Horoskooppi
Reseptit
Blogit
Sanakirja
Tietovisat
Viihde
Vaihtoautot
TV-ohjelmat tänään
23
La 23.03.
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
LIVE
1
00.15
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
08.00
Yle Uutiset
08.05
Kiehtova maailma: Amerikan valtatie 66
09.00
Yle Uutiset
09.05
Ylen aamu-tv
10.00
Yle Uutiset
10.05
Ykkösaamu
10.45
YleLeaks
11.00
Yle Uutiset
11.05
Pisara
11.10
Opettaja ohjaimissa
12.00
A-studio: Stream
12.30
Totuus rakkaudesta
13.00
Dokumenttiprojekti: Senna
14.45
Strada
15.15
Maailman matkailuaarteet
15.25
Rosamunde Pilcher: Syyskuu
16.55
Yle Uutiset viittomakielellä
17.00
Yle Uutiset
17.05
Hakekaa kätilö!
18.00
Yle Uutiset
18.10
Urheiluruutu
18.15
Toisenlaiset frendit
18.45
Avara luonto: Villi Pohjola
19.40
Midsomerin murhat
20.30
Yle Uutiset
20.45
Lotto
20.51
Urheiluruutu
21.15
YleLeaks
21.30
Uutisvuoto
22.00
Rouva varapresidentti
22.30
Komisario Frost
00.10
Uutisikkuna
04.00
-08.00
Uutisikkuna
LIVE
2
08.46
Babar ja Badun seikkailut
LIVE
3
03.00
MTV3 Deitti
06.00
MTV3 Deitti
07.00
Ostoskanava
08.00
Smurffit
08.25
Inside Grand Prix: Malesia
09.00
Formula 1: Ennakkotunnelmat
09.30
Kasper
09.55
PopPixie
10.15
Pokémon
10.40
Esittelyssä: Kotia kohti
10.45
Ostoskanava
11.15
Jokakoti.fi
11.45
Salatut elämät
12.15
Korkojen kera
13.15
Naapurini Totoro
15.00
Junioriliiga 2013
16.00
Formula 1: Malesian aika-ajot
17.00
Selviytyjät Suomi
18.00
Selviytyjät Suomi
19.00
Seitsemän Uutiset
19.10
Tulosruutu
19.20
Formula 1: Extra
19.30
KIDSing
20.30
Vedetään hatusta
21.00
Amazing Race
22.00
Kymmenen Uutiset
22.10
Päivän sää
22.15
Tulosruutu
22.30
Lotto ja Jokeri
22.35
Wimbledon
IMDb
6.3
00.30
Hyvässä uskossa
01.30
-06.00
MTV3 Deitti
LIVE
4
03.25
Älypää-TV
05.00
Älypää-TV
06.20
Ostosruutu
07.50
LIVE: Tiedä ja Voita
08.30
Elixir
09.00
Start!
09.30
Koirakouluttaja Tanja Karpela
10.00
Neljän tähden illallinen
10.30
Neljän tähden illallinen
11.00
Neljän tähden illallinen
11.30
Neljän tähden illallinen
12.00
Eläintarhojen elämää
12.30
Eläintarhojen elämää
13.00
Eläinten ABC
13.30
Eläintenpelastustiimi
14.00
Salattu teinielämä
15.00
Waverly Placen velhot
15.30
Teinielämää
16.00
Suhdekoukerot
16.30
Matkaoppaat
17.00
Matkaoppaat
17.30
Matkaoppaat
18.00
Matkaoppaat
18.30
Nelosen uutiset
18.50
Nelosen sää
19.00
Hauskat kotivideot
19.30
Fort Boyard - Linnake
20.57
Keno
21.00
Aina vierelläsi
IMDb
6.3
23.30
Nelosen uutiset
23.40
Nelosen sää
23.45
Totuuden miekka
00.45
Resident Evil: Tuho
IMDb
6.2
02.35
Perhe on pahin
03.10
-05.00
Älypää-TV
LIVE
5
03.00
SVT: Hela Sveriges fredag!
07.00
SVT: En bok, en författare: Oktober i Fattigsverige
07.30
SVT: Antikmagasinet
08.00
SVT: Sverige!
08.30
SVT: Son och far - länken som brast: Mario, 23 år
08.55
SVT: Programtablå
09.00
SVT: Amigo grande
09.30
SVT: Seriestart: Barda
10.05
SVT: En hantverksresa: Knypplerskor
10.15
SVT: Duellen: Paradis
10.25
SVT: Programtablå
10.30
SVT: Debatt
11.15
SVT: Jag minns mitt 60-tal
13.15
Opiskelijaelämää
13.45
Ambulanssissa
14.15
Vietnamin monet maut
14.45
Seportaasi: Älä lyö drag queeniä
15.15
Spotlight : Tuberkuloosin paluu
15.41
Kulissien takana
15.45
Bettina
16.25
Antiikkiaarteita Tanskasta
16.55
Molanderin perhe
17.40
Ruotsalaisia salaisuuksia
17.55
Yle Nyheter TV-nytt
18.00
BUU-klubben: Hiiri tuli taloon!
18.30
Haaste
19.00
Schrödingerin kissa: Tiedettä tutkaillen
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
19.40
Sportnytt
19.50
Tuntematon Norja
20.20
Strömsö
21.00
SVT: Av hela mitt hjärta
22.00
SVT: Robins
22.30
SVT: Minnenas television: Musik på spel
23.30
SVT: Filmklubben Norden: Flykten från Bastöy
01.25
SVT: Programtablå
01.30
SVT: Fem myror är fler än fyra elefanter
02.00
SVT: Mille
02.30
-03.00
SVT: Guds tre flickor
LIVE
6
01.50
SubChat
06.00
SubChat
07.00
Ostos-tv
10.00
American Idol
11.45
American Idol
13.25
American Idol
14.55
Tanssien tähtiin
15.55
Kuukauden parhaat sekunnit
16.00
Jamie Oliverin keittiössä
17.00
Jamie Oliverin keittiössä
18.00
American Idol
20.00
Duudsonit tuli taloon
21.00
Demolition Man
IMDb
6.7
23.15
C.S.I. New York
00.10
Grimm
01.10
Sons of Anarchy
02.05
-05.36
SubChat
LIVE
7
03.40
Nuoret poliisit
06.05
Ruotsinlaivalla 24h
07.00
Matlock
07.55
Matlock
08.45
TV-Shop ®
08.51
TV-Shop ®
09.00
TV-Shop ®
09.05
TV-Shop ®
09.10
T5PRO Proactiv
09.15
TV-Shop ®
09.23
TV-Shop ®
09.28
TV-Shop ®
09.33
T5PRO Proactiv
09.38
TV-Shop ®
09.43
TV-Shop ®
09.45
Best Direct
10.00
Best Direct
10.15
Best Direct
10.30
Best Direct TV5 - Ceram5_15min_20130212
10.45
Best Direct
11.00
Best Direct
11.15
Best Direct
11.30
Best Direct TV5 - Ceram5_15min_20130212
11.45
5D: Nuoret äidit
12.40
Ruokamatkalla
13.05
DC Cupcakes
13.30
Nooran kanssa kaupungilla
14.00
Hulppeat hääkakut
14.55
Tough Love
15.45
5D: Lapsimallit nyt 17-vuotiaana
16.50
Annatko anteeksi?
IMDb
5.5
18.45
Diary of a mad black woman
IMDb
5.0
21.00
Exän jäljillä
IMDb
5.6
23.10
Playboy esittää: Sexcetera
00.20
Nopeaa toimintaa Malibussa
IMDb
5.0
02.10
Jersey Shore
03.45
-04.32
Jersey Shore
LIVE
8
03.10
Älypää-TV
05.00
Älypää-TV
06.00
LIVE: Tiedä ja Voita
07.30
Ostosruutu
09.00
Arvostele mun illallinen Australiassa
09.30
Arvostele mun illallinen Australiassa
10.00
Arvostele mun illallinen Australiassa
10.30
Arvostele mun illallinen Australiassa
11.00
Arvostele mun illallinen Australiassa
11.30
Kotiruokaa Rachael Rayn tapaan
12.00
Näin teet ranskalaista ruokaa
12.30
Leila leipoo Ranskassa
13.00
Kakkutehdas
13.30
Ullan unelmakakku
14.00
Illallissota
14.50
Liv & Learn: Tanjan koiranhoitovinkit
14.55
Liv & Learn: Tanjan koiranhoitovinkit
15.00
Supernanny
16.00
Yllätyskokki Niki
16.30
Olet mitä syöt
17.00
Hurja remontti
18.00
Sarahin sisustusvinkit
18.30
Sikke - Ruokaa rakkaudella
19.00
Australian Junior Masterchef
20.00
Hurja remontti
21.00
Kaisa ja puoli valtakuntaa
22.00
Greyn anatomia
22.55
Greyn anatomia
23.50
Greyn anatomia
00.45
Kauneuden puoskarit
01.20
Unelmien talo
01.50
Tosielämän L-koodi
03.00
-05.00
Älypää-TV
LIVE
9
03.50
Älypää-TV
05.00
Älypää-TV
05.40
LIVE: Tiedä ja Voita
06.40
Ostosruutu
08.10
Jaksa paremmin
08.35
Gordon Ramsay - pannu kuumana
09.30
Gordon Ramsay - pannu kuumana
10.25
Gordon Ramsay - pannu kuumana
11.25
Maailman parhaat kalapaikat
12.20
Kuuluisat kuppilat
12.50
Kuuluisat kuppilat
13.20
Kung Fu Keittiö
13.50
Kokki reissussa
14.20
Kutsu kylään Ian Wright
15.15
Ruotsalainen remonttisota
16.10
Anthony Bourdain maailmalla
17.00
Tilt
17.30
Henkka & Niki vs. Amerikka
18.00
Jyrki Sukulan makujen maa
18.30
Koti Suomessa
19.00
Poliisit
19.30
Poliisit
20.00
Poliisit
20.30
Poliisit
21.00
Jim Akatemia: Täydellisen tuopin metsästys
21.05
Leijonan luola
22.00
Defenders
22.55
Defenders
23.50
Leijonan luola Ruotsi
00.45
Joukkopilat
01.15
South Park
01.45
South Park
02.10
Alaston piilokamera
02.40
Alaston piilokamera
03.10
Appivanhemmilla kylässä
03.40
-05.00
Älypää-TV
LIVE
10
02.00
Me Rakastamme Musiikkia
06.00
Me Rakastamme Musiikkia
07.00
Me Rakastamme Musiikkia
08.00
Me Rakastamme Musiikkia
09.00
TV-Shop
10.00
Best Direct
10.30
Best Direct
11.00
Best Direct
11.30
Best Direct
12.00
Me Rakastamme Musiikkia
13.00
Me Rakastamme Musiikkia
14.00
Latauslista
15.00
Voicen uutuudet
16.00
Radio City TV
17.00
The Voice
18.00
Killer Karaoke
19.00
Menopelit kuntoon
20.00
Alligaattorin metsästäjät
21.00
C.S.I.
22.00
C.S.I.
23.00
Total Recall - unohda tai kuole
IMDb
6.2
01.00
Stafford Brothers
01.30
Tuholaistorjuja Billy
01.55
-06.00
Me Rakastamme Musiikkia
LIVE
11
12
06.18
FOX Kids: Sketsiä!
06.30
FOX Kids: Sketsiä!
06.42
FOX Kids: Prätkähiiret
07.04
FOX Kids: Prätkähiiret
07.26
FOX Kids: Transformers
07.48
FOX Kids: Hot Wheels
08.10
FOX Kids: Monsuno
08.32
FOX Kids: Monsuno
08.54
FOX Kids: Avatar
09.16
FOX Kids: Lola & Virginia
09.28
FOX Kids: Lola & Virginia
09.40
24Kitchen: Nopeaa ja herkullista
10.10
24Kitchen: Nopeaa ja herkullista
10.40
24Kitchen: Nopeaa ja herkullista
11.10
24Kitchen: Nopeaa ja herkullista
11.40
24 Kitchen: Portugalin makuja
12.10
Wipeout Kevät
13.00
Jurassic CSI
13.55
Hain saalistajat
14.50
Hain saalistajat
15.45
Supertehtaat: Lego
16.40
Hetki ennen tuhoa: Tulipalo Lontoon metrossa
17.10
Alaskan poliisit
18.05
Alaskan poliisit
19.00
Navajo-poliisit
20.00
Nolot vartalot
21.00
Tabu: Tappeluvietti
22.00
Tabu: Outoa rakkautta
22.55
Ilman johtolankaa
23.45
Ilman johtolankaa
00.35
Alpha Dog
IMDb
6.9
02.40
American Dad
03.05
Family Guy
03.30
Family Guy
03.55
-04.20
Family Guy
LIVE
13
01.20
Yön AVA
06.00
Aamun AVAus
08.20
Ostoskanava
09.20
Rachael Ray Show
10.10
Rachael Ray Show
11.00
Rachael Ray Show
11.50
Jamie Oliverin 30 minuutin ateriat
12.20
Top Chef: Jälkiruokamestari
13.20
Glee
14.15
Glee
15.10
Glee
16.00
Glee
16.50
Grand Designs - unelma-asunnot
17.55
Grand Designs - unelma-asunnot
19.00
Erilaiset äidit
20.00
Korkojen kera
21.00
Charlie Wilsonin sota
IMDb
7.0
23.00
Aina vaarassa
23.50
Kovat kaulassa
00.40
-04.40
Yön AVA
LIVE
14
LIVE
15
17
20
SPONSOROITU
MM-ralli Kenia
Suomalaiskuskit ajavat tällä viikolla eksoottisissa Kenian MM-rallin maisemissa.
Mr. Bates vs. The Post Office
Minisarja Britannian historian suurimmasta oikeusmurhasta.
Hautalehto: Rakennus 31
Katseluennätyksiä rikkoneen sarjan koko kausi nyt katsottavissa.
The Valley
Ystävykset vaihtavat Hollywoodin glamourin uuteen ja rauhalliseen elämään Valleyssa.
Tervetuloa koko Suomen kokoiseen katsomoon!
Tutustu nyt
Näytä kaikki kanavat
Suomen monipuolisin TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
Suuri seikkailu
,
Hockey Night: Ilves - KalPa
,
Mahdoton tapaus
,
Lemmen viemää
,
Miehen puolikkaat
,
Emmerdale
,
Taivaan tulet
,
Tulossa: Kuppilat kuntoon, Ville Haapasalo ja Pipsa Hurmerinta!
,
Reinikainen
,
Vera Stanhope tutkii
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Tietosuojaseloste
Käyttöehdot
Evästeet
Mainosmyynti