
Taskuvaari
18.15
Taskuvaari
18.30
Barbie ja timanttilinna
19.50
Late Lisko
03.00
Grave Halloween
IMDb
4.2
04.35
Mitä nimi tuo tullessaan?
IMDb
7.1
06.25
The Company You Keep
IMDb
6.4
08.25
Lay the favorite
IMDb
4.8
10.00
The Cheshire Murders
11.55
Lola Versus
IMDb
5.0
13.20
Bloodworth
14.55
Jayne Mansfield's Car
17.00
Kaikella rakkaudella
IMDb
6.2
18.35
Not Fade Away
IMDb
6.0
20.25
Jack and Jill
IMDb
3.4
22.00
Seeking a friend for the end of the world
IMDb
6.6
23.40
Shark Night 3D
IMDb
3.9
01.05
Final Destination 5
IMDb
5.8
03.00
-04.40
Kaaos perheessä
04.00
Banshee
05.00
Boardwalk Empire
06.00
Hello Ladies
06.30
Hello Ladies
07.00
The Office
07.30
The Office
08.00
Family Tree
08.30
Family Tree
09.00
Getting On
09.30
Getting On
10.00
Hello Ladies
10.30
Hello Ladies
11.00
The Office
11.30
The Office
12.00
Family Tree
12.30
Family Tree
13.00
Getting On
13.30
Getting On
14.00
Hello Ladies
14.30
Hello Ladies
15.00
The Office
15.30
The Office
16.00
Family Tree
16.30
Family Tree
17.00
Getting On
17.30
Getting On
18.00
Hello Ladies
18.30
Hello Ladies
19.00
The Office
19.30
The Office
20.00
Family Tree
20.30
Family Tree
21.00
Eastbound and Down
21.30
Eastbound and Down
22.00
Revolution
23.00
Believe
00.00
The Office
00.30
The Office
01.00
Banshee
02.00
Boardwalk Empire
03.00
True Detective
04.00
-04.49
Banshee
03.55
Detektor
IMDb
6.7
05.40
Elvira Madigan
IMDb
7.5
07.10
Naisen elämää
IMDb
6.7
08.40
Eemeli ja possuressu
IMDb
7.1
10.20
Ritsakauppias
IMDb
6.4
12.05
Neljä viikkoa kesäkuussa
14.00
Veranda för en tenor
IMDb
4.9
15.30
Vinterviken
IMDb
4.6
17.10
G
IMDb
5.0
19.00
Unelmien prinssi
IMDb
5.4
21.00
Yhteinen onni
IMDb
5.4
22.30
Pensionaatti Oskar
IMDb
6.0
00.15
Joker
IMDb
8.4
02.00
Nattbuss 807
IMDb
4.4
03.45
-05.14
Rakkaustarina
IMDb
5.0
04.00
Underworld: Awakening
IMDb
6.4
06.00
Gone
IMDb
5.7
08.00
Robot & Frank
IMDb
7.1
10.00
Ostwind - Zusammen sind wir frei
IMDb
7.1
11.50
Player
IMDb
4.7
14.00
Steel Magnolias
IMDb
5.6
16.00
Sparkle
IMDb
5.1
18.00
Et maintenant on va où?
IMDb
7.1
20.00
Selviytyminen
IMDb
7.6
22.00
Pirates!
00.00
Underworld: Awakening
IMDb
6.4
02.00
Artturi Joulu - Joulupukin poika
IMDb
7.1
04.00
-05.46
Sinun numerosi? ? Kuinka monta on liian paljon?
IMDb
5.8
23.00
Viimeinen tarjous
IMDb
6.0
05.00
The Possession
IMDb
5.8
07.00
The Riverbank
IMDb
4.9
09.00
The Cold Light of Day
IMDb
4.9
11.00
Ted
IMDb
8.0
13.00
In-Laws
IMDb
5.6
15.00
Man on the Train
IMDb
5.3
17.00
Scary Movie 2
IMDb
5.3
19.00
Total Recall
IMDb
6.2
21.00
Act of Valor
IMDb
6.5
23.00
-05.00
The Possession
IMDb
5.8
07.00
Kaikenkarvainen Charlie
IMDb
6.6
09.00
Barbie Fairytopia - Sateenkaaren taikaa
11.00
Barbie ja timanttilinna
IMDb
5.4
13.00
Lorax
15.00
Monsteritalo
17.00
Anna palaa!
IMDb
5.8
19.00
Un Cargo pour l'Afrique
IMDb
5.7
21.00
The Plague Dogs
IMDb
7.9
23.00
Muppet-elokuva
IMDb
7.7
01.00
-02.49
Love Happens
IMDb
5.7
02.05
NHL: Washington Capitals - Dallas Stars
07.55
NHL: Washington Capitals - Dallas Stars
09.55
KHL Playoffs: Salavat Julajev - Barys Astana
11.55
NHL Tonight
12.55
Ruotsin karsintasarja: Djurgården ? Örebro
14.55
NHL: Vancouver Canucks - New York Rangers
16.55
NHL: Washington Capitals - Dallas Stars
18.55
NHL Tonight
19.55
KHL Playoffs: Lev Praha - Lokomotiv
22.30
NHL Tonight
23.30
NHL: Phoenix Coyotes - Winnipeg Jets
01.30
NHL Tonight
02.30
Ohjelma ilmoitetaan myöhemmin
03.05
-07.55
NHL: Detroit Red Wings - Boston Bruins
02.05
NHL: Toronto Maple Leafs - Calgary Flames
05.05
NHL: Phoenix Coyotes - Winnipeg Jets
08.00
NHL: Toronto Maple Leafs - Calgary Flames
15.00
Golf: EurAsia Cup Highlights
16.00
Golf: PGA Tour Highlights
19.00
NHL: Vancouver Canucks - New York Rangers
01.45
-02.45
Trans World Sport
02.00
Golf: Golfing World - Daily News
10.00
Golf: Golfing World - Daily News
11.00
Golf: EurAsia Cup Highlights
12.00
Golf: Kia Classic
13.30
Golf: A year to go - Ryder Cup 2014
14.00
Golf: PGA Tour Highlights
15.00
Golf: Golfing World - Daily News
16.00
Golf: Valero Texas Open
21.00
Golf: Golfing World - Daily News
22.00
Golf: European Tour Weekly
22.30
Golf: EurAsia Cup Highlights
23.30
Golf: Inside the PGA Tour
00.00
Golf: PGA Tour Highlights
01.00
Golf: European Tour Weekly
01.30
Golf: Inside the PGA Tour
02.00
-10.00
Golf: Golfing World - Daily News
02.05
NHL: Columbus Blue Jackets - Colorado Avalanche
05.05
NHL: Vancouver Canucks - New York Rangers
09.00
NHL Tonight
10.00
NHL: Columbus Blue Jackets - Colorado Avalanche
12.00
NHL: Vancouver Canucks - New York Rangers
14.00
NHL Tonight
15.00
Ruotsin karsintasarja: Västerås - AIK
17.00
Ruotsin karsintasarja: Djurgården - Örebro
19.00
NHL: Toronto Maple Leafs - Calgary Flames
21.00
NHL: Vancouver Canucks - New York Rangers
23.00
NHL Tonight
00.00
NHL: Phoenix Coyotes - Winnipeg Jets
02.00
NHL Tonight
03.05
-05.35
NHL: Detroit Red Wings - Boston Bruins
03.35
Luonnonvoimien armoilla
04.00
Graveyard Carz
05.00
Alaskan merivartiosto
06.00
Big Australia
07.00
Luonnonvoimien armoilla
07.25
Luonnonvoimien armoilla
07.50
Graveyard Carz
08.45
Luonnonvoimien armoilla
09.35
Alaskan merivartiosto
10.20
Luonnonvoimien armoilla
10.45
Luonnonvoimien armoilla
11.15
Graveyard Carz
12.05
Miten se toimii
12.30
Miten se toimii
12.55
Alaskan merivartiosto
13.40
Big Australia
14.30
Extreme Factories
15.20
Miljoonan dollarin saalis
15.45
Miljoonan dollarin saalis
16.15
Miten se toimii
16.40
Miten se toimii
17.15
Luonnonvoimien armoilla
18.05
Big Australia
18.55
Alaskan merivartiosto
19.40
Miten se toimii
20.10
Miten se toimii
20.40
Kaivurit työssä
21.30
Alaskan merivartiosto
22.15
Alaskan merivartiosto
23.05
Alaskan merivartiosto
IMDb
8.6
00.00
Deadliest Warrior
00.45
Alaskan merivartiosto
01.30
Alaskan merivartiosto
02.25
Deadliest Warrior
03.10
Luonnonvoimien armoilla
03.35
Luonnonvoimien armoilla
04.00
-05.00
Graveyard Carz
02.50
Mao ? kiinalainen tarina
IMDb
7.2
04.00
Gandhi - Mahatman synty
04.50
Lontoon sairaala
05.50
Keskiaikainen syntymä, avioliitto ja kuolema
07.00
Aleksanterin kadonnutta maailmaa etsimässä
08.00
Time Team
09.00
Toinen maailmansota väreissä
10.00
Gandhi - Mahatman synty
11.00
Vaiettu historia
12.00
Keskiaikainen syntymä, avioliitto ja kuolema
13.10
Tuberkuloosi: valkoinen kuolema
14.00
Aleksanterin kadonnutta maailmaa etsimässä
15.00
Time Team
16.00
Gandhi - Mahatman synty
17.00
Myyttien metsästäjät
18.00
Aleksanterin kadonnutta maailmaa etsimässä
19.00
Gandhi - Mahatman synty
20.00
Vaiettu historia
21.00
Kätketyt salaisuudet
22.00
Muinaiset maailmat
23.00
Mao ? kiinalainen tarina
IMDb
7.2
00.10
Myyttien metsästäjät
01.10
Toinen maailmansota väreissä
02.10
Time Team
03.00
-04.10
Mao ? kiinalainen tarina
IMDb
7.2
00.30
Rabbit Fall
IMDb
7.1
07.00
Puppy SOS
07.30
Puppy SOS
07.55
Whale Adventure with Nigel Marven
08.50
Animal Park Wild in Africa
09.50
Hope For Wildlife
10.45
Animal Rescue Squad
11.10
Animal Rescue Squad
11.35
Zoo Juniors
12.05
Zoo Juniors
12.30
Animal Park Wild in Africa
13.30
Six Feet under the Savannah
14.25
Zoo Juniors
14.55
Zoo Juniors
15.20
Hope For Wildlife
16.15
Animal Park Wild in Africa
17.05
Animal Rescue Squad
17.30
Animal Rescue Squad
18.00
The Great Penguin Rescue
18.30
The Great Penguin Rescue
19.00
Earthflight
20.00
Whale Adventure with Nigel Marven
21.00
Mr & Mrs Murder
22.00
Injustice
23.00
Ripper Street
23.45
Republic of Doyle
IMDb
7.4
00.30
-07.00
Rabbit Fall
IMDb
7.1
02.00
Snooker: China Open Peking, Kiina
09.30
Curling: Miesten MM-kisat Peking, Kiina
09.31
Curling: Miesten MM-kisat Peking, Kiina
11.53
Jalkapallo: Alle 17-vuotiaiden naisten MM-kisat San Jose, Costa Rica
13.15
Jalkapallo: Alle 17-vuotiaiden naisten MM-kisat San Jose, Costa Rica
14.28
Pyöräily: 3 Days of the Panne, Belgia
15.42
Pyöräily: 3 Days of the Panne, Belgia
17.22
Curling: Miesten MM-kisat Peking, Kiina
19.07
Snooker: China Open Peking, Kiina
20.42
Muut lajit: Wednesday Selection
20.46
Ratsastus: Show Jumping ,
21.55
Ratsastus: World Dressage M Vidauban, Ranska
22.58
Ratsastus: Riders Club
23.06
Golf: U.S. P.G.A. Tour - Valero Texas Open
00.08
Golf: Golf Club
00.16
Purjehdus: Yacht Club
00.23
Muut lajit: Wednesday Selection
00.24
Muut lajit: Sport Destination
01.17
-01.46
Muut lajit: Laureus World Sports Awards
02.28
Jalkapallo: Bundesliiga
04.01
Koripallo: The Euroleague Basketball Show
04.27
Koripallo: Eurocup
05.56
Pyöräily: 3 Days of the Panne, Belgia
06.58
Snooker: China Open Peking, Kiina
08.56
Snooker: China Open Peking, Kiina
12.31
Pyöräily: 3 Days of the Panne, Belgia
12.59
Koripallo: Eurocup
14.27
Snooker: China Open Peking, Kiina
17.37
Snooker: China Open Peking, Kiina
17.47
Jalkapallo: Alle 17-vuotiaiden naisten MM-kisat San Jose, Costa Rica
18.48
Pyöräily: 3 Days of the Panne, Belgia
19.53
Koripallo: The Euroleague Basketball Show
20.23
Koripallo: Eurocup
22.17
Pro Wrestling: This Week on World Wrestling Entertainment
22.51
Pro Wrestling: Vintage Collection
23.42
Muut lajit: WATTS
23.53
Pyöräily: 3 Days of the Panne, Belgia
00.57
Koripallo: Eurocup
01.52
Snooker: China Open Peking, Kiina
03.59
-05.23
Koripallo: Eurocup
03.55
Suurimmat tankkitaistelut
04.45
Myytinmurtajat
05.35
Miten se syntyi? Isäntänä Kenneth Tonef
06.00
Miten se syntyi? Isäntänä Kenneth Tonef
06.25
Hengenvaarallinen saalis
07.20
The Big Brain Theory
08.15
Magic of Science
08.40
Matkatavarakaaos
09.05
Street Outlaws
10.00
Fast N' Loud
11.00
Kadonnut ja myyty
11.30
Miten se syntyi? Isäntänä Kenneth Tonef
12.00
Jäätikön pilotit
13.00
Arvokaman etsijät
14.00
Magic of Science
14.30
Matkatavarakaaos
15.00
The Big Brain Theory
16.00
Ruokatehdas
16.30
Miten se syntyi?
17.00
Fast N' Loud
18.00
Street Outlaws
19.00
Myytinmurtajat
20.00
Kadonnut ja myyty
20.30
Miten se syntyi?
21.00
Trokarit
22.00
Bear Grylls: Uskomattomat selviytymisvideot
22.30
Bear Grylls: Uskomattomat selviytymisvideot
23.00
Fast N' Loud
00.00
The Big Brain Theory
01.00
Trokarit
02.00
Bear Grylls: Uskomattomat selviytymisvideot
02.30
Bear Grylls: Uskomattomat selviytymisvideot
03.00
Amerikan rekkakuskit
03.30
Amerikan rekkakuskit
03.55
-04.45
Suurimmat tankkitaistelut
Suomen näppärin TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
Miehen puolikkaat
,
Rikoksen Anatomia
,
MM-kisat 2024
,
Unelma-asunto auringon alta
,
Syke
,
Rillit huurussa
,
Simpsonit
,
SuomiLOVE
,
La Promesa - Salaisuuksien kartano
,
Kummeli
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Käyttöehdot
Tietosuoja
Evästeasetukset